Můj manžel je taková paní Columbová, říká tenistka Sestini Hlaváčková

  0:01aktualizováno  0:01
Andrea Sestini Hlaváčková (32) nejčastěji běhá na kurtech za míčky. Pro příležitost, jakou byl Česko-Slovenský ples, se však ráda hodila do gala. Lekce tance absolvovala tenistka u Marka Dědíka známého ze StarDance. „Naučili jsme se s manželem alespoň základy, abychom se úplně neztrapnili,“ říká.

Jak se sportovkyně jako vy cítí v dlouhých šatech s podpatky?
Není mi to moc vlastní. Všechna ta pozornost... Dokonce jsem si domluvila slečnu, která mě na ples namalovala a učesala. Bylo pro mě dost nezvyklé trávit tolik času přípravami na jeden večer. Na druhou stranu, být na Česko-Slovenském plese je pro mě čest. Kromě toho maturitního totiž nemám s plesy žádné jiné zkušenosti.

Fotogalerie

Šaty na ples jste si nakonec půjčila. Měla jste nějakou vlastní představu o tom, jak budou vypadat, nebo jste si nechala poradit od návrháře?
Musím říct, že když jsem přišla do salonu, tak jsem viděla dvoje hotové šaty a vůbec jsem se do nich nehrnula. Říkala jsem si, že to vůbec není můj styl. Ale pak jsem se do nich oblékla a zjistila jsem, že mi padnou a je to o něčem úplně jiném. Takže už vím, že bych si určitě vždy nechala poradit.

Na plesech často řádí módní policie, neměla jste z toho strach?
Zatím nejsem v hledáčku papparazzi fotografů z bulvárních magazínů, takže se nebojím, že by se o mě někdo v tomto směru zajímal. Pokud začnou, tak doufám, že to vždycky trefím, třeba rovnou za nějaké čtyři hvězdičky z pěti? Alespoň tak. A že neudělám nějaké módní faux pas. Ale já se většinou držím při zemi, takže věřím, že to zvládnu.

Kdo vás na ples doprovázel? Byl to manžel?
Ano. Po dlouhé době se ukázal v médiích i manžel. My mu tady v Česku říkáme taková paní Columbová, protože je často pryč a nikam se spolu moc nevydáváme. Sama do společnosti moc nechodím, takže jsem ráda, že zrovna na takovou akci mě doprovodí manžel a ne kamarádka.

Jak jste na tom s tancem? Na Instagramu jste sdílela video, jak poctivě trénujete s Markem Dědíkem ze StarDance.
Trénuji pro svoji vlastní radost, protože to byl vždycky můj sen naučit se pořádně tančit. Marka znám ze StarDance a zároveň od kamarádů, takže jsem se s ním domluvila, že se průběžně bude snažit mě trochu zaučit. Měli jsme hodinu i s manželem a naučili jsme se alespoň nějaký základ, abychom věděli, jak vplout na parket a jak se úplně neztrapnit.

Co jste trénovali, nějaký waltz nebo valčík?
Převážně waltz, valčík se mi moc nelíbí.

Zavzpomínala jste na jediný ples, na kterém jste předtím byla a to byl váš maturitní. Vzpomenete si na to, jak to probíhalo a jaké jste třeba měla šaty?
Bylo to v Plzni, kde máme zvykem, že se na maturitním plesu tančí choreografie celé třídy a trénuje se půl roku předem. Takže jsme šest měsíců každou středu chodili trénovat jako celá třída a naučili jsme se vážně dlouhou choreografii. Tančili jsme na hudbu z filmu Piráti z Karibiku. Dobře si to pamatuji, bylo to nádherné období. Nebylo to však tehdy o šatech, bylo to o kostýmu, byly jsme s holkama za pirátky. 

Autoři: ,

Nejčtenější

Režisér byl po inhalaci u pramene 40 minut bez kyslíku. Je v kritickém stavu

Záchrana muže, který se v Mariánských Lázních otrávil v šachtě, když inhaloval...

Režisér Jan Kačena (37) skončil po inhalaci výparů z Ferdinandova pramene v Mariánských Lázních ve velice vážném stavu...

Karel Gott trpí akutní leukémií, léčí se ambulantně v nemocnici

Osmdesátiny Karla Gotta se slavily 21. června 2019 v pražském Divadle Na...

Karel Gott trpí akutní leukémií a podstupuje ambulantní léčbu ve Všeobecné nemocnici v Praze. Zpěvák to potvrdil na...

Manželka je mentálně nemocná. Syna jsem neviděl dva měsíce, tvrdí Janeček

Karel Janeček a jeho syn Yanis

Karel Janeček (46) zveřejnil na sociálních sítích informaci o tom, že jeho manželka Mariem Mhadhbi (35) na něj podala...

Vondráčková a Michal prohráli spor s televizí Nova. Žalují i Primu

Martin Michal a Helena Vondráčková (20. listopadu 2017)

Vrchní soud v Praze v pondělí pravomocně zamítl žalobu zpěvačky Heleny Vondráčkové a jejího manžela Martina Michala na...

Táta si na mou práci zvykl, říká dcera exministra obrany Jana Tvrdíková

Jaroslav Tvrdík s manželkou a dcerou Janou Tvrdíkovou na 25.ročníku finále...

Modelku Janu Tvrdíkovou (18), jejímž otcem je exministr obrany Jaroslav Tvrdík (51), teprve čeká maturita. Již nyní má...

Další z rubriky

Vychovávat po padesátce malé dítě je těžké. Chůvu nemám, říká Jacksonová

Janet Jacksonová (New York, 29. března 2019)

Janet Jacksonová (53) porodila své první dítě v jednapadesáti letech. O dnes dvouletého syna se stará sama. Jeho otcem...

Pavlásková: Pražské orgie vyvolaly zvědavost, snad ne jen kvůli názvu

Režisérka Irena Pavlásková (30. 6. 2018)

Po Nabarveném ptáčeti Václava Marhoula se dalšímu českému tvůrci podařilo získat práva a zfilmovat dílo světově známého...

Už nemám takový tah na branku, ale chci bojovat, říká Gabriela Koukalová

Martin Prágr a Gabriela Koukalová při natáčení znělky pro StarDance X

Gabriela Koukalová (29) je jednou z hvězd desáté řady StarDance, která startuje v říjnu. Bývalá biatlonistka, jejímž...

Najdete na iDNES.cz