Třicetiny Kristelové: mejdan na horách i prsten posetý granáty

aktualizováno 
Kateřina Kristelová spojila příjemné s užitečným, když křest svého kalendáře Crystal Kristel 2010 spojila s oslavou svých třicetin. Soukromý mejdan na hotelu v Mariánských lázních skončil až nad ránem a korunoval ho vzácný dárek od jejího přítele, hokejisty Martina Tůmy.

Kateřina Kristelová, Pavel Vítek a Bohumil Klepl | foto: Marek Navrátil

"Do poslední chvíle nebylo jasné, jestli Martin na narozeniny dorazí. Nastoupil nedávno do mužstva Českých Budějovic a tak je to teď s jeho volným časem složitější. Naštěstí se hrálo zrovna v Plzni, odkud není do Mariánek daleko. Slavit moc nemohl, ráno v pět vyrážel zpátky do Budějovic na trénink. Kromě mých narozenin ostatně nebylo co slavit, v Plzni dostali nakládačku 5:1. Martin to bral naštěstí sportovně a tvrdil, že to přijít muselo, předtím totiž pětkrát vyhráli," líčí s úsměvem Kristelová.

O svém příteli mimochodem tvrdí, že ji neuvěřitelně rozmazluje, což znovu dokázal svým dárkem. Kateřině koupil k narozeninám starožitný prsten posetý granáty.

Kateřina Kristelová s partnerem Martinem Tůmou

Kateřina Kristelová s partnerem Martinem Tůmou

"Miluju granáty, takže mi tím udělal obrovskou radost. Nejkrásnějším dárkem je pro mě ale fakt, že jsem našla chlapa, se kterým je mi dobře a se kterým jsem šťastná. Slíbila jsem mu, že trochu zvolním s prací a budu častěji s ním. Má teď v Budějovicích druhý domov, zařizuje si tam bydlení a potřebuje mě."

Zvolnit bude moci Kristelová alespoň v lednu, kdy nemá diář tolik nabitý prací. Navíc končí pořad Šedesátka na televizi Barrandov, který na střídačku s Kateřinou Hrachovcovou moderovala a tak práce ubyde i v tomto směru. Další nabídka ovšem visí ve vzduchu a moderátorka ji z pověrčivosti nechce zakřiknout. "Neřekla jsem o ní dokonce ani Martinovi. Když to vyjde, budu ráda, když ne, nebudu se hroutit z toho, že se neuživím. Jsem soběstačná holka, která si na sebe vždycky uměla vydělat a to i v době, kdy jsem rok nedostala v televizi žádnou práci," říká Kristelová. - čtěte Kalendář Kristelové je na světě. Právě v den jejích narozenin

Kmotr Klepl tančil až do rána

Do příjemného prostředí golfového hotelu v Mariánských lázních, kde ten den napadl první sníh, pozvala jen své nejbližší přátele a kamarády. "Chtěla jsem mít kolem sebe lidi, se kterými je mi dobře, takže tady nechyběla moje maminka, moje kamarádky, kolegové ani celý tým v čele s fotografem Filipem Matušínským, s nímž jsem pracovala téměř týden na novém kalendáři." Pečlivě si vybírala samozřejmě i kmotry kalendáře, kterými se stali Janis Sidovský s Pavlem Vítkem, Libor Šula a Bob Klepl. Toho chtěla Kateřina už dlouho poznat.

Kateřina Kristelová se svými kmotry - Pavel Vítek, Bohumil Klepl a Libor Šula

Kateřina Kristelová se svými kmotry - Pavel Vítek, Bohumil Klepl a Libor Šula

"Bob mě hrozně baví a připadá mi velmi charismatický. Potěšilo mne proto, že bez váhání kývl na nabídku pokřtít mi kalendář a obtěžoval se přijet až do lázeňského města," uvádí Kristelová.

Klepl, který se podobným akcím víceméně vyhýbá, se v hotelu náramně bavil do pozdních nočních hodin a dokonce i tančil. Na parket vyzval hned několikrát produkční pořadu Hádej, kdo jsem. Oblečen byl do bílého svátečního obleku a mimo jiné se svěřil, že nemá rád příliš hubené dívky.

"Kateřina se mi líbí, proto jsem tady. Nemám rád vychrtlé modelky, které nemají žádná těla," prohlásil Klepl. Role kmotra kalendáře se ujal premiérově a Kateřině mohlo být ctí, že na křest dorazil rovnou z natáčení nového seriálu Cukrárna, který vzniká pod režijní taktovkou Dušana Kleina.

Autor:

Nejčtenější

Petra Němcová čeká ve čtyřiceti letech svého prvního potomka

Benjamin Larretche a Petra Němcová na večírku značky Chopard (Cannes, 17....

Česká modelka Petra Němcová zveřejnila na Instagramu fotografii s těhotenským bříškem. Dítě čeká s manželem Benjaminem...

Bývalá Disney hvězdička natočila sado-maso film pro známý web s pornem

Bella Thorne (21. července 2019)

Herečka a zpěvačka Bella Thorne (21) je známá především z Disney filmů a seriálů. Před třemi lety na Twitteru oznámila,...

Doktorka Quinnová se po letech setkala se Sullym. Vypadají skvěle

Jane Seymourová a Joe Lando v seriálu Doktorka Quinnová (1993)

Herečka Jane Seymourová (68) na sociálních sítích sdílela fotku s kolegou Joem Landem (57). Oba v Česku proslavil...

Harry létá soukromými tryskáči, William s rodinou ekonomickou třídou

Princ William, princ Harry, vévodkyně Meghan a vévodkyně Kate ve...

Prince Harryho (34) a vévodkyni Meghan (38) kritizovali, když na dovolenou letěli soukromým letadlem Eltona Johna....

S Piškulou jsem si to užila a vrátila se do puberty, říká Lálová

Zdeněk Piškula a Veronika Lálová ve StarDance VIII

Profesionální tanečnice Veronika Lálová (27) se účastnila soutěže StarDance po boku herce Zdeňka Piškuly (21) a...

Další z rubriky

Po léčbě rakoviny se těžko smiřuji se svým novým tělem, říká Doherty

Shannen Doherty (Beverly Hills, 8. srpna 2019)

Představitelka Brendy ze seriálu Beverly Hills 90210, herečka Shannen Doherty (47) se svěřila s tím, že se po léčbě...

Draco učil Hermionu hrát na svou kytaru. Fanoušci je dávají dohromady

Tom Felton a Emma Watsonová

Pozdvižení na sociálních sítích vyvolala společná fotka hvězd série o Harrym Potterovi. Emma Watsonová (29) na snímku...

Harry létá soukromými tryskáči, William s rodinou ekonomickou třídou

Princ William, princ Harry, vévodkyně Meghan a vévodkyně Kate ve...

Prince Harryho (34) a vévodkyni Meghan (38) kritizovali, když na dovolenou letěli soukromým letadlem Eltona Johna....

JAKO Z INSTAGRAMU: Stáhněte si zdarma milníkové kartičky
JAKO Z INSTAGRAMU: Stáhněte si zdarma milníkové kartičky

Znáte milníkové kartičky? Jsou to obrázky s textem, který označuje nějaký milník vašeho děťátka. eMimino si jich pro vás připravilo celou sadu k vytištění. Pojďte se na ně podívat.

Najdete na iDNES.cz