Se StarDance se loučí Richard Genzer a Jana Zelenková

  21:52aktualizováno  21:52
I pátý, speciální díl taneční soutěže StarDance s názvem Cesta kolem světa přinesl večer plný tance, hudby a zábavy, ale i jedno smutné loučení. Po Monice Bagárové, Daniele Šinkorové a Adamu Mišíkovi se tentokrát diváci rozloučili s párem Richard Genzer a Jana Zelenková.

Kubánská rumba se stala osudnou pro Richarda Genzera a Janu Zelenkovou. | foto: Instagram pořadu StarDance

První soutěžní tanec včetně ukázkového provazu předvedla Pavla Tomicová, kterou doprovodil Marek Dědík. Jejich podání rumby však porota ohodnotila rozporuplně. „Bláznivka v nejlepším světle, obdivuju ten provaz, perfektní,“ chválil Václav Kuneš. Další slova však pozitivní příliš nebyla. „Na rumbě se projeví každá chybička a ta technika nebyla excelentní,“ zhodnotil Zdeněk Chlopčík.

Jako druzí se ukázali Dalibor Gondík a Alice Stodůlková, kteří tančili quickstep na ruskou píseň Kaťuša. „Téma jste naplnili velkolepě a krásně,“ hodnotil pozitivně Radek Balaš a přidal i pochvalu v ruštině. „Mně se líbilo, jak jste to měli rytmicky pojaté,“ doplnil Kuneš.

Fotogalerie

Druhou rumbu soutěžního večera, tentokrát v doprovodu čínské písně Peking vás vítá, předvedla herečka Daniela Písařovicová a Michal Mládek. „Vaše rumba měla dvě polohy, jednu čínskou, chladnou a druhou českou, plnou energie,“ ohodnotil Chlopčík s tím, aby se příště Daniela držela jen té české. „Vy se strašně zlepšujete, čemuž jsem po prvním kole nevěřila, vy nejste latinářka, ale začínáte být,“ pochválila moderátorku Tatiana Drexler.

Další procítěnou rumbu předvedli Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková. „Jste jedno tělo, jedna duše, zatím nejlepší tanec večera,“ nešetřil chválou Radek Balaš. Zdeněk Chlopčík však nadšení všech přítomných zchladil. „Velice nádherná choreografie, ale ten výraz byl mrtvý, já chci vidět v rumbě emoce, ale tam žádné nebyly.“ 

David Svoboda a Veronika Lálová svým výrazem naopak porotu potěšili. „Perfektně vybraný styl, žánr, super to bylo,“ uvedl Václav Kuneš a dal nejvyšší počet bodů. S devítkou pak pokračovali i Zdeněk Chlopčík a Radek Balaš. 

Podobně potěšili porotu kubánskou rumbou i Richard Genzer a Jana Zelenková. „Kopu jste toho pokazili, ale něco na tom funguje, dobře vybraná hudba, text, mně se to líbilo,“ zaznělo od Tatiany Drexler. „Nádherná rumba, emoce, chyby dělá každý, ale poměřili jste se s tím skvěle, nádhera,“ pokračoval spokojený Zdeněk Chlopčík.

Veronika Arichteva s tanečním partnerem Michalem Necpálem zakončili třetí soutěžní večer rumbou na angolskou píseň a vysloužili si nejvyšší hodnocení večera. „Skvělá skladba, Veronice jsem odpustil vše, co tam nebylo a být mělo, dneska absolutně nejlepší tanec,“ zahájil chválu Zdeněk Chlopčík. „Fantastická energie s největším erotickým nábojem, dříve jsem vás považoval za dobře tančící herečku, ale dnešní večer jste dospěla v tanečnici,“ pokračoval Radek Balaš a souhlasili i ostatní porotci.

Diváci nakonec rozhodli o tom, že do dalšího kola soutěže StarDance nepostupuje taneční pár Richard Genzer a Jana Zelenková.

Richard Genzer nahradil ve StarDance zraněného Václava Koptu:

Autor:

Nejčtenější

Manžel žil tajný život s několika dalšími ženami, přiznala Houdová

Helena Houdová, Miss ČR z roku 1999, žije v Americe, má tři děti a je velkou...

Modelka a bývalá miss Helena Houdová (39) se po rozvodu s manželem Omarem Amanatem (46) odstěhovala se svými třemi...

Karel Gott zrušil velkolepý koncert ke svým 80. narozeninám

Karel Gott a jeho manželka Ivana Gottová

Kvůli doporučení lékařů si fanoušci bohužel musí vymazat v kalendáři jeden z nejočekávanějších koncertů letošního roku....

Přiznávám, že jsem pila hodně, říká Dagmar Patrasová k autonehodě

Dagmar Patrasová na oslavě 80. narozenin Jiřího Krampola (12. 6. 2018,...

Dagmar Patrasová (62) měla na druhý svátek vánoční autonehodu nedaleko svého bydliště na Vinohradech. Policisté jí...

Bojujte proti falešnému pornu, vyzývá ženy Scarlett Johanssonová

Scarlett Johanssonová na promo fotografiích značky DOLCE AND GABBANA (2009)

Hollywoodská herečka Scarlett Johanssonová (34) nabádá ženy, které se staly oběťmi falešného porna, aby se k celé věci...

Novotného sestra: Byl vždycky trochu hovado, ale manželka ho zpracovala

Pavel Novotný a jeho sestra Lenka Fialová

Někdejší protekční fracek, král bulváru a pokerová star Pavel Novotný (37) je nyní starostou pražských Řeporyjí. Jeho...

Další z rubriky

Láska nevypadá jako porno, vysvětluje Pamela Andersonová

Pamela Andersonová (15. listopadu 2018)

Herečka Pamela Andersonová (51) opět brojí proti pornu. Přestože začínala focením pro pánský časopis a později ji...

Princ William si střihl roli moderátora, internet řeší jeho díru v botě

Princ William coby moderátor a jeho host David Attenborough na Světovém...

Na Světovém ekonomické fóru v Davosu si britský princ William (36) vyzkoušel roli moderátora. Jeho hostem byl...

S Parkinsonem se mi život zatím moc nezměnil, tvrdí Alan Alda

Alan Alda

Herec Alan Alda (82) loni přiznal, že už několik let bojuje s Parkinsonovou nemocí. Hvězda seriálu M.A.S.H. nyní...

Najdete na iDNES.cz