Se StarDance se loučí Richard Genzer a Jana Zelenková

  21:52aktualizováno  21:52
I pátý, speciální díl taneční soutěže StarDance s názvem Cesta kolem světa přinesl večer plný tance, hudby a zábavy, ale i jedno smutné loučení. Po Monice Bagárové, Daniele Šinkorové a Adamu Mišíkovi se tentokrát diváci rozloučili s párem Richard Genzer a Jana Zelenková.

Kubánská rumba se stala osudnou pro Richarda Genzera a Janu Zelenkovou. | foto: Instagram pořadu StarDance

První soutěžní tanec včetně ukázkového provazu předvedla Pavla Tomicová, kterou doprovodil Marek Dědík. Jejich podání rumby však porota ohodnotila rozporuplně. „Bláznivka v nejlepším světle, obdivuju ten provaz, perfektní,“ chválil Václav Kuneš. Další slova však pozitivní příliš nebyla. „Na rumbě se projeví každá chybička a ta technika nebyla excelentní,“ zhodnotil Zdeněk Chlopčík.

Jako druzí se ukázali Dalibor Gondík a Alice Stodůlková, kteří tančili quickstep na ruskou píseň Kaťuša. „Téma jste naplnili velkolepě a krásně,“ hodnotil pozitivně Radek Balaš a přidal i pochvalu v ruštině. „Mně se líbilo, jak jste to měli rytmicky pojaté,“ doplnil Kuneš.

Fotogalerie

Druhou rumbu soutěžního večera, tentokrát v doprovodu čínské písně Peking vás vítá, předvedla herečka Daniela Písařovicová a Michal Mládek. „Vaše rumba měla dvě polohy, jednu čínskou, chladnou a druhou českou, plnou energie,“ ohodnotil Chlopčík s tím, aby se příště Daniela držela jen té české. „Vy se strašně zlepšujete, čemuž jsem po prvním kole nevěřila, vy nejste latinářka, ale začínáte být,“ pochválila moderátorku Tatiana Drexler.

Další procítěnou rumbu předvedli Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková. „Jste jedno tělo, jedna duše, zatím nejlepší tanec večera,“ nešetřil chválou Radek Balaš. Zdeněk Chlopčík však nadšení všech přítomných zchladil. „Velice nádherná choreografie, ale ten výraz byl mrtvý, já chci vidět v rumbě emoce, ale tam žádné nebyly.“ 

David Svoboda a Veronika Lálová svým výrazem naopak porotu potěšili. „Perfektně vybraný styl, žánr, super to bylo,“ uvedl Václav Kuneš a dal nejvyšší počet bodů. S devítkou pak pokračovali i Zdeněk Chlopčík a Radek Balaš. 

Podobně potěšili porotu kubánskou rumbou i Richard Genzer a Jana Zelenková. „Kopu jste toho pokazili, ale něco na tom funguje, dobře vybraná hudba, text, mně se to líbilo,“ zaznělo od Tatiany Drexler. „Nádherná rumba, emoce, chyby dělá každý, ale poměřili jste se s tím skvěle, nádhera,“ pokračoval spokojený Zdeněk Chlopčík.

Veronika Arichteva s tanečním partnerem Michalem Necpálem zakončili třetí soutěžní večer rumbou na angolskou píseň a vysloužili si nejvyšší hodnocení večera. „Skvělá skladba, Veronice jsem odpustil vše, co tam nebylo a být mělo, dneska absolutně nejlepší tanec,“ zahájil chválu Zdeněk Chlopčík. „Fantastická energie s největším erotickým nábojem, dříve jsem vás považoval za dobře tančící herečku, ale dnešní večer jste dospěla v tanečnici,“ pokračoval Radek Balaš a souhlasili i ostatní porotci.

Diváci nakonec rozhodli o tom, že do dalšího kola soutěže StarDance nepostupuje taneční pár Richard Genzer a Jana Zelenková.

Richard Genzer nahradil ve StarDance zraněného Václava Koptu:

Autor:

Nejčtenější

S veganstvím končím. Díky masu se mi restartoval mozek, říká Hathawayová

Anne Hathawayová na premiéře filmu Debbie a její parťačky (New York, 5. 6. 2018)

Anne Hathawayová (36) se svěřila s tím, proč se po několika letech vzdala veganství. Přiznala, že svým způsobem za to...

Rytmus se oženil, vzal si svou těhotnou lásku Jasminu

Patrik „Rytmus“ Vrbovský a Jasmina Alagič se vzali 18. května v Pezinku.

Moderátorka Jasmina Alagič (29) a raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský (42) si dnes odpoledne řekli „ano“. Obřad proběhl na...

Úspěšná show po čtrnácti letech končí. Kvůli podezřelé smrti účastníka

Moderátor Jeremy Kyle (5. března 2018)

Britská televize ITV oznámila, že po čtrnácti letech vysílání ruší úspěšný pořad The Jeremy Kyle show. Ten podle...

Meditující Brenda i vyčerpaná Donna. Beverly Hills má novou upoutávku

Tori Spellingová, Jason Priestley, Gabrielle Carterisová, Ian Ziering, Jennie...

Televize Fox představila novou upoutávku na pokračování seriálu Beverly Hills 90210, které bude mít premiéru letos v...

Nechtěli mě v televizi, tak jsem se stal zpěvákem, říká Leoš Mareš

Leoš Mareš

Léta se snažil dokázat, že není zpívající blázen v kožichu, nýbrž především moderátor. A pak se před třemi lety něco...

Další z rubriky

Heather Locklearová skončila na psychiatrii, už je tam jako doma

Heather Locklearová

Herečka Heather Locklearová (57) se vrátila do psychiatrické léčebny, z níž byla naposledy propuštěna před Vánocemi....

V Romanci pro křídlovku jsem se prvně líbala a hned s Hanzlíkem

Zuzana Cigánová

Zazářila po boku Jaromíra Hanzlíka ve filmu Romance pro křídlovku. Pak se ale slovenská herečka Zuzana Cigánová (71)...

Kvůli brexitu by Eurovizi nevyhrál ani Elton John, míní neúspěšný Brit

Michael Rice (Amsterdam, 6. dubna 2019)

Zástupcem Velké Británie na soutěži Eurovize 2019 byl zpěvák Michael Rice (21). Ten si je jistý tím, že důvodem jeho...

Najdete na iDNES.cz