S Piškulou jsem si to užila a vrátila se do puberty, říká Lálová

  10:23aktualizováno  10:23
Profesionální tanečnice Veronika Lálová (27) se účastnila soutěže StarDance po boku herce Zdeňka Piškuly (21) a sportovce Davida Svobody (34). Lálová prozradila, že s mladším Piškulou se jí tančilo o trochu lépe. Kvůli Svobodovi skončila v průběhu natáčení několikrát v nemocnici.

Oba své taneční partnery Veronika Lálová ovšem nerada porovnává. „Se Zdeňkem Piškulou jsem si to užila na plné pecky. Je to mlaďák, takže jsem se s ním částečně vrátila do puberty. Je velmi talentovaný a bylo to s ním možná malinko jednodušší než s Davidem Svobodou, který je sportovec,“ přiznala tanečnice v rozhovoru pro minisérii televize ÓČKO s názvem Sekáme latinu. 

Fotogalerie

„David jakožto sportovec díky tomu na druhou stranu zase dlouho vydržel na parketu. Nebyly mu však tolik vlastní různé krouživé pohyby. Je to velice fajn člověk, takže nedokážu říci, kdo z nich byl lepší,“ vzpomíná Veronika Lálová na tréninky a soutěžní večery po boku obou mužů.

Tanečnice během rozhovoru přiznala také to, že vést při tanci mužské partnery bylo mnohdy velmi fyzicky náročné. „Několikrát jsem skončila v průběhu tréninků a natáčení StarDance i v nemocnici. Utáhnout velkého chlapa Davida Svobodu mě stálo hodně sil a občas to odnesla má záda,“ pokračuje Lálová.

„Asi šestnáct let jsem se věnovala společenskému tanci. Potom mě však začaly více bavit původní originální tance, jako je bachata, merengue a hlavně samba. To je taková karnevalová záležitost s hromadou peří. V mini kalhotkách ji už však netančím. Samba mě uchvátila ze všeho nejvíc. Je to moje srdeční záležitost, takže se kvůli ní jezdím docela často vzdělávat do Brazílie,“ říká. 

04.června 2019 v 18:40, příspěvek archivován: 21.srpna 2019 v 09:39

„Na plesech v Česku moderátoři často mylně oznamují pravou brazilskou sambu, z čehož se mi vždycky ježí chlupy. Ta pravá se tančí například na slavném karnevale v Rio De Janeiru. Jsou to velice rychlé kroky, které u nás v republice málokdo umí. Je to náročnější. Tady u nás se není u koho v tomto směru vzdělávat,“ pokračuje tanečnice.

Lálová přiznává, že do Brazílie má občas strach jezdit. „Měla jsem vždy velký respekt a mám ho vlastně pokaždé, když tam jedu. Je to jedna z nejvíce nebezpečných zemí na světě. Chce to dávat pozor a nijak neprovokovat například nošením hodinek a šperků. Vždy když přijedu zpět domů, vážím si toho, jak si tu žijeme. Už jen to, že si tu v klidu můžeme vytáhnout mobil na ulici. Tam bych o něj v takovém případě nejspíš za pár minut přišla,“ dodává. 

Autor:

Nejčtenější

Režisér byl po inhalaci u pramene 40 minut bez kyslíku. Je v kritickém stavu

Záchrana muže, který se v Mariánských Lázních otrávil v šachtě, když inhaloval...

Režisér Jan Kačena (37) skončil po inhalaci výparů z Ferdinandova pramene v Mariánských Lázních ve velice vážném stavu...

Karel Gott trpí akutní leukémií, léčí se ambulantně v nemocnici

Osmdesátiny Karla Gotta se slavily 21. června 2019 v pražském Divadle Na...

Karel Gott trpí akutní leukémií a podstupuje ambulantní léčbu ve Všeobecné nemocnici v Praze. Zpěvák to potvrdil na...

Manželka je mentálně nemocná. Syna jsem neviděl dva měsíce, tvrdí Janeček

Karel Janeček a jeho syn Yanis

Karel Janeček (46) zveřejnil na sociálních sítích informaci o tom, že jeho manželka Mariem Mhadhbi (35) na něj podala...

Volal jsem si sanitku a nechával se odvézt do blázince, řekl Michal Penk

Zpěvák a skladatel Michal Penk v diskusním pořadu Rozstřel.

Zpěvák, skladatel a muzikant Michal Penk (51) byl v pondělí hostem Rozstřelu. V 80. a 90. letech byl dívčím idolem, v...

Vondráčková a Michal prohráli spor s televizí Nova. Žalují i Primu

Martin Michal a Helena Vondráčková (20. listopadu 2017)

Vrchní soud v Praze v pondělí pravomocně zamítl žalobu zpěvačky Heleny Vondráčkové a jejího manžela Martina Michala na...

Další z rubriky

Karel Gott poděkoval fanouškům za podporu a odhalil, kdo mu dodává sílu

Karel Gott

Karel Gott (80) bojuje s akutní leukémií a podstupuje ambulantní léčbu ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. O svém...

S Ashtonem jsme čekali dítě. Potratila jsem v šestém měsíci, přiznala Moore

Demi Moore a Ashton Kutcher v době, kdy tvořili pár.

Šestapadesátiletá herečka Demi Moore vydává knihu o svém životě, která informuje o dosud nevyřčených tajemstvích....

Občas kašlu na domácí práce a jdu s dětmi spát, říká Michaela Tomešová

Michaela Tomešová s manželem Romanem Tomešem a syny Kristiánem a Jonášem na...

Bývalá hvězda seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě Michaela Tomešová (28) má s manželem Romanem (31) dva malé...

Testujeme barefoot boty: Jsou opravdu pohodlné, nebo z nich bolí nohy?
Testujeme barefoot boty: Jsou opravdu pohodlné, nebo z nich bolí nohy?

Někteří je vnímají jako výstřelek pro alternativně založené maminky. Fyzioterapeuti zase prohlašují, že nic lepšího pro nohy neexistuje. My jsme se je rozhodli otestovat na dvou kolegyních z kanceláře a zjistit, kde je pravda.

Najdete na iDNES.cz