StarDance 2: Štěpánka Hilgertová dopádlovala

  8:53aktualizováno  8:53
Rychle či smyslně si tentokrát soutěžící pohrávali s porotou i diváky. Polovina párů hopsala v rytmu quickstepu, druhá se vlnila při rumbě. Hrozba prvního vyřazování některým pořádně svazovala nohy, doplatila na to Štěpánka Hilgertová.

StarDance 2 - Štěpánka Hilgertová | foto: Česká televize

Dovedete si představit "zpívající intelektuálku" Lenku Filipovou nahou? Do sobotního večera jsem na něco podobného ani nepomyslela. Kvůli rumbě ale musela Lenka do střapců, které zahalovaly opravdu jen to nejnutnější.

Výsledkem byl docela zdařilý pokus o sexy tanec, i když pokrčená kolena (kritizované Zdeňkem Chlopčíkem) to trochu kazila. Tanečník Michal Petr ale v choreografii "zapracoval na vztahu" (Mahulena), a tak byl výsledek docela fajn. Za 21 bodů.

Lev salonů Michal Dlouhý byl donucen dvě minuty hopsat při quickstepu. A i když toho měl nakonec vážně dost, stihl u toho vypadat ještě elegantně. Možná i díky jeho rozverné partnerce Michaele Gatěkové, která vymyslela zajímavou verzi tance plnou facek, sahání si po zadku a zvedaček. Za 30 bodů od poroty.

Pokud nevíte, kdo je to Jan Halíř, koukněte příště na SD (StarDance). Jde o fešného tanečníka Moniky Žídkové, který byl při rumbě naprosto úchvatný, a to u chlapů vrtění zadkem zrovna nemusím... Mahulena to nazvala "krásnou dvojkou", což potvrdila i roztomilá dceruška Moniky, Nikolka, přestože prý "pán nebyl tatínek". Porota je ocenila 27 body.

Moderátoři Marek s Terezou se rozhodli spojit osobu Jirky Schmitzera s jeho slušivými legínkami. Pro neznalé: představte si hubeňoura s nohama dlouhýma jako Adriana Sklenaříková, který nosí šedé "jégrovky". Jirka to ale rozdýchal, co už mu vadilo víc, byly výroky poroty minulý týden. Nejlepší kritikou je ale samozřejmě výborný výkon, což Jirka se Simonou Švrčkovou předvedli. Jejich quickstep byl dost quick, podle Mahuleny "každou vteřinu bomba". Za 23 bodů.

Ostře sledovaní Robert Záruba a Vanda Dětinská se oblékli do ostře růžovoučké a dvě minuty sváděli porotce, diváky a nejspíš i sami sebe. Je pravdou, že Robert spíš zíral na vlnící se Vandu, ale celkový estetický dojem byl... no, růžový. Nevím, jak se podařilo tanečníkovi s otevřenou pusou dokořán přesvědčit porotu, že "nejistota z prvního dílu je pryč" (shodli se na rom oba pánové - Richard Hes a Zdeněk Chlopčík). Každopádně Robertova a Vandina rumba za 28 bodů.

K Tatianě Wilhelmové a jejímu partnerovi Petru Čadkovi se dá říct asi jediné - pořádný kalup. Vlastně to byl takový skotačivý úprk s jednou zvedačkou nakonec. Přestože byla porota kritická, udělila celkem neuvěřitelných 33 bodů.

Následovala nádhera v podání sexy Ivy Langerové a Aleše Valenty. Rumba, aneb manželství po třiceti letech, když je manželka kreativní. Aleš zírá na TV, ale v momentě, kdy Iva odhodí župánek, ovladač letí v dál... Výroky typu "skvělá práce paží" a "hodně mužnosti", které pronesl Zdeněk Chlopčík, naprosto odpovídají situaci. Za "rekordních" 35!

Zlatá tečka se bohužel nekonala. Taneční kroky se možná naučit lze, ale výraz při tanci těžko. Michael Němeček, tanečník Štěpánky Hilgertové, to vystihl přesně: "Když někdo není šoumen, špatně se to předstírá." Přestože Štěpánka svorně po obou předvedených tancích tvrdila, že si to ohromně užila, já osobně jsem na parketě viděla hodně nervózní stvoření. Snaha se ale cení, určitě bylo zajímavé vidět jindy promočenou Štěpánku v krásných šatech a nalíčenou...

Příště tedy jen sedm statečných. Bude vám pár Štěpánka - Michael chybět? Koho tipujete na vyřazení příště?

Autor:

Nejčtenější

Jaromír Jágr potvrdil rozchod s Veronikou Kopřivovou

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová (6. září 2017)

Jaromír Jágr (47) už netvoří pár s Veronikou Kopřivovou (28). Hokejista to potvrdil serveru Expres.cz. Rovněž modelka...

Děkuji, byla jsi super, vzkázal Jágr expřítelkyni Kopřivové

Jaromír Jágr s Veronikou Kopřivovou

Jaromír Jágr (47) se zastal své bývalé přítelkyně Veroniky Kopřivové (28). Jeho přiznání, že už netvoří pár, totiž...

Meghan popřála Harrymu ke Dni otců. Zveřejnili fotku syna Archieho

Vévodkyně Meghan, princ Harry a jejich syn Archie Harrison Mountbatten-Windsor...

Vévodkyně Meghan (37) v neděli na sociálních sítích popřála svému manželovi ke Dni otců a zároveň se s fanoušky...

Youtuberka Třešničková se ukázala po několikaměsíční léčbě popálenin

Kristýna „Týnuš“ Třešničková (1. května 2017)

Youtuberka Kristýna Třešňáková (23), která je známá pod jménem Týnuš Třešničková, je po měsících strávených v turecké...

My moderní matky se nyní vracíme ke kořenům, říká Kristýna Leichtová

Herečka Kristýna Leichtová

Hvězda seriálu Ohnivý kuře Kristýna Leichtová (33) se před deseti měsíci stala maminkou. Herečka prozradila, že s...

Další z rubriky

Hudebník Dave Mustaine oznámil, že má rakovinu. Kapela Megadeth ruší koncerty

Dave Mustaine (New York, 27. ledna 2018)

Zpěvák a kytarista thrash metalové kapely Megadeth Dave Mustaine (57) oznámil fanouškům v pondělí na sociálních sítích...

Herectví pro mne není jen způsob obživy, říká Jana Stryková

Jana Stryková

Jana Stryková (40) prozradila, že nikdy neměla problém s matematikou, dokonce ji i doučovala. Ke studiu herectví se...

Meghan popřála Harrymu ke Dni otců. Zveřejnili fotku syna Archieho

Vévodkyně Meghan, princ Harry a jejich syn Archie Harrison Mountbatten-Windsor...

Vévodkyně Meghan (37) v neděli na sociálních sítích popřála svému manželovi ke Dni otců a zároveň se s fanoušky...

Školní jídelny jsou zaostalé: Děti nedostávají dost jídla a živin, říká studie
Školní jídelny jsou zaostalé: Děti nedostávají dost jídla a živin, říká studie

Státní zdravotní ústav (SZÚ) informoval o tom, že stravování ve školách je zastaralé a skladba jídelníčku neodpovídá současnému způsobu života. Ze studií vyplývá, že ve školních jídelnách děti nedostávají stravu, která by odpovídala doporučení výživových hodnot a liší se i gramáž porcí. Proč tomu tak je?

Najdete na iDNES.cz