Utajované vdavky Pavlíny Wolfové

  16:11aktualizováno  16:11
Novinářka Pavlína Wolfová si vzala Jana Bubeníka, tvrdí moderátorčina blízká kamarádka. Podle ní se svatba konala v zahraničí. Maminka Wolfové, Pavlína Filipovská, se přímé odpovědi raději vyhnula. Pavlína mladší však svatbu ppopírá a tvrdí: "Ještě nevím, zda se s Honzou vezmeme ještě před porodem. Vše záleží na mém zdravotním stavu," řekla iDNES.

Byla tedy svatba, nebo nebyla? "Neměli byste se zeptat napřed Pavlíny?" zareagovala jindy milá a vstřícná Pavlína Filipovská na otázku o dceřině svatbě. "Teprve pak mi zavolejte," dodala. Že by nechtěla být první, kdo informace pustí první?

Nastávající maminka zatím o sňatku mluví v budoucím čase. "Svatba určitě bude. Veselku ale plánujeme spíše menší, v rodinném kruhu a určitě někde v zahraničí, " řekla iDNES jedenatřicetiletá moderátorka, která je v očekávání po dvouleté známosti s Janem Bubeníkem, někdejším vězněm Fidela Castra.

Přítelkyně Wolfové tvrdí, že Pavlína mladší chce svatbu utajit nejméně do doby, než porodí dítě, které má přijít na svět v červnu. Holčička by se měla jmenovat Matylda, chlapec Tadeáš. Novinářka je přesvědčená, že to bude kluk, otec dítěte se přikládní k holčičce. 

"Jsem šťastná. Konečně se nám to povedlo," řekla pro Blesk jednatřicetiletá moderátorka. "Po těžké operaci jsem už ztratila naději, že budu mít někdy dítě," dodala.

I po svatbě si chce nechat jméno, které vyvdala v prvním manželství - Wolfová. "Příjmení Bubeníková je moc dlouhé," řekla.

Že jsou však úmysly obou milenců vážné, potvrzuje fakt, že Wolfová již přenechala svůj domeček u Poříčí nad Sázavou sestře a bydlí v Bubeníkově bytě v centru Prahy. Chystají se ale přestěhovat do domku, jehož rekonstrukce vrcholí.

Tajná svatba není nový nápad
Svatba s podnikatelem Janem Bubeníkem se už jednou měla konat. Termín byl stanoven na 9. září 2001 v moravském Mikulově. Nevěsta ji však na poslední chvíli zrušila.

"Najednou jsem dostala hrozný strach, že by nás všichni okukovali. A tak jsem řekla, že svatba nebude," vysvětlila tehdy Pavlína Wolfová své nečekané rozhodnutí.

Pavlína Wolfová,
 dcera zpěváka Petra Spáleného a zpěvačky Pavlíny Filipovské, se poprvé provdala koncem roku 1996 za slovenského novináře Karola Wolfa. Manželství vydrželo pouhé tři roky. Jana Bubeníka poznala v dubnu 2001 po krátké aféře se zpěvákem Danielem Hůlkou.

"Chtěla bych mít obřad mimo Českou republiku. Už několik novin nám nabízelo: dejte nám exkluzivitu na svou svatbu a my vám ji zaplatíme. To jsem ale odmítla. Nakonec jsme se rozhodli, že se budeme brát v cizině," svěřila se tehdy Wolfová.

Další volba padla na Los Angeles, kde se chtěli Bubeník s Wolfovou vzít původně. Jejich plány však tehdy ztroskotaly na tragické události v USA z 11. září. "Los Angeles nás napadlo, protože tam žije část mé rodiny," objasnil plány obou milenců Jan Bubeník. "Nemáme potřebu něco uspěchat, chceme si to užít, takže až budou příznivé okolnosti, vezmeme se," dodal.

Pavlína Wolfová - moderátorka.

Pavlína Wolfová.

Autor:

Nejčtenější

Teď mě čeká boj o syna. V Mariem jsem se zmýlil, říká Karel Janeček

Karel Janeček

Miliardář a podnikatel Karel Janeček (45) říká, že v osobním životě momentálně prochází dvěma extrémy. Na jedné straně...

Známá britská youtuberka zahynula při nehodě na elektrokoloběžce v Londýně

Známá britská youtuberka Emily Hartridge na smíku z roku 2018

Emily Hartridgeová, populární britská youtuberka a televizní moderátorka, zahynula v Londýně při nehodě na...

Producenti mě už nechtějí, jsem na Hollywood moc starý, říká Brad Pitt

Brad Pitt na premiéře filmu Tenkrát v Hollywoodu (Cannes, 21. května 2019)

Nejen herečky v Hollywoodu řeší, že s přibývajícím věkem jim často ubývají role. Nyní si v podobném duchu zafilozofoval...

Jsem šťastná a těším se. Špatně mi bylo jen chvíli, říká těhotná Šafářová

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec

Lucie Šafářová (32) nedávno skončila s tenisem, Tomáš Plekanec (36) si po tahanicích přivezl z Kanady domů oba syny....

Youtuberka Třešničková ukázala jizvy na obličeji po popáleninách

Kristýna „Týnuš“ Třešničková (1. května 2017)

Youtuberka a influencerka Kristýna Třešňáková (23), známá pod jménem Týnuš Třešničková, se opět začala více věnovat...

Další z rubriky

Děsí mě, jakému rasismu v USA čelí mé adoptivní děti, říká Davisová

Kristin Davisová (Los Angeles, 25. října 2017)

Herečka Kristin Davisová (54) je matkou dvou dětí. Před sedmi lety adoptovala holčičku Gemmu Rose a loni chlapce, jehož...

Přetrhal jsem pouta s přáteli, říká o psychických potížích Ed Sheeran

Ed Sheeran na londýnské premiéře filmu Yesterday (19. června 2019)

Koncerty Eda Sheerana (28) navštívilo před několika dny v Praze sto padesát tisíc fanoušků. Hudebník se v aktuálním...

Roman Vojtek se podruhé oženil. Vzal si o patnáct let mladší kolegyni

Petra Vraspírová a Roman Vojtek na přehlídce kolekce Asia od návrhářky Natali...

Roman Vojtek (47) si po tříleté známosti vzal svou přítelkyni, muzikálovou zpěvačku Petru Vraspírovou (32). Herec i...

Najdete na iDNES.cz