Zákulisí Lvů: Ekonom Sedláček byl namol, Bílá slavila s rodinou v šatně

  8:54aktualizováno  8:54
Cenu zákulisního dění Českého lva by symbolicky mohl převzít ekonom a bývalý poradce Václava Havla Tomáš Sedláček. Alkohol v krvi nechal vygradovat až na maximum a ztratil nad sebou kontrolu. Během přímého přenosu dokonce došlo mezi ním a ochrankou k menší potyčce.

Český lev 2012 - Ekonom Tomáš Sedláček se tentokrát přepočítal. Kvůli alkoholu ztrácel sebekontrolu a padal. | foto: koláž iDNES.cz

Tomáš Sedláček se z přímého přenosu Lvů odporoučel už pár minut po jeho zahájení. Jeho kroky vedly do restaurace sousedící s Velkým sálem, kde do sebe házel jednoho panáka za druhým.

Fotogalerie

Po pár minutách už bylo jasné, že je sebekontrola pryč. Když ho přišel vyzvednout neznámý dámský doprovod, už byl značně pod vlivem. Domů ale nešel. Naopak se vrátil na přímý přenos. Hlukem a neovladatelnou chůzí pak vyprovokoval ochranku, která mu zabránila v návratu do hlediště. Později Velký sál opustil úplně, dokonce i po čtyřech.

Naopak velmi decentně v kruhu svých nejbližších slavila nová moderátorka Českých lvů Lucie Bílá. S partnerem Petrem Makovičkou a synem Filipem pobývala po skončení přenosu v šatně.

Český lev 2012 - Lucie Bílá a její syn Filip Kratochvíl

Český lev 2012 - Lucie Bílá a její syn Filip Kratochvíl

"Teď už budu reagovat jen na světlo a pár dní to tak zůstane. Ale myslím, že se budu muset probudit, protože na Andělech budu zpívat se skupinou Arakain. Dneska jsem se namluvila hodně, ale užila jsem si to. Byl to pro mě skok bungee jumpingem, ale naučila jsem se víc ovládat svoje nervy, normálně jsem se čapla za límec a odvedla jsem se na jeviště. Nebyla to žádná legrace, ale bylo to krásné," zhodnotila slavnostní večer Lucie Bílá, jejíž výkon všichni jenom chválili.

"Byla jsem hrozně napjatá. Vždycky mi vadilo, že dělala takovou show a takovou dámu, ale dneska to bylo fajn, že byla taková prostá. Chci jí právě říct, že to bylo velice příjemné a obyčejné," uvedla herečka Ljuba Skořepová.

Podobně zhodnotil výkon Lucie Bílé i producent a režisér Lvů Petr Vachler. "Ten večera provedla krásně, úžasně, decentně, upřednostnila vítěze, jsem s Lucií Bílou hodně spokojený," podotkl s tím, že jejich spolupráce jen tak neskončí. "Když jsem se s ní poprvé setkal, tak jsem jí položil otázku: ´Lucko, jsi připravená na ten druhý ročník?´ a ona vykřikla radostí: ´Takže už uvažujeme o tom druhým?´. Já říkám určitě."

Výsledky

Českým lvům kralují Poupata, cenu za scénář má in memoriam i Havel

Pozornost se letos zaostřila i na Dagmar Havlovou, která se poprvé od úmrtí bývalého prezidenta Václava Havla objevila ve velké společnosti. Rozhovory sice neposkytovala, svou vizáží i náladou ale sklízela samou chválu. V Lucerně symbolicky převzala dva Lvy pro svého muže, jehož Odcházení akademici pasovali na snímek s nejlepším scénářem a střihem.

Český lev 2012 - Nad úspěchem filmu Odcházení Václava Havla se radovala nejen

Český lev 2012 - Nad úspěchem filmu Odcházení Václava Havla se radovala nejen Dargmar Havlová, ale i manželé Michaela a Zdeněk Bakalovi

"Jako koproducenty filmu Odcházení nás to potěšilo, protože si myslím, že zaslouženě získalo dva Lvy, máme z toho upřímnou radost. Václav byl s námi, za ten scénář si to zasloužil," uvedla za Odcházení šéfka České Miss Michaela Maláčová, jíž na Lvy vůbec poprvé doprovodil manžel Zdeněk Bakala.

"Jsem na Lvech poprvé a líbilo se mi. Nejsem sice expert na to, jak se produkují podobné show, ale překvapilo mě, že byť byla jednoduchá, bylo všechno výborně připraveno. Dobrá konferenciérka, tanečníci. Byl jsem mile překvapen," shrnul svůj dojem Bakala.

Český lev 2012 - Vojtěch Dyk a Tatiana Vilhelmová

Český lev 2012 - Vojtěch Dyk a Tatiana Vilhelmová

Český lev 2012 - Pavel Čechák a Berenika Kohoutová

Český lev 2012 - Pavel Čechák a Berenika Kohoutová

Jen co se Velký sál Lucerny vyklidil, v absolutní okupaci se změnilo prostranství před ním, probíhal vegetariánský raut. Kdo přišel dřív, zabral si místa v nedaleké restauraci jako třeba Vojtěch Dyk a Tatiana Vilhelmová. Ta se zde setkala i se svým téměř bývalým manželem Pavlem Čechákem, který dorazil v doprovodu nové přítelkyně Bereniky Kohoutové.

Nejčtenější

Teď mě čeká boj o syna. V Mariem jsem se zmýlil, říká Karel Janeček

Karel Janeček

Miliardář a podnikatel Karel Janeček (45) říká, že v osobním životě momentálně prochází dvěma extrémy. Na jedné straně...

Známá britská youtuberka zahynula při nehodě na elektrokoloběžce v Londýně

Známá britská youtuberka Emily Hartridge na smíku z roku 2018

Emily Hartridgeová, populární britská youtuberka a televizní moderátorka, zahynula v Londýně při nehodě na...

Producenti mě už nechtějí, jsem na Hollywood moc starý, říká Brad Pitt

Brad Pitt na premiéře filmu Tenkrát v Hollywoodu (Cannes, 21. května 2019)

Nejen herečky v Hollywoodu řeší, že s přibývajícím věkem jim často ubývají role. Nyní si v podobném duchu zafilozofoval...

Jsem šťastná a těším se. Špatně mi bylo jen chvíli, říká těhotná Šafářová

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec

Lucie Šafářová (32) nedávno skončila s tenisem, Tomáš Plekanec (36) si po tahanicích přivezl z Kanady domů oba syny....

Youtuberka Třešničková ukázala jizvy na obličeji po popáleninách

Kristýna „Týnuš“ Třešničková (1. května 2017)

Youtuberka a influencerka Kristýna Třešňáková (23), známá pod jménem Týnuš Třešničková, se opět začala více věnovat...

Další z rubriky

Přetrhal jsem pouta s přáteli, říká o psychických potížích Ed Sheeran

Ed Sheeran na londýnské premiéře filmu Yesterday (19. června 2019)

Koncerty Eda Sheerana (28) navštívilo před několika dny v Praze sto padesát tisíc fanoušků. Hudebník se v aktuálním...

KVÍZ: Osudové ženy, fanynky i rodina. Jak dobře znáte Karla Gotta?

Karel Gott a jeho manželka Ivana Gottová (2018)

Která česká herečka mohla být manželkou zpěváka Karla Gotta? Jak se jmenuje jedna z jeho nejznámějších fanynek? Kde a...

Roli Jamese Bonda mi nikdy nenabídli, potvrdil Idris Elba

Idris Elba, případný kandidát na roli agenta 007.

Herec Idris Elba (46) byl často označován za možného nástupce Daniela Craiga v roli Jamese Bonda. Nyní ovšem prozradil,...

NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?
NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?

Jaké léky s sebou berete na dovolenou pro děti?

Najdete na iDNES.cz