Zpěvačka Ewa Farna prožívá krizi s přítelem, nemá na něj čas

  0:22aktualizováno  0:22
Ewa Farna je schopná kvůli svému příteli, kytaristovi Marcusovi Tranovi, vstát ráno v pět, nasednout do pendolina a přijet do Prahy na otočku, jen aby se s ním na chvíli viděla. Tentokrát ale do našeho hlavního města nepřijela za láskou, vztah totiž údajně prochází krizí.

Ewa Farna | foto: Marek NavrátiliDNES.cz

Sedmnáctiletá zpěvačka dlouho tajila, že má přítele. Sblížila se s ním už v době,kdy hrál v její doprovodné kapele. Nejprve byli dobrými kamarády, pak přeskočila jiskra a přátelský vztah se změnil v milostný poměr.

Teď se ovšem mluví o krizi mezi oběma mladými lidmi, kteří se nevídají tak často jako kdysi. "Je pravda, že se moc nevídáme, mám teď hodně práce v Polsku a volného času je opravdu hodně málo," potvrzuje odloučení Ewa.

Ewa Farna - z turné Zazpívej si na Ewa TourMarcus Tran

V kuloárech showbyznysu se ovšem šušká, že se Marcus zakoukal do moderátorky VIP zpráv Martiny Gavriely a té momentálně věnuje veškerou svou pozornost. "To nebudu komentovat," říká Ewa.

Tentokrát přijela do Prahy kvůli iluzionistovi a kouzelníkovi Pavlu Kožíškovi. Jestli se od něj chtěla naučit nějaké kouzlo, kterým by se daly zpátky přičarovat city milovaného muže, ví jen ona sama. Na křtu kouzelnické kolekce Pavla Kožíška, na který se oblékla stylově do kožíšku, se v každém případě rozptýlila a pobavila.

Ewa Farna si na setkání s Pavlem Kožíškem vzala kožíšek

"Nejdřív mi Michal Suchánek a Richard Genzer předvedli karetní kouzla, pak jsem si sama vyzkoušela, že umím vykouzlit minci pod sklenicí. Povedlo se mi to na první pokus, díky kouzelnickým sadám na tom skoro nic není," směje se Farna. Spolu s kmotry Suchánkem a Genzerem pak slavnostně pokřtila sadu Moderní magie, dvě sady speciálních kouzelnických karet a DVD.

Její šikovnost ocenily i modelky Hanka Mašlíková a Martina Dvořáková, které jsou již zkušené kouzelnice, neboť vystupují v Divadle kouzel.

Pavlovi Kožíškovi s kouzly pomáhají modelky Hanka Mašlíková a Martina DvořákováRichard Genzer, Ewa Farna a Michal Suchánek pokřtili sadu Moderní magie Pavla Kožíška

Pavel Kožíšek hostil přítomné na křtu coby hořický rodák hořickými trubičkami speciálně vyrobenými jako kouzelnické hůlky. Slibuje, že i bez nich se díky kouzelnickým sadám naučí kouzlit každý.

"Naučíte se krok za krokem jednoduché, ale velice efektní kouzelnické triky, které na začátku své kariéry používali i nejslavnější kouzelníci světa, počínaje Harrym Houdinim a konče Davidem Copperfieldem. Jsou v nich ale pochopitelně takové kouzelnické triky, které nejsou z kuchyně profesionálních kouzelníků. To bych byl sám proti sobě, kdybych prozrazoval svá kouzla," uzavírá Kožíšek.

Autor: pro iDNES.cz

Nejčtenější

Teď mě čeká boj o syna. V Mariem jsem se zmýlil, říká Karel Janeček

Karel Janeček

Miliardář a podnikatel Karel Janeček (45) říká, že v osobním životě momentálně prochází dvěma extrémy. Na jedné straně...

Známá britská youtuberka zahynula při nehodě na elektrokoloběžce v Londýně

Známá britská youtuberka Emily Hartridge na smíku z roku 2018

Emily Hartridgeová, populární britská youtuberka a televizní moderátorka, zahynula v Londýně při nehodě na...

Producenti mě už nechtějí, jsem na Hollywood moc starý, říká Brad Pitt

Brad Pitt na premiéře filmu Tenkrát v Hollywoodu (Cannes, 21. května 2019)

Nejen herečky v Hollywoodu řeší, že s přibývajícím věkem jim často ubývají role. Nyní si v podobném duchu zafilozofoval...

Jsem šťastná a těším se. Špatně mi bylo jen chvíli, říká těhotná Šafářová

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec

Lucie Šafářová (32) nedávno skončila s tenisem, Tomáš Plekanec (36) si po tahanicích přivezl z Kanady domů oba syny....

Youtuberka Třešničková ukázala jizvy na obličeji po popáleninách

Kristýna „Týnuš“ Třešničková (1. května 2017)

Youtuberka a influencerka Kristýna Třešňáková (23), známá pod jménem Týnuš Třešničková, se opět začala více věnovat...

Další z rubriky

Někdy je lepší nechat partnera v klidu, říká o svém zápasníkovi Bagárová

Monika Bagárová s přítelem Makhmudem Muradovem na Česko-Slovenském plese v...

Monika Bagárová oslavila na filmovém festivalu v Karlových Varech pětadvacáté narozeniny. Změnila si účes, ale nový muž...

Největší dřina byl nos, říká Jitka Zelenková o dárku pro Karla Gotta

Jitka Zelenková s dárkem pro Karla Gotta (Ostrava, 15. července 2019)

Památní eurobankovka, přezpívaná píseň od kolegů, stovky dopisů či dort v podobě Slavíků. Karel Gott k osmdesátinám...

Kvůli nemoci jsem od sebe odstřihl rodinu, říká bratr vévodkyně Kate

James Middleton na svatbě prince Harryho a Meghan Markle (Windsor, 19. května...

Mladší bratr vévodkyně Kate (37) James Middleton (32) promluvil otevřeně o svých depresích. S nemocí se rozhodl začít...

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.

Najdete na iDNES.cz