Jazmina Danielsová, Kandee Johnsonová, Nikkie de Jagerová (New York, 17. července 2017) | foto: Profimedia.cz

Slavnou youtuberku vydírali. Přiznala proto, že se narodila jako muž

  • 48
Beauty blogerku Nikkie de Jagerovou (25), působící pod jménem NikkieTutorials, sleduje jen na Youtube necelých třináct milionů lidí. Stejný počet fanoušků má i na Instagramu. Slavná blondýna nyní odhalila, že se narodila jako muž. Prý ji vydírali, aby se přiznala k tomu, kým doopravdy je.

„Jsem NikkieTutorials. Jsem to stále já. Nepotřebujeme snad žádné nálepky. Ale pokud je chcete, jsem transexuálka,“ řekla influencerka Nikkie de Jagerová před několika dny v jednom ze svých videí a svěřila se tak celému světu s tím, že mezi svým čtrnáctým a devatenáctým rokem prodělala změnu pohlaví.

Fotogalerie

Celá situace jí velmi komplikovala život, spolužáci ve škole ji šikanovali a jejím jediným útěkem od reality bylo právě natáčení kosmetických videí, ve kterých radí dívkám a ženám s líčením.

Ke coming outu prý youtuberka přesto nedospěla vlastním rozhodnutím. „Očividně stále ještě žijeme ve světě, kde člověk nemůže být opravdu sám sebou. Vydírali mě lidé, kteří chtěli můj příběh prodat tisku. Tvrdili, že se stydím za to, kým ve skutečnosti jsem. Tak tohle video je i pro vás,“ říká ve videu. 

Dnes je téměř dva metry vysoká Nikkie de Jagerová celosvětově známou hvězdou, která spolupracuje s celebritami, jako je Lady Gaga nebo Kim Kardashianová. Loni se vizážistka zasnoubila se svým partnerem Dylanem, svatba by měla být v tomto roce.

5. prosince 2019 v 22:43, příspěvek archivován: 16. ledna 2020 v 8:49

VIDEO: NikkieTutorials – „I’m Coming Out“: