Yemi se svlékl, ostříhal a ukázal přítele

  18:05aktualizováno  18:05
Známý tanečník a choreograf Yemi A.D. se rozhodl šokovat. Nafotil se svou skupinou YAD Company kalendář pro letošní rok, kde nechybí odvážné fotografie, shodil afro a poprvé ukázal svého přítele.

Yemi se svým přítelem Jaromírem | foto: Milan NováčekiDNES.cz

Kalendář pro rok 2008 bude mít do čtrnácti dnů i taneční skupina YAD company, kterou vede choreograf a tanečník Yemi. "Kalendář jsme fotili, protože jsme chtěli mít nafoceného každého tanečníka z YADu, tedy z naší základní skupiny. Aby byl trochu připepřený, tak jsme se rozhodli udělat jednu fotku, kde jsme všichni nahatí," vypráví Yemi.

Kdyby se prý k tomuto kroku rozhodli před dvěma lety, asi by do toho nešli. Dneska se ale všichni členové znají natolik dobře a jsou prý jako jedna rodina, že se nikdo z nich nezdráhal. Navíc se coby mladí lidé za svá těla zatím nemusejí stydět, a tak fotografovi Stanislavu Merhautovi směle pózovali. "Ještě se to dá, za pár let bychom se možná ukazovat nechtěli," směje se tanečník. Kalendář vznikl ve spolupráci se společností Nutrend a je spojením zdravých produktů a tance.

S přítelem oslaví roční výročí
Yemi také poprvé ukázal svého přítele. Jmenuje se Jaromír, je mu pětadvacet a s tancem údajně nemá vůbec nic společného. "Je to spíš takový freestylista, jezdí na skatu, na snowboardu a tak podobně. Je to můj opak, ale myslím, že právě proto se dobře doplňujeme," říká Yemi.

Svoji sexuální orientaci poznal již v patnácti letech a vypořádal se s ní podle svých slov bez problémů. Jinak je na tom jeho přítel. Ten měl totiž donedávna vztah jen s děvčaty a Yemi je jeho první partner. Že jim to klape, dokazuje fakt, že 13. února, den před svátkem zamilovaných, to bude přesně rok, co spolu začali chodit.

Změnil image
Yemi se rozhodl ještě před výročím změnit image a shodit své afro. "Už mě to rozčilovalo, byla s tím strašná práce. Jaromír mi to rozmlouval, ale nakonec souhlasil," říká Yemi. Původně uvažoval o tom nechat se ostříhat dohola, nakonec ale vlasy zkrátil, zato rapidně. Jaromír práci kadeřníka Jakuba Hájka přihlížel sice trochu smutně, ale s výsledkem byl nakonec stejně jako jeho milý více než spokojený.

Yemi si na nový účes zvyká, ale pro samou práci nemá moc času ho řešit. Chystá například oblíbenou akci Tanečník roku, která se bude konat 6. března v klubu Roxy. "Tanečník roku je vyvrcholením soutěže, která trvá už od listopadu a jejím smyslem je najít nejlepšího tanečníka, který na finále získá cestu do New Yorku. Loni se stal vítězem Adam Klempár, byli jsme v N.Y. dokonce s ním," uzavírá Yemi. 

Autor:

Nejčtenější

Soud vyhověl Plekancovi. Vondráčková má manželovi odevzdat pasy dětí

Tomáš Plekanec (26. 11. 2018)

Soud v Kanadě rozhodl, že hokejistovi Tomáši Plekancovi (36) vydá pasy jeho synů, šestiletého Matyáše a tříletého...

Řepka jde za mříže. Soud mu změnil dvě podmínky na devět měsíců vězení

Tomáš Řepka

Tomáš Řepka (45) si podle úterního rozhodnutí pražského soudu odpyká devět měsíců ve věznici s ostrahou. Za řízení auta...

Stát se matkou pro mě bude velká výzva, říká Taťána Gregor Brzobohatá

Taťána Gregor Brzobohatá na tiskové konferenci nadace Krása pomoci a AEGON...

Taťána Gregor Brzobohatá (31) je dosud jedinou Češkou s titulem Miss World. Ten získala topmodelka již v osmnácti...

Původně jsem šla na konkurz na Dášu, prozradila Romana ze seriálu Most!

Zdeněk Godla, Michal Isteník, Dominika Býmová a Cyril Drozda v seriálu Most!...

Dominika Býmová (31) je jednou z hvězd seriálu Most!. Herečka prozradila, že nejdřív šla na konkurz na jinou postavu....

Jiřina Bohdalová žaluje Komerční banku za padělané obrazy

Herečka Jiřina Bohdalová na snímku z 5. února 2019

Herečka Jiřina Bohdalová (87) zažalovala Komerční banku kvůli prodeji padělaných obrazů, informoval ve čtvrtek...

Další z rubriky

Řepka jde za mříže. Soud mu změnil dvě podmínky na devět měsíců vězení

Tomáš Řepka

Tomáš Řepka (45) si podle úterního rozhodnutí pražského soudu odpyká devět měsíců ve věznici s ostrahou. Za řízení auta...

Můj manžel je taková paní Columbová, říká tenistka Sestini Hlaváčková

Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková se svým manželem Fabriziem na tiskové...

Andrea Sestini Hlaváčková (32) nejčastěji běhá na kurtech za míčky. Pro příležitost, jakou byl Česko-Slovenský ples, se...

Hackeři zveřejnili intimní video Lewise Hamiltona a Nicole Scherzingerové

Lewis Hamilton a Nicole Scherzingerová (Filmový festival v Cannes, 22. 5. 2014)

Na internetu se v uplynulých dnech objevilo video zachycující intimní chvíli mezi bývalou zpěvačkou skupiny Pussycat...

Kde doma tečou peníze? 5 tipů, které vám ušetří tisíce korun
Kde doma tečou peníze? 5 tipů, které vám ušetří tisíce korun

Proč u vás doma nefungují všechny univerzální rady, jak ušetřit? Protože každá rodina funguje jinak! Zaměřte se na to, co opravdu potřebujete, a podle toho postupně utáhněte kohoutek na správném místě. V rozpočtu se pak najde i pár stovek navíc.

Najdete na iDNES.cz