Zpěvačka Mariah Careyová se zhroutila

  10:14aktualizováno  10:14
Popová hvězda Mariah Careyová sice dokončila dva nové filmy a své vlastní čerstvé album, leč zaplatila za to obrovskou daň. Po práci je natolik vyčerpaná, že ji její osobní lékař nechal hospitalizovat v nemocnici s kritickou celkovou vyčerpaností organismu. Londýnská tisková mluvčí pěvecké hvězdy Connie Filipellová tisku sdělila, že Mariah sice v nemocnici leží, důrazně ale odmítla sdělit město a také zemi, kam byla popová zpěvačka převezena.

"Mariah Careyová byla hospitalizována pro extrémní vyčerpání po tom, co se jí podařilo zdárně dokončit dva nové filmy Glitter a Wise Girls, a zároveň v průběhu tohoto natáčení napsala, nahrála a uvedla do produkce nové album. Tím je jedinečný soudtrack k filmu Glitter," uvedla krátce mluvčí. Ačkoli nepopírala tvrzení novinářů, že již v minulých týdnech Mariah podléhala komplikacím a tak se podrobila několika vyšetřením, striktně zamítla prozradit další podrobnosti.

Přitom tomu nejsou ještě ani dva měsíce, co se Mariah Careyová dala slyšet, že je plná energie a schopná ve dne v noci nepřetržitě pracovat. Novináři se na ni tehdy zaměřili a mluvili doslova o ženě s nadlidskou vitalitou. Svět oběhlo několik nezajímavých článků o tom, jak se mladá hvězda prohání nočním Hollywooddem a nutí své spolupracovníky pracovat bez přestávky.

Desítky miliónů hudebních nosičů má na svém kontě vždy energická a usměvavá Mariah Careyová. Ve svých jednatřiceti letech se těší velké popularitě s občasnými výkyvy oblíbenosti, a snad i proto se vždy s chutí pouští do nové práce. Před několika dny se zúčastnila v Londýně propagace svého nového alba Glitter. Přestože žije v New Yorku, byla po kolapsu patrně převezena na některé z vybraných britských sanatorií.

Ještě než nositelka ocenění Grammy ve víru euforie z vlastní pracovitosti zcela zkolabovala, stačila na vlastních internetových stránkách zanechat vzkaz pro fanoušky. "Na otázku, co bych v této chvíli nejraději dělala, odpovím, že si velice ráda beru malou pauzu po několik příštích dní, abych se zase jednou vyspala, aniž mě bude ze sna strašit nedokončená práce z natáčení," napsala na úvod Mariah. "Všechno, co opravdu chci, je mít čas jen pro sebe a to je taky to, co bych v první řadě měla hned udělat. Neznamená to, že jsem zničená prací, ale jen potřebuju trochu odpočinku."

Nedlouho po tom, co se objevil text na oficiálních zpěvaččiných webových stránkách, rozhodli se blízcí spolupracovníci popové hvězdy její prohlášení pro fanoušky stáhnout. Tisková mluvčí Cindi Bergerová pracující pro Mariah v New Yorku to okomentovala: "Byla už zřejmě příliš vyčerpaná a psala nesrozumitelně."

Další zprávou deroucí se na povrch pozornosti světových médií je odmítnutí účasti na vystoupení v několika show příštích dnů, které měla Mariah Careyová absolvovat. Mimo jiné se to týká též slavnostních oslav 20. výročí založení hudební stanice MTV. Popová hvězda, která neměla na akci chybět, přislíbila účast až na party konané prvního srpna.

 

Americká zpěvačka Mariah Carey získala titul nejúspěšnější zpěvačka tisíciletí.

Zpěvačka Mariah Carey v růžovém tílku.

Mariah Carey v noční košilce.

Autor:

Nejčtenější

Soud vyhověl Plekancovi. Vondráčková má manželovi odevzdat pasy dětí

Tomáš Plekanec (26. 11. 2018)

Soud v Kanadě rozhodl, že hokejistovi Tomáši Plekancovi (36) vydá pasy jeho synů, šestiletého Matyáše a tříletého...

Řepka jde za mříže. Soud mu změnil dvě podmínky na devět měsíců vězení

Tomáš Řepka

Tomáš Řepka (45) si podle úterního rozhodnutí pražského soudu odpyká devět měsíců ve věznici s ostrahou. Za řízení auta...

Móda z plesu: Verešová a Puhajková za hvězdy, Gelemová přestřelila

Česko-Slovenský ples (Obecní dům, Praha, 16. 2. 2019)

Dokonalé róby, sladěné doplňky i make-up, ale také několik přešlapů k zamyšlení. Luxusní modely, ve kterých se slavné...

Česko-Slovenský ples: Trávníček na parketu, Švantnerová se šperky za 4,5 milionu

Hvězdy na Česko-Slovenském plese 2019 (Obecní dům, Praha, 16. 2. 2019)

16. února 2019 se vydaly známé tváře na šestý ročník Česko-Slovenského plesu do Obecního domu. Herec Pavel Trávníček...

Soudkyně zastavila trestní stíhání zpěváka Penka, důvody tají

Michal Penk v Dobrém ránu ČT (7. 12. 2015)

V „němou barikádu“ se změnil Obvodní soud pro Prahu 10. Soudkyně odmítá vysvětlit, za jakých okolností podmíněně...

Další z rubriky

Herec si napadení vymyslel kvůli penězům a kariéře. Trump žádá omluvu

Jussie Smollett (Los Angeles, 20. května 2016)

Herec Jussie Smollett (36) si pořádně zavařil. Podle policie si vymyslel rasově a homofobně motivovaný útok, aby si...

Klara Lima: Pornoherečka nejsem, na zlých komentářích stavím kariéru

Klara Lima (9. 12. 2018, Miami, Florida, USA)

Klara Lima (28) známá nově také jako Kitana Savage o sobě po mnoha plastických operacích tvrdí, že je se sebou konečně...

R. Kelly obviněný ze zneužívání nezletilých dívek byl vzat do vazby

Americký hudebník a zpěvák R. Kelly (vpravo) obviněný ze sexuálního zneužívání...

Americký hudebník a zpěvák R. Kelly (52) obviněný ze sexuálního zneužívání byl vzat do vazby. V noci na dnešek dorazil...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz