Cattrallová s Parkerovou válčí kvůli penězům, tvrdí producent

  16:22aktualizováno  16:22
Fanoušci Sexu ve městě poslední dva roky sledují válku mezi Carrie a Samanthou. Sarah Jessica Parkerová (53) viní Kim Cattrallovou (62) z blokování natáčení třetího filmu. Cattrallová tvrdí, že už roli Samanthy nikdy hrát nebude. Celou dobu však jde o peníze.

Z filmu Sex ve městě 2 | foto: Warner Bros.

Že jsou za spory peníze, prozradil výkonný producent seriálu a režisér filmů  Michael Patrick King. Podle něj Kim Cattrallová požaduje stejný honorář jako Sarah Jessica Parkerová.

Fotogalerie

„Ten seriál by nevznikl, kdyby Sarah Jessica nebyla jeho blond hvězdou, to zaprvé. Kim nebyla na vrcholu své kariéry, Kristin (Davisová) byla, vzhledem ke své známosti, Cynthia (Nixonová) byla divadelní herečkou, výše honorářů toto vše zohledňovaly,“ prozradil producent. 

„Myslím, že u Kim bylo jedno, kolik jí přidáme, pokud nebude mít stejně, ale v honorářích nikdy rovnost být neměla,“ míní Michael Patrick King.

Producent a režisér Kim Cattrallovou obvinil i z toho, že nikdy nepodlehla americkému duchu „rodinné jednoty“ při natáčení. Představitelka sexuchtivé PR manažerky se narodila v Liverpoolu a vyrostla v Kanadě.

„Jak seriál pokračoval, postavy a všichni se vyvíjeli, stala se z nich rodina. Kristin, Cynthia a Sarah Jessica se staly jednou skupinou, k níž se Kim nikdy mentálně nepřipojila. Kristin a Cynthia pochopily, že jde hlavně o jméno Sarah Jessicy,“ dodal King.

Kim Cattrallová loni na podzim prozradila, že mezi hvězdami seriálu Sex ve městě byly napjaté vztahy. „Nikdy jsme nebyly přítelkyně,“ řekla.

Sarah Jessica Parkerová, která s ostatními kolegyněmi stále věří v třetí filmové pokračování, to však vidí trochu jinak. „Opravdu mi to zlomilo srdce,“ přiznala Parkerová v rozhovoru s Andym Cohemem. 

Sex ve městě

Sex ve městě

„Velice mě to rozrušilo. Protože to není tak, jak si celou tu zkušenost vybavuji já. Je to smutné, ale pořád si myslím, že to, co nás spojovalo, je tato unikátní zkušenost. Bylo to sice pracovní, ale stala se také velmi soukromou zkušeností, protože se to odehrávalo celé roky a promítlo se to do našich životů. Doufám, že to svým způsobem přehluší vše, co bylo v poslední době řečeno. Ty roky strávené prací na něčem výjimečném, s čím se lidé spojují, je velké privilegium,“ dodala.

Seriál Sex ve městě se v 90. letech stal hitem a osudy novinářky Carrie a jejích tří přítelkyň Samanthy, Mirandy a Charlotte se dočkal také dvou filmových zpracování.

První film, v němž se řešila svatba s panem Božským, natočili v roce 2008 za 65 milionů dolarů a snímek celosvětově utržil 415 milionů. Ve dvojce se čtveřice kamarádek dostala do Abú Dhabí, kde Carrie potkala bývalou lásku Aidena. Snímek vznikl dva roky po prvním filmu a měl rozpočet 100 milionů dolarů. Zisk byl ovšem menší, „jen“ 300 milionů.

Autor:

Nejčtenější

Fotbalista Jan Koller se rozvádí. V Bratislavě ukázal novou přítelkyni

Jan Koller s manželkou Hedvikou na belgické Zlaté kopačce (2011)

Fotbalista Jan Koller (46) potvrdil, že se po patnácti letech rozvádí se svou manželkou Hedvikou Kollerovou (44). Na...

S veganstvím končím. Díky masu se mi restartoval mozek, říká Hathawayová

Anne Hathawayová na premiéře filmu Debbie a její parťačky (New York, 5. 6. 2018)

Anne Hathawayová (36) se svěřila s tím, proč se po několika letech vzdala veganství. Přiznala, že svým způsobem za to...

Rytmus se oženil, vzal si svou těhotnou lásku Jasminu

Patrik „Rytmus“ Vrbovský a Jasmina Alagič se vzali 18. května v Pezinku.

Moderátorka Jasmina Alagič (29) a raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský (42) si dnes odpoledne řekli „ano“. Obřad proběhl na...

Řepka dostal výzvu k nástupu do věznice. Soud mu dal týden

Tomáš Řepka

Bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Řepka obdržel od soudu výzvu k nástupu do výkonu trestu odnětí svobody. Nastoupit...

Člověk musí mít prostor smířit se s umíráním, míní Jitka Čvančarová

Jitka Čvančarová

Daří se jí. Herečka Jitka Čvančarová (41) má skvělého manžela, krásný dům, úžasné děti, úspěšné role. Přestože může na...

Další z rubriky

Výlet Trumpovy dcery do Cannes stál Američany půl milionu korun

Tiffany Trumpová s otcem Donaldem Trumpem (22. 4. 2019)

Dcera amerického prezidenta Donalda Trumpa (72) Tiffany (25) vyrazila s přítelem Michaelem Boulosem (26) na filmový...

Václav Noid Bárta se pochlubil, že bude podruhé tatínkem

Eliška Grabcová a Václav Noid Bárta (18. října 2018)

Zpěvák Václav Noid Bárta (38) bude dvojnásobným tatínkem. O šťastnou novinu se ve čtvrtek podělil s fanoušky na...

Udělejte premiérem sexy zvukaře, vtipkují Britové na internetu

Zvukař připravuje mikrofony na pultu před vystoupením premiérky Theresy Mayové...

Oznámení rezignace britské premiérky Theresy Mayové vzbudilo na sociálních sítích veliký ohlas. Hlavní hvězdou vtípků...

České školství zaostává. Rozdíly mezi školami se prohlubují
České školství zaostává. Rozdíly mezi školami se prohlubují

V Česku máme jednu z nejdelších rodičovských vůbec. Matky dvou dětí stráví doma průměrně 6–8 let, přestože by se mnohdy chtěly vrátit do práce dříve. Jaké jsou u nás rozdíly v rodičovské oproti ostatním evropským zemím?

Najdete na iDNES.cz