Děti Gabriely Filippi mají jasno: dcera bude herečka, syn fotbalista

  14:14aktualizováno  14:14
Herečka Gabriela Filippi a její manžel, fotbalový komentátor Pavel Karoch, jsou pro své děti vzorem. Třináctiletá Sofie chce být také herečkou a už na tom intenzivně pracuje, šestiletý syn Gabriel zase hraje fotbal za Slavii. Je ale tak roztomilý, že i jeho si rádi vybírají režiséři. Třeba pro reklamu na ledničku, jak nám svěřil.

"Já jsem v naší rodině ten nejmenší exhibicionista," prozradila Gabriela Filippi a pochlubila se dcerou, která nyní hraje v seriálu v Ordinace v růžové zahradě. Pro Sofii Filippi je volba budoucího povolání jasná, a jak ukázala i před naší kamerou, je už na objektiv zvyklá.

"Studuju taneční konzervatoř, hraju v Ordinaci, fotila jsem nějaké reklamy. Hraju s panem Kanyzou a ten je hrozně fajn, mám ho ráda. S mámou jsem hrála ve čtyřech letech. Ona mi tam dávala facku, protože jsem říkala, že věřím na Ježíška a ona říkala, že ne," prozradila Sofie Filippi.

Láká ji i muzikál, jak nám prozradila na dětském dnu s herci muzikálu Bídníci v Mořském světě na Výstavišti. Musela by prý ale víc zapracovat na svém zpěvu, což také do budoucna hodlá udělat. Vypadá to, že Sofie Filippi stojí pevně na nohou a čeká ji zářivá kariéra. Její maminka se přitom právě upíná spíše k duchovnu. Přišla totiž s projektem léčivého divadla, kterým předává pozitivní energii divákům.

Gabriela Filippi s dcerou Sofií a synem Gabrielem.

Gabriela Filippi s dcerou Sofií a synem Gabrielem.

"Léčivé divadlo dělám asi půl roku. Byla to myšlenka, která přišla shůry a od lidí, kteří mě inspirují, a mě to strašně naplnilo, protože kromě toho, že se věnují herectví, tak mě naplňuje duchovní svět," řekla Filippi.

První představení tohoto divadla se jmenuje Andělé v mém srdci a je to monodrama o ženě, která od narození komunikuje s anděly. "Je to skutečný příběh. A ve druhé části představení mám vždy nějakého hosta. Někdy se odehrávají i společné modlitby a meditace, aniž by to diváci před příchodem tušili," popsala herečka.

A jak taková společná meditace vypadá? "Napojíte se a poprosíte, abyste byli vedeni tím správným směrem, a pak už mi přicházejí ty myšlenky, jakým směrem se ta meditace dělat má. Poprosili jsme třeba Archanděla Rafaela, který je léčitelem a společně jsme tam pomáhali jedné holčičce, která to moc potřebovala. Od té doby se pořád vznáším," řekla s blaženým úsměvem Gabriela Filippi, kterou léčivé divadlo naplňuje.

Autor:

Nejčtenější

Jaromír Jágr potvrdil rozchod s Veronikou Kopřivovou

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová (6. září 2017)

Jaromír Jágr (47) už netvoří pár s Veronikou Kopřivovou (28). Hokejista to potvrdil serveru Expres.cz. Rovněž modelka...

Děkuji, byla jsi super, vzkázal Jágr expřítelkyni Kopřivové

Jaromír Jágr s Veronikou Kopřivovou

Jaromír Jágr (47) se zastal své bývalé přítelkyně Veroniky Kopřivové (28). Jeho přiznání, že už netvoří pár, totiž...

Meghan popřála Harrymu ke Dni otců. Zveřejnili fotku syna Archieho

Vévodkyně Meghan, princ Harry a jejich syn Archie Harrison Mountbatten-Windsor...

Vévodkyně Meghan (37) v neděli na sociálních sítích popřála svému manželovi ke Dni otců a zároveň se s fanoušky...

Youtuberka Třešničková se ukázala po několikaměsíční léčbě popálenin

Kristýna „Týnuš“ Třešničková (1. května 2017)

Youtuberka Kristýna Třešňáková (23), která je známá pod jménem Týnuš Třešničková, je po měsících strávených v turecké...

Modelky i známé moderátorky. Podívejte se, s kým randil Jaromír Jágr

Jaromír Jágr a jeho expřítelkyně

Jaromír Jágr o víkendu potvrdil rozchod s přítelkyní Veronikou Kopřivovou. Co se týče delších vztahů, měl před ní...

Další z rubriky

Kate po boku královen, jejichž manželé se stali rytíři Podvazkového řádu

Nizozemská královna Máxima a vévodkyně z Cambridge Kate (Windsor, 17. června...

Britská královna Alžběta II. na hradě Windsor jmenovala španělského krále Felipeho VI. a nizozemského krále...

Herečka Šoposká je znovu těhotná, jako záchranářka z Ordinace má pauzu

Marika Šoposká (Praha, 14. září 2016)

Herečka Marika Šoposká (29) známá jako záchranářka Bibi Mrázková ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se na sociálních...

Souboj královských klobouků. Alžběta II. i Máxima se ukázaly v Ascotu

Britská královna Alžběta II. a nizozemská královna Máxima na dostizích v Ascotu...

Dostihy v Ascotu jsou velkou událostí a britská královna na ně v úterý pozvala i nizozemský panovnický pár, který je na...

Najdete na iDNES.cz