Zúčtování – one man show Tonyho

  8:06aktualizováno  8:06
Poslední palcování VyVolených dopadlo patem – všichni čtyři zbývající soutěžící měli jeden palec. Tony, vítěz posledního Duelu, tak musel rozhodnout, komu dá zelený šátek. Po minutě přemýšlení pak ukázal na... Tonyho!

Tonymu se v Duelu líbilo - v sobotu jde zase! | foto: TV Prima

Svou sebevolbu pak odůvodnil tím, že i když dá někomu palec, nechce ho poslat rovnou na porážku. Vypadá to jako dobrý strategický tah, místo stresu a obav z Výzvy, může Tony v klidu přemýšlet o svém posledním soupeři do Duelu.

Bude to Pluto, kterému dal Tony palec? S největší pravděpodobností ano, protože Tony je podle svých slov gentleman, který by holku nemohl dát. Mimochodem – poslední dvě dámy se při Zúčtování vůbec nešetřily a palce si daly navzájem.

Vladko ve vile končí 2
V pondělí dopoledne musel vilu opustit Vladko, ovšem ještě předtím řekl VyVoleným několik "povzbuzujících" informací o dalším průběhu soutěže. "Nemohl jsem nic vyzrazovat, jediné co můžu říct, že to bude trvat ještě čtyři nebo pět týdnů." Na to se VV netvářili moc nadšeně, a tak Vlado dodal: "No co, lano tady máte... stačí smyčka, zaháknout..."

Samotné loučení bylo smutné, Vladko působil na zbylou čtyřku ve vile jako živá voda. Bossem byla určena Marcy a pak už musel vítěz první řady VyVolených odejít. "A ještě jednou se na mě usměj", prosila Maruška.

Pluto milionářem
Protože vilu ovládla po Vladkově odchodu nuda, štáb se rozhodl soutěžící trochu motivovat. Dostali plánek bytu, který jeden z nich vyhraje a dostali za úkol na terase pomocí leukoplasti vytvořit jeho půdorys. "Se nedivím, že je ten Vladko takovej vysmátej, když bydlí v něčem takovýmhle", smála se Maruška.

To Marcy sedla za imaginární počítač a začala si kontrolovat maily. "Já jsem zapomněla heslo..." O tom, že mezi slečnami nepanuje idylický vztah, svědčila následující konverzace. Maruščina nápověda: "Napiš velká tlustá kráva!" nemohla zůstat bez odezvy. "Taky ti neříkám, že jsi malá tlustá kráva...", ohradila se Marcy.

Další úkol od štábu byl neméně vypečený. Pluto soutěž vyhrál a měl se stát nafoukaným milionářem. Ostatní k němu měli přijít na návštěvu. Pluto to sehrál opravdu dobře, příkladem budiž jeho reakce na dárky: "To je ze sekáče, ne?" Byl tak nesnesitelný, že na něj Tony musel vytáhnout nůž a donutit ho podepsání prohlášení, že všechno přenechává jim třem.

Akvabely a výlet do vesmíru
Štáb nenechal VV ani chvíli v klidu. Akvabely skončily v menší křeči, není se však čemu divit, voda musela být opravdu ledová. Poté soutěžící hovořili o tom, co jim soutěž dala a vzala. Tony byl rád, že se díky Martinovi mohl chovat opět jako dítě, Pluto si sáhl na své psychické dno, Marušce vzala soutěž soukromí. Asi nejlepší řeč měla Marcy, která nikdy předtím nepoznala takovou rivalitu a uznala, že až venku pozná, co bylo hra a co ne.

Protože se spolubydlící Lenka nudila, dopřáli ji VV noční výlet do vesmíru. Nejdříve ji obalili alobalem a pak se ji pokusili přehodit přes střechu. "To bylo Apollo 15", hlásil Pluto.

Autoři:

Nejčtenější

Režisér byl po inhalaci u pramene 40 minut bez kyslíku. Je v kritickém stavu

Záchrana muže, který se v Mariánských Lázních otrávil v šachtě, když inhaloval...

Režisér Jan Kačena (37) skončil po inhalaci výparů z Ferdinandova pramene v Mariánských Lázních ve velice vážném stavu...

Karel Gott trpí akutní leukémií, léčí se ambulantně v nemocnici

Osmdesátiny Karla Gotta se slavily 21. června 2019 v pražském Divadle Na...

Karel Gott trpí akutní leukémií a podstupuje ambulantní léčbu ve Všeobecné nemocnici v Praze. Zpěvák to potvrdil na...

Manželka je mentálně nemocná. Syna jsem neviděl dva měsíce, tvrdí Janeček

Karel Janeček a jeho syn Yanis

Karel Janeček (46) zveřejnil na sociálních sítích informaci o tom, že jeho manželka Mariem Mhadhbi (35) na něj podala...

Vondráčková a Michal prohráli spor s televizí Nova. Žalují i Primu

Martin Michal a Helena Vondráčková (20. listopadu 2017)

Vrchní soud v Praze v pondělí pravomocně zamítl žalobu zpěvačky Heleny Vondráčkové a jejího manžela Martina Michala na...

Táta si na mou práci zvykl, říká dcera exministra obrany Jana Tvrdíková

Jaroslav Tvrdík s manželkou a dcerou Janou Tvrdíkovou na 25.ročníku finále...

Modelku Janu Tvrdíkovou (18), jejímž otcem je exministr obrany Jaroslav Tvrdík (51), teprve čeká maturita. Již nyní má...

Další z rubriky

S Ashtonem jsme čekali dítě. Potratila jsem v šestém měsíci, přiznala Moore

Demi Moore a Ashton Kutcher v době, kdy tvořili pár.

Šestapadesátiletá herečka Demi Moore vydává knihu o svém životě, která informuje o dosud nevyřčených tajemstvích....

Vychovávat po padesátce malé dítě je těžké. Chůvu nemám, říká Jacksonová

Janet Jacksonová (New York, 29. března 2019)

Janet Jacksonová (53) porodila své první dítě v jednapadesáti letech. O dnes dvouletého syna se stará sama. Jeho otcem...

Žádné plastiky nemám. Myslete si, co chcete, říká Renée Zellwegerová

Renée Zellwegerová (Beverly Hills, 31. července  2019)

Renée Zellwegerová (50) zavzpomínala na to, jak kdysi vyslechla hovor neznámého muže a ženy v metru. Ti se přímo před...

Ve školkách chybí předškoláci, přibývá dvouletých dětí. Je to chyba systému?
Ve školkách chybí předškoláci, přibývá dvouletých dětí. Je to chyba systému?

Z údajů Českého statistického úřadu vyplývá, že mateřské školky navštěvuje více dvouletých dětí oproti dřívějšku. Naopak ne všechny předškoláky, kteří mají předškolní docházku povinnou, rodiče do školky přihlásí. Jaké jim hrozí sankce?

Najdete na iDNES.cz