VyVolení odfičeli na Slovensko

aktualizováno 
Teprve nyní začíná pořádný fičák. Zbývající pětka VyVolených našla po násilném vystěhování azyl ve slovenské vile televize JOJ. S jejími obyvateli budou společně žít a plnit úkoly až do konce soutěže. Vyřazovací systém hry a ceny zůstanou odděleny a budou probíhat podle dosavadních pravidel.

Jan Svoboda - Jan Svoboda, marketingový ředitel Tv Prima byl jeden z prvních u obsazené vily VyVolených. | foto: Prima TV

O problémech okolo vystěhování VV a celého štábu z vily už ví snad každý. V pondělní rekapitulaci jsme si tak jen ověřovali informace, které od neděle přinášela všechna média. K situaci se vyjádřili také ex-VV Saša a Rosťa. Podle Saši jde o tvrdý byznys a má v tom prsty konkurenční televize.

Kostlivec ve skříni
Ve studiu byl na návštěvě Emil s rodinou a bylo vidět, že se mu po vyřazení dost ulevilo. Působil hodně vyrovnaně a hned na začátku prozradil, že "svatební noc byla úžasná a také vyčerpávající". Prima ale vypátrala starou nahrávku, kterou Emil pořídil  za svého pobytu ve vězení. Docela ho to rozhodilo a přiznal se, že tuto minulost už dávno zasunul co nejhlouběji ve své mysli, takže už si ani nepamatuje, kterému Martinovi jí posílal.

Narazili jsme na matrix
Život ve vile je opravdu svůj. VV v neděli normálně vstali a prováděli ranní hygienu. Jako by se život nezměnil. Když dostali úkol zabalit naprosto vše a připravit se k odchodu, mysleli si, že pojedou na výlet. Podle Vladka zřejmě na hory. "Všichni budou blbnout a já budu sedět." stěžoval si, že neumí lyžovat. Vše sbaleno, jen Jindra upozornil: "Hlavně zápalky a zapalovače."

Ve 13:08 se za VV zavřely dveře vily a nastěhovali se do hotelu Holiday Inn. Ani tady ale nezaháleli a dostali za úkol najít na vyšehradském hřbitově co nejvíce slavných jmen. Jindra na hřbitov nešel: "Mám z nich respekt. Všichni tam jednou skončíme, ale do té doby..."

Místo "ťukenzííí" "ťuklik"
Kamery sledovaly nepřetržitě vše i v hotelovém apartmánu. Vladko s Monikou se vrhli na minibar a minilahvičkami si připili: "Ťuklik!" Monika začala vybalovat a nestačila se divit: "Proč jste vzali i pravidla na používání spotřebičů?" Jindra, který nezkazí žádnou srandu, už byl tak nadržený, že skočil na Michala na posteli a začal vzdychat a rajtovat na jeho zadku: "Míšo, Míšo, ááách." Ten neprotestoval, dokud ho nepolechtal. "A teď ses prozradil!" vybafl na něj Jindra. Kačenka byla smutná a nechala se zavřít na samotku do skříně.

Barikády v pokojích
Po noční návštěvě aquaparku, kde řádili na tobogánu jako malé děti, se vrátili do hotelu. Michal se ale zabarikádoval v jednom z pokojů a nechtěl tam ostatní pustit. Vladko ho přes hotelový telefon přesvědčoval, aby otevřel. Michal souhlasil pod podmínkou, že si dají "švédský polibek ve třech" (s Kačenkou). Debata ale zkrachovala, když Vladko vychovával neposlušné děti Moniku a Jindru. Střídavě mluvil sladce na Michala do telefonu, aby vzápětí řval, ať ostatní přestanou dělat krávoviny.

Nakonec ukuli plán a Vladko přes dveře Michala "přesvědčil": "Miško, drobečku! Víš, čeho si na tobě vážím? Ty jsi tak hodnej člověk." Michal otevřel s tím, že nemohl protože měl "návštěvu", tak to prostě nešlo a Kačenka hned křičela: "Podívejte, co schválně udělal s postelí." Jindra se uvelebil na manželském "letišti" s Monikou. Michal spal v pokoji s Vladkem a Katkou a ještě po tmě si hned stačili vyměnit v prudčí debatě názory.

Vzhůru na Slovensko
Nevědomí VV si stále mysleli, že jedou na hory a tak v pondělí odpoledne nasedali do autobusu směr Slovensko v plné polní. S kulichy na hlavách, "jégrovkami", vybaveni kompasem, mapou a vším možným se ale dozvěděli, že se stěhují za slovenskými bratmi. Nejvíc spadla čelist Vladkovi, ale všichni zůstali v pohodě. Na Slovensku začali déle, a tak je ve vile čekalo osm soutěžících - Jana, Rocky, Tony, Lenka, Rišo, Linda, Luis a také Šakal. K němu moderátor Libor Bouček poznamenal: "Musím říct, že potkat Šakala v noci v parku, tak budu mít velkej strach."

Všichni čeští VV byli před vstupem do vily v pohodě. Představili se v pořadí Katka, Vlado, Monika, Michal a, samozřejmě to nejlepší nakonec, Jindra. "Jindřich je samorost," doplnila hned Tereza Pergnerová a pokračovala: "Dokáže z malé housenky udělat ještě větší housenku."

Pak už jsme se podívali přímo do slovenské vily, kde předtím získal ve Výberu zelený šátek Šakal. Diskusi přerušil ve 22:02 příchod Českých VV, kteří stihli hned ve vchodu pohádat. Slovenští VV, začali okamžitě vískat a tleskat. Rocky vykřikl první: "To jsou Češi!" Přivítání proběhlo opravdu v pohodě, někteří slovenští pánové sice koukali trochu nevraživě, ale děvčata hned začala chystat poháry. Bude to určitě dlouhá noc, mají si toho hodně říct. Začíná první světový česko-slovenský FIČÁK.

Autoři:

Nejčtenější

Přišel jsem o všechno. Jsem vlastně bezdomovec, svěřil se Aleš Brichta

Aleš Brichta (tisková konference k 60. narozeninám Aleše Brichty, Libeňský...

Aleš Brichta (60) nemá rád rozhovory. Nejraději je doma nebo v oblíbené hospůdce, kam to má z domova pár kroků. V...

Volal jsem si sanitku a nechával se odvézt do blázince, řekl Michal Penk

Zpěvák a skladatel Michal Penk v diskusním pořadu Rozstřel.

Zpěvák, skladatel a muzikant Michal Penk (51) byl v pondělí hostem Rozstřelu. V 80. a 90. letech byl dívčím idolem, v...

Karel Gott poslal z Bertramky fanouškům nové foto a vzkaz

Karel Gott na křtu alba Ta pravá (Malostranská beseda, Praha, 26. července 2018)

Karel Gott (80) pozdravil příznivce aktuální fotografií z Bertramky. Zpěvák bojuje s akutní leukémií a podstupuje...

Nemohla jsem jinak, říká Jitka Boho. I s dcerou náhle opustila manžela

Jitka Boho s manželem Lukášem a dcerou (Praha, 26. června 2017)

Zpěvačka a bývalá modelka Jitka Boho (27) oznámila na sociálních sítích, že se po čtyřletém manželství odstěhovala od...

Stav mé těhotné přítelkyně mě momentálně nezajímá, říká MMA zápasník Vémola

Lela Ceterová a Karlos Vémola na premiéře filmu Rambo: Poslední krev (Praha,...

Karlos „Terminátor“ Vémola (34) a jeho přítelkyně, playmate Lela Ceterová (30) se těší na svého prvního společného...

Další z rubriky

Jestli chce být člověk úspěšný, musí něco obětovat, míní Kocianová

Michaela Kocianová (27. srpna 2019)

Slovenská topmodelka Michaela Kocianová (30) se kromě vlastní práce věnuje i hledání nových modelingových adeptů. Už...

Moderátorka Kloubková nabídku na StarDance nedostane. A tak tančí s přítelem

Moderátorka Kristina Kloubková a tanečník Václav Kuneš

Ten nejhodnější porotce z loňského ročníku StarDance Václav Kuneš se svým souborem 420PEOPLE právě dokončil podařené...

Američanka obvinila britského prince Andrewa ze sexuálního zneužití

Britský princ Andrew (Ascot, 20. června 2019)

Pětatřicetiletá Američanka Virginia Guiffreová obviňuje britského prince Andrewa (59), že ji kdysi coby sedmnáctiletou...

Archieho první zahraniční cesta. Harry s Meghan dorazili do Afriky

Princ Harry a vévodkyně Meghan (Kapské Město, 23. září 2019)

Princ Harry (34) s rodinou dorazil do Afriky, kde stráví deset dní. Vévodkyně Meghan (38) se čtyřměsíčním synem Archiem...

Najdete na iDNES.cz