VIDEO: Žito 44 je už zřejmě vstřícnější, dcery pustil na SuperStar

  12:45aktualizováno  12:45
Když Daniel Landa pronesl před sedmi měsíci ostrý vzkaz veřejnosti týkající se ochrany soukromí jeho blízkých, čekalo se, že coby Žito 44 nebude dcery vystavovat mediální pozornosti. V kotli SuperStar se ale potvrdilo, že všechno ohlídat nepůjde. "Nejsme blbí," komentovala kauzu na kameru iDNES.cz Miriam Landa.

"Byla jsem donucena fandit panu Pčelárovi, jsem tu kvůli dětem, hrozně se na finále těšily, tak jsem říkala, že to nějak přežiju, ale musím říct, že mě to nakonec bavilo. Byla to hezká show," objasnila režisérka a manželka Landy Miriam, jak se s dcerami na finále SuperStar ocitla.

Zdůraznila, že emotivní proslov jejího muže na loňském Slavíkovi souvisel s ochranou soukromí dcer, které by neměly být foceny ani točeny v případě, že samy řeknou ne. Že by ale děti vůbec nevodila do společnosti, je prý nemožné. 

Fotogalerie

"Tím bylo myšleno něco jiného. Když jdeme na SuperStar, tak se nemůžeme divit, když nás vyfotí. Tehdy se to vztahovalo k situacím, které jsou za čarou. Nejsme samozřejmě blbí. Když holky řeknou, že nechtějí a foťák za nima přesto chodí, tak mi to nepřijde v pořádku," dodala.

Miriam Landa je režisérkou mnoha představení a muzikálů, které připravovala se svým mužem. V SuperStar si už jednoho talentovaného zpěváka vyhlédla.  

"Tolik jsem to nesledovala, ale líbil se mi Adam Kukačka. Zaprvé je foremný, a pak měl tu duši. Hrozně mě bavil. Umění je totiž o emocích. A když někdo neumí předávat emoce, tak nemá v umění co dělat. A to jsme ostatně viděli i na finále SuperStar. Sabina to několikrát dokázala, čímž si podle mě získala diváky. Je jedno, jestli je člověk složitý intelektuál, důležité jsou emoce," uzavřela Miriam Landa. 

Novou SuperStar se po napínavém grandfinále stala Češka Sabina Křováková, která tak porazila Slováka Štefana Pčelára (více zde). Pro iDNES.cz uvedla, že její doménou by měl být jemnější punk zpívaný česky. Jak ale naloží s finanční výhrou, tedy dvěma a půl miliony korun, zatím přesně neví. 

"Říkala jsem, že kdybych vyhrála, tak že si pořídím továrničku na čokoládu. Mně už se jedna továrnička ozvala, takže už to mám domluvené. Ale jinak jsem nad výhrou moc nepřemýšlela. Peníze dám našim a budu doufat, že dostanu nějaké kapesné," uvedla Křováková. 

Nejčtenější

Soud vyhověl Plekancovi. Vondráčková má manželovi odevzdat pasy dětí

Tomáš Plekanec (26. 11. 2018)

Soud v Kanadě rozhodl, že hokejistovi Tomáši Plekancovi (36) vydá pasy jeho synů, šestiletého Matyáše a tříletého...

Řepka jde za mříže. Soud mu změnil dvě podmínky na devět měsíců vězení

Tomáš Řepka

Tomáš Řepka (45) si podle úterního rozhodnutí pražského soudu odpyká devět měsíců ve věznici s ostrahou. Za řízení auta...

Móda z plesu: Verešová a Puhajková za hvězdy, Gelemová přestřelila

Česko-Slovenský ples (Obecní dům, Praha, 16. 2. 2019)

Dokonalé róby, sladěné doplňky i make-up, ale také několik přešlapů k zamyšlení. Luxusní modely, ve kterých se slavné...

Česko-Slovenský ples: Trávníček na parketu, Švantnerová se šperky za 4,5 milionu

Hvězdy na Česko-Slovenském plese 2019 (Obecní dům, Praha, 16. 2. 2019)

16. února 2019 se vydaly známé tváře na šestý ročník Česko-Slovenského plesu do Obecního domu. Herec Pavel Trávníček...

Soudkyně zastavila trestní stíhání zpěváka Penka, důvody tají

Michal Penk v Dobrém ránu ČT (7. 12. 2015)

V „němou barikádu“ se změnil Obvodní soud pro Prahu 10. Soudkyně odmítá vysvětlit, za jakých okolností podmíněně...

Další z rubriky

Herec si napadení vymyslel kvůli penězům a kariéře. Trump žádá omluvu

Jussie Smollett (Los Angeles, 20. května 2016)

Herec Jussie Smollett (36) si pořádně zavařil. Podle policie si vymyslel rasově a homofobně motivovaný útok, aby si...

Klara Lima: Pornoherečka nejsem, na zlých komentářích stavím kariéru

Klara Lima (9. 12. 2018, Miami, Florida, USA)

Klara Lima (28) známá nově také jako Kitana Savage o sobě po mnoha plastických operacích tvrdí, že je se sebou konečně...

R. Kelly obviněný ze zneužívání nezletilých dívek byl vzat do vazby

Americký hudebník a zpěvák R. Kelly (vpravo) obviněný ze sexuálního zneužívání...

Americký hudebník a zpěvák R. Kelly (52) obviněný ze sexuálního zneužívání byl vzat do vazby. V noci na dnešek dorazil...

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?
Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let se počet sportujících dětí značně snížil. Až třetina se omlouvá z tělocviku, a dokonce i někteří rodiče ho považují za zbytečný předmět. Jak to změnit?

Najdete na iDNES.cz