Slavičí perly: Vilhelmová a Dyk jako pár, rudý souboj Bílé a Farné

  8:26aktualizováno  8:26
Slavnostní předávání Slavíků pro nejúspěšnější hudební hvězdy osvěžily momenty, které se v průběhu roku jen tak nevidí. Milenecké páry se přestaly skrývat, vyrojily se i nové lásky a těhotenství a sokyně z branže se vyzbrojily dráždivými modely.

Fotogalerie

Zřejmě nejkouzelnější dvojicí se pro letošní rok stali Tatiana Vilhelmová a Vojtěch Dyk, kteří hodili za hlavu ostych ze vzájemného citového souznění a přišli do Státní opery Praha jako pár. A ruku v ruce. Herečka sjednotila model do národních barev, její partner a zpěvák zase okouzlil slušivým společenským oděvem bílo-černé kombinace s motýlkem na krku.

Na výběru večerní róby si ostatně dala záležet i zpěvačka roku a absolutní vítězka Lucie Bílá, která spolu s Ewou Farnou vsadila na rudou.

Výsledky

Slavíky má osvědčená trojka Kabát, Bílá, Gott. Boduje už popáté v řadě.

"Musím poděkovat hlavně svojí vizážistce Helence Dostálové, která mi udělala krásné vlásky a make-up. Díky patří i nové člence mého týmu Sandře Žigové, se kterou jsem se seznámila už loni na Talentu. Už se jí nevzdám. Přesně ví, co mi sluší a co mi pasuje a ta spolupráce je pro mě velký přínos jako tyhle šaty ze zahraničí od umělce, který se jmenuje Oscar De La Renta," řekla iDNES.cz Lucie Bílá, jíž na hudební slávu doprovodili syn Filip a partner Petr Makovička.

"Ty rudé šaty byly takové divné, říkali mi ´Karkulko´, ale mně se líbily. Jelikož ale byly hrozně upnuté, na raut jsem si vzala volnější, abych se mohla pořádně najíst," přiznala Farna, jíž se rudý model málem stal osudným v okamžiku, kdy si přebírala třetí místo v kategorii zpěvaček. Zadní část modelu se totiž zachytila o neobroušené pódiové schody. Situaci pohotově zachránil objevitel již plnoleté zpěvačky Lešek Wronka.

Obletování se pro letošní rok stali i manželé Alice a Petr Jandovi, kteří spolu čekají již druhého potomka. K dvouleté Aničce brzy přibude chlapeček. "Jsme nadšení. Fakt se na to těším," přiznal Petr Janda, který na prahu sedmdesátky bude patřit k nejstarším otcům novorozeňat v Česku.

Český slavík 2011 - Tomáš Klus a Ewa Farna

Český slavík 2011 - Tomáš Klus a Ewa Farna

Český slavík 2011 - Petr Janda čeká s manželkou Alicí již druhé dítě

Český slavík 2011 - Petr Janda čeká s manželkou Alicí již druhé dítě

Hlášky večera

Karel Gott: "Když jsem se ráno viděl v zrcadle, tak jsem se lekl, že vypadám na tolik, kolik mi je."

Lucie Bílá k Monice Bagárové: "Kdybych vypadala jako ty, dívala bych se na sebe pořád. Jsi to nejkrásnější, co v branži máme."

Dalibor Janda o dceři Jiřině: "Petr Janda mi říkal: ´Ty vole, hlavně jí nedávej svoje příjmení´."

Xindl X: "Olgu Lounovou jsem neviděl půl roku, doufám, že u toho zůstaneme."

Petr Janda o druhém těhotenství manželky: "Kdybychom čekali dvojčata, hodil bych si mašli."

Ivana Gottová: "Rozhovory nedávám, neberte si to osobně."

Ewa Farna před rozhovorem pro iDNES.cz: "Můžu se zout?"

"Ještě neví, o čem mluví, ale zvládnout se to musí," doplnila Alice, jež muže před kamerou iDNES.cz ujistila, že případná dvojčata na cestě nejsou. "Dneska jsem se na to zrovna ptal. Říkal jsem, že kdyby to byla dvojčata, tak si hodím mašli," dodal se smíchem lídr skupiny Olympic.

V netradičním složení dorazil na Slavíky i klan Vondráčkových, dceru Lucii zastoupil otec Jiří, matka Hana a bratr David. "Jako otec můžu říct, že mám radost, když jeho dítě dělá práci, která ho baví. To, že je v tom úspěšná, to je vždycky nějaké poděkování někde ze shora. Ne každému se to podaří, i když chce. Lucka může být šťastná, ať už kvůli písničkám, nebo že našla prima kluka, že ho má ráda a že s ním čeká mimino. To je vrchol kariéry," uvedl Jiří Vondráček, bratr Heleny Vondráčkové, s níž již léta kvůli rodinným neshodám nekomunikuje.

Svých pár minut slávy prožil i zpěvák Xindl X, který si podobně jako jeho bývalá partnerka Olga Lounová mohl zazpívat s Karlem Gottem.

Český slavík 2011: cenu pro nejlepší zpěvačku předávala tenistka Petra Kvitová.

Český slavík 2011: cenu pro nejlepší zpěvačku předávala tenistka Petra Kvitová. A poprvé zvedla sál Státní opery v Praze ze židlí k ovacím ve stoje. (26.11. 2011)

Český slavík 2011: Karel Gott si na začátku přenosu

Český slavík 2011: Karel Gott si na začátku přenosu "zahrál" na moderátora. (26.11. 2011)

Jak přiznal, vždycky to byl jeho sen a s nepřekonatelným Zlatým Slavíkem domlouval spolupráci již několik let. S expřítelkyní stále nekomunikuje, nicméně je už opět zadaný. "Olgu jsem půl roku neviděl a doufám, že u toho zůstanu," zdůraznil s tím, že novou lásku našel v přítelkyni Monice. "Víc bych ale prozradit nechtěl. Soukromí je soukromí."

Slavičí mejdan se v pražském hotelu Ambassador protáhl do časných ranních hodin. O oslavy u dobrého pití a jídla se ochudily snad jen hvězdy večera Lucie Bílá a Karel Gott, kteří odjížděli mezi prvními. V neděli je totiž čeká společné účinkování ve finále primácké show Česko Slovensko má talent.

  • Nejčtenější

Osud mu nadělil poměrně těžký konec, říká o manželovi Olga Menzelová

Režisér Jiří Menzel (81) se stále zotavuje po vážné nemoci. Již rok se o něj většinu času v domácí péči stará jeho...

Angelina Jolie: Ke konci vztahu s Bradem jsem se nepoznávala

Herečka Angelina Jolie se vrací na plátna kin jako čarodějnice Zloba. Zopakování role pro ni byla cesta, jak v sobě...

Kdybych jen ležel a koukal do stropu, to by byl konec, říká Jančařík

Moderátor Michal Jančařík (44) se svěřil s tím, co mu v poslední době dělá největší radost a jak ho v životě posunuly...

Moderátor Jan Rosák měl srdeční příhodu, postihla ho za volantem

Moderátor Jan Rosák měl štěstí v neštěstí. Když řídil svůj automobil, postihla ho srdeční příhoda. V tu chvíli s ním v...

Disney hvězdička Bella Thorneová obdržela cenu za svůj první pornofilm

Bývalá Disney hvězdička Bella Thorneová (22) natočila sado-maso film pro známý web s pornem. Film Him And Her s BDSM...

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

  • Další z rubriky

Opilá hvězda filmu E.T. – Mimozemšťan skončila ve vězení

Herec Henry Thomas (48), který se proslavil rolí Elliotta ve filmu E.T. – Mimozemšťan, skončil ve washingtonském...

Premium

Kennedy a Monroe, Hitler a Braunová. Pro které ženy byla moc afrodiziakem

Neodolali jim slavní králové ani mocní diktátoři. A ony neodolaly jim. Sláva, majetek a moc vždy přitahovaly pozornost....

Český mejdan s Impulsem: celebrity i vzpomínky. Kupte si lístky na příští ročník

Na Českém mejdanu s Impulsem 2019 v pražské O2 Areně se představila plejáda hvězd, od kapel Slza a No Name přes...

Díky dceři vidím sebe i celý svět jinýma očima, říká Marie Doležalová

Marie Doležalová (32) se v rozhovoru pro iDNES.cz svěřila s tím, že si naplno užívá mateřství a svou roční dceru...

Najdete na iDNES.cz