Zákulisí Lvů: Ekonom Sedláček byl namol, Bílá slavila s rodinou v šatně

  8:54aktualizováno  8:54
Cenu zákulisního dění Českého lva by symbolicky mohl převzít ekonom a bývalý poradce Václava Havla Tomáš Sedláček. Alkohol v krvi nechal vygradovat až na maximum a ztratil nad sebou kontrolu. Během přímého přenosu dokonce došlo mezi ním a ochrankou k menší potyčce.

Český lev 2012 - Ekonom Tomáš Sedláček se tentokrát přepočítal. Kvůli alkoholu ztrácel sebekontrolu a padal. | foto: koláž iDNES.cz

Tomáš Sedláček se z přímého přenosu Lvů odporoučel už pár minut po jeho zahájení. Jeho kroky vedly do restaurace sousedící s Velkým sálem, kde do sebe házel jednoho panáka za druhým.

Fotogalerie

Po pár minutách už bylo jasné, že je sebekontrola pryč. Když ho přišel vyzvednout neznámý dámský doprovod, už byl značně pod vlivem. Domů ale nešel. Naopak se vrátil na přímý přenos. Hlukem a neovladatelnou chůzí pak vyprovokoval ochranku, která mu zabránila v návratu do hlediště. Později Velký sál opustil úplně, dokonce i po čtyřech.

Naopak velmi decentně v kruhu svých nejbližších slavila nová moderátorka Českých lvů Lucie Bílá. S partnerem Petrem Makovičkou a synem Filipem pobývala po skončení přenosu v šatně.

Český lev 2012 - Lucie Bílá a její syn Filip Kratochvíl

Český lev 2012 - Lucie Bílá a její syn Filip Kratochvíl

"Teď už budu reagovat jen na světlo a pár dní to tak zůstane. Ale myslím, že se budu muset probudit, protože na Andělech budu zpívat se skupinou Arakain. Dneska jsem se namluvila hodně, ale užila jsem si to. Byl to pro mě skok bungee jumpingem, ale naučila jsem se víc ovládat svoje nervy, normálně jsem se čapla za límec a odvedla jsem se na jeviště. Nebyla to žádná legrace, ale bylo to krásné," zhodnotila slavnostní večer Lucie Bílá, jejíž výkon všichni jenom chválili.

"Byla jsem hrozně napjatá. Vždycky mi vadilo, že dělala takovou show a takovou dámu, ale dneska to bylo fajn, že byla taková prostá. Chci jí právě říct, že to bylo velice příjemné a obyčejné," uvedla herečka Ljuba Skořepová.

Podobně zhodnotil výkon Lucie Bílé i producent a režisér Lvů Petr Vachler. "Ten večera provedla krásně, úžasně, decentně, upřednostnila vítěze, jsem s Lucií Bílou hodně spokojený," podotkl s tím, že jejich spolupráce jen tak neskončí. "Když jsem se s ní poprvé setkal, tak jsem jí položil otázku: ´Lucko, jsi připravená na ten druhý ročník?´ a ona vykřikla radostí: ´Takže už uvažujeme o tom druhým?´. Já říkám určitě."

Výsledky

Českým lvům kralují Poupata, cenu za scénář má in memoriam i Havel

Pozornost se letos zaostřila i na Dagmar Havlovou, která se poprvé od úmrtí bývalého prezidenta Václava Havla objevila ve velké společnosti. Rozhovory sice neposkytovala, svou vizáží i náladou ale sklízela samou chválu. V Lucerně symbolicky převzala dva Lvy pro svého muže, jehož Odcházení akademici pasovali na snímek s nejlepším scénářem a střihem.

Český lev 2012 - Nad úspěchem filmu Odcházení Václava Havla se radovala nejen

Český lev 2012 - Nad úspěchem filmu Odcházení Václava Havla se radovala nejen Dargmar Havlová, ale i manželé Michaela a Zdeněk Bakalovi

"Jako koproducenty filmu Odcházení nás to potěšilo, protože si myslím, že zaslouženě získalo dva Lvy, máme z toho upřímnou radost. Václav byl s námi, za ten scénář si to zasloužil," uvedla za Odcházení šéfka České Miss Michaela Maláčová, jíž na Lvy vůbec poprvé doprovodil manžel Zdeněk Bakala.

"Jsem na Lvech poprvé a líbilo se mi. Nejsem sice expert na to, jak se produkují podobné show, ale překvapilo mě, že byť byla jednoduchá, bylo všechno výborně připraveno. Dobrá konferenciérka, tanečníci. Byl jsem mile překvapen," shrnul svůj dojem Bakala.

Český lev 2012 - Vojtěch Dyk a Tatiana Vilhelmová

Český lev 2012 - Vojtěch Dyk a Tatiana Vilhelmová

Český lev 2012 - Pavel Čechák a Berenika Kohoutová

Český lev 2012 - Pavel Čechák a Berenika Kohoutová

Jen co se Velký sál Lucerny vyklidil, v absolutní okupaci se změnilo prostranství před ním, probíhal vegetariánský raut. Kdo přišel dřív, zabral si místa v nedaleké restauraci jako třeba Vojtěch Dyk a Tatiana Vilhelmová. Ta se zde setkala i se svým téměř bývalým manželem Pavlem Čechákem, který dorazil v doprovodu nové přítelkyně Bereniky Kohoutové.

Nejčtenější

Řepku hledá policie. Nepřebírá poštu, soud nemůže rozhodnout o jeho vězení

Tomáš Řepka

Pracovnice trestní kanceláře Okresního soudu Praha-západ se obrátily na policii, aby našla bývalého fotbalistu Tomáše...

„Aquaman“ Momoa se v rámci boje proti plastům po sedmi letech oholil

Jason Momoa na premiéře filmu Aquaman (Los Angeles, 12. prosince 2018)

Hvězda filmu Aquaman a seriálu Hra o trůny, herec Jason Momoa (39) se poprvé po sedmi letech oholil. „Stop vodě v...

Očkování jsem ohlídala u dcer, u Jiřího mě to nenapadlo, říká Menzelová

Jiří Menzel a Olga Menzelová (Výstava Václavák, 6. 11. 2017)

Olga Menzelová (41) tvrdí, že vážné nemoci, kterou prodělal její manžel Jiří Menzel (81), se dalo snadno předejít....

Moje dítě, které jsem považovala za syna, je dcera, říká Theronová

Charlize Theronová na Oscarech (Los Angeles, 24. února 2019)

Charlize Theronová (43) má dvě děti, které adoptovala coby malé kojence. Nejdřív chlapce Jacksona (7) a poté dívku...

Maroš Kramár se po dvaceti letech rozvedl s právničkou Nikitinovou

Maroš Kramár a Nataša Nikitinová (Československý ples v pražském Obecním domě,...

Slovenský herec Maroš Kramár (59) se po dvacetiletém manželství rozvedl s právničkou Natašou Nikitinovou (51), se...

Další z rubriky

Ernesto Čekan: Člověk na volné noze nemá stálý příjem, ale je svobodný

Ernesto Čekan

Herec Ernesto Čekan (46) nezapře jihoamerické geny a španělština je jeho druhým rodným jazykem. Se svými rodiči žil rok...

Janeček podpořil ženy kojící na veřejnosti. Napsal chytrý dopis do banky

Lilia Khosnoutdinová, Karel Janeček a jejich dcera Isabela

Karel Janeček (45) se zastal matek kojících na veřejnosti. V minulém týdnu poslal oficiální dopis generálnímu řediteli...

Ross z Přátel nebyl ukázkovým otcem, míní představitel jeho syna Bena

Cole Sprouse na premiéře filmu Five Feet Apart (8. 3. 2019)

Herec Cole Sprouse (26) se nediví tomu, že ze seriálu Přátelé náhle zmizela postava Bena, tedy syna Rosse, kterou...

Kyberšikana přibývá: Jak před ní ochránit svoje děti?
Kyberšikana přibývá: Jak před ní ochránit svoje děti?

S vývojem sociálních sítí se stále častěji setkáváme s pojmem kyberšikana. Online svět může přinášet řadu nástrah, které se netýkají jen dospělých, ale také dětí. Co si pod kyberšikanou představit a jak můžeme děti ochránit?

Najdete na iDNES.cz