Zedníček skočil do postele s Paulovou, poté zapil šest křížků

  9:34aktualizováno  9:34
Na oslavě šedesátých narozenin Pavla Zedníčka bylo pořádně rušno. Nenechal si je ujít valašský král Bolek Polívka, prezident karlovarského filmového festivalu Jiří Bartoška ani zpěvák Karel Gott čerstvě oceněný medailí Za zásluhy.

Oslava jubilea spojená i s oslavou desetiletého výročí Divadla Kalich začala pěkně zostra. Zedníček se totiž v rámci premiéry hry Zamilovat se, kterou sám vybral do repertoáru divadla, dostal mimo jiné s kolegyní Janou Paulovou do postele.

Tam se totiž odehrává jedna z odvážných scén. Ovšem scén velmi decentních. Nemuseli se při ní tedy červenat ani její aktéři a ani jejich partneři, Hanka Kousalová a Milan Svoboda sedící v publiku.

Pavel Zedníček a Jana Paulová ve hře Zamilovat se Pavel Zedníček a Jana Paulová

Jestli se někdo červenal, byl to Karel Gott, kterému ovšem pleť zabarvilo už týden trvající nachlazení. Do divadla dorazil s manželkou Ivanou a vyvrátil informace o tom, že by měli doma tichou domácnost kvůli jeho zdviženému prostředníku, který "poslal" přes televizní obrazovky svým nepřátelům. "Tichou domácnost jsme neměli, to bylo přehnané. Je ale pravda, že se Ivance to gesto nelíbilo, říkala, že se ke mně nehodí," přiznal Gott.

I přes zdravotní indispozici se z divadla na chvíli přesunul do Solidní nejistoty, kde oslavy pokračovaly. Tam také předvedl svůj dosud utajovaný dárek určený kamarádovi Čmaňovi - kolečko plné zahradního nářadí. Zřejmě věděl, že Zedníček koupil domek na Karlštejně, rekonstruuje ho a brzy se do něj bude stěhovat, tak se mu praktický dárek hodí. Obraz, který možná kdekdo od zpěváka ovládajícího kromě svých hlasivek bravurně také štětec, dostal tentokrát Zedníček od Bolka Polívky.

Bolek Polívka a Pavel Zedníček

Společně pak zavzpomínali na oslavu padesátin, kdy Zedníček po bouřlivé oslavě na Polívkově farmě přišel o hlas a nemohl týden hrát v muzikálu Janka Ledeckého Hamlet, který divadelní éru Kalichu otevíral. "Ředitel a producent divadla mi to tenkrát odpustil a jsem mu za to vděčný. Už deset let totiž můžu působit na téhle scéně a hrát tady věci, které mě baví, s kolegy, kteří jsou mi milí," uvedl Zedníček.

Nevyspalý, ale opálený se zúčastnil oslav také Jiří Bartoška. Využil státního svátku a prodlouženého volna ke krátké dovolené. "Dnes jsme se vrátili z Turecka, bylo tam náderně, vstávali jsme ale ve čtyři ráno, tak nejsem zrovna nejvyspalejší," vysvětlil herec a prezident. "První informace, která mě doma zastihla, byla ta, že se Paroubkovi narodila dcera," dodal.

Karel Gott a Pavel Zedníček s partnerkami Jeden z darů pro Pavla Zedníčka

Oslavy deseti let divadla patřily také muzikálovým hercům Petru Kolářovi, který dorazil s těhotnou manželkou Zuzanou, Petru Mukovi, Bohouši Josefovi nebo Petru Pečenému.

Autor:

Nejčtenější

Tomáši Řepkovi výrazně zkrátili trest. Ještě letos by mohl být doma

Tomáš Řepka

Fotbalista Tomáš Řepka (45) má šanci, že se dostane na svobodu mnohem dřív než za dva a půl roku. Ještě před nástupem...

Prokuratura stáhla obvinění Kevina Spaceyho ze sexuálního obtěžování

Herec Kevin Spacey u soudu (7. ledna 2019)

Americká prokuratura zbavila herce Kevina Spaceho obvinění ze sexuálního obtěžování. Toho se měl podle obžaloby...

Tereza Voříšková se vdala, její nové příjmení je Ramba

Tereza Voříšková a Matyáš Ramba (Karlovy Vary, 29. června 2018)

Těhotná herečka Tereza Voříšková (30) se na Instagramu pochlubila, že se vdala za svého přítele, tanečníka Matyáše...

Gott dokázal elegantně spolupracovat i s minulým režimem, říká Fanánek

Lou Fanánek Hagen na křtu CD skupiny Tři sestry Fernet Underground (22. 5. 2015)

I když je kapela Lou Fanánka Hagena (53) tvorbě Karla Gotta (79) vzdálená, mistr má ve Fanánkovi obdivovatele. „V 80....

Oldřich Kaiser prodělal infarkt. Skončil na jednotce intenzivní péče

Oldřich Kaiser (1. března 2017)

Herec Oldřich Kaiser (64) skončil po prodělaném infarktu myokardu na jednotce intenzivní péče v jedné z pražských...

Další z rubriky

Šediny a vrásky. Mareš, Klumová a další slavní zestárli díky aplikaci

Celebrity si na sociálních sítích dobrovolně přidávají roky s pomocí mobilní...

Sociální sítě zahltily upravené fotografie celebrit znázorňující je v pokročilém věku. Díky mobilní aplikaci se do...

Na film jsem moc hezký, žertuje Hejlík. Vedle hraní se projedl republikou

Lukáš Hejlík

Lukáš Hejlík (39) prozradil, že kvůli své Gastromapě projedl za šest let v různých podnicích jeden a půl milionu korun....

Sedmnáctiletý syn Elizabeth Hurleyové je modelem. Dělá reklamu na make-up

Damian Hurley v reklamní kampani na produkty vizážistky celebrit Pat McGrathové...

Damian Hurley (17) je synem herečky Elizabeth Hurleyové (54). Stejně jako kdysi jeho matka i on začal svou kariéru v...

Najdete na iDNES.cz