Šebrle si zajistil budoucnost. Stála ho 40 milionů

  11:56aktualizováno  11:56
Roman Šebrle našel příležitost pokračovat ve sportovní kariéře, i když trochu jiným způsobem - vybudoval sportovní centrum. Přišlo ho na 40 milionů korun a slavnostně mu ho otevřel prezident Václav Klaus.

"Panu prezidentovi se to líbilo, doufám, že si tam přijde zahrát tenis," říká Šebrle. Důvod, proč přestřihl pásku zrovna on a slavnostně tak RS Sportcentrum otevřel, je podle Šebrleho jasný.

"Vážím si pana prezidenta nejenom jako politika, ale i jako člověka, který je spjatý s mojí kariérou už od začátku. Nepatří k těm, co pošlou telegram, jen když vyhraju, psal mi, i když se mi něco nepovedlo. Setkal jsem se s ním na předávání nejlepšího Atleta, ještě než to bylo v přímém přenosu a to je asi jedenáct let. Věděl jsem zkrátka od začátku, že chci, aby mi Sportcentrum otevřel on," vysvětluje Šebrle.

Snil o golfovém hřišti
Snem našeho úspěšného atleta bylo původně vybudování golfového hřiště, což prý bylo z různých důvodů nerealizovatelné. Svoji budoucnost vidí právě ve Sportcentru, kde nechybí tenisové kurty, golfové simulátory, hypoxi studio, thajské masáže, solárium, kosmetika, regenerační centrum s vířivkou, párou a saunou a Golf restaurant, kde je menu i pro sportovce. Do olympiády se mu sice nebude mít čas věnovat, ale na jeho chod bude v rámci možností dohlížet.

"Mám tam výborného pana provozního i výborného správce, který mu bude pomáhat, a nechám to na nich, oni to teď musejí rozjet. Doteď jsem jednal s firmami, dohlížel na stavbu a dělal papíry, faktury a podobně. To teď skončí a půjde to na druhou kolej. A na kolik mě to přišlo? Na čtyřicet milionů, 75 % samozřejmě úvěrem."

Pyšný je ve Sportcentru především na hypoxi studio, které má například ve svém salonu v Brně Šárka Kašpárková. Je to v podstatě odbourávání tuků z problematických partií. I když tento problém Šebrle nemusí řešit, stroj si sám vyzkoušel a byl z něj nadšený.

Eben vyzkouší simulátor
"Ve strojích vzniká přetlak a podtlak, čímž se rychleji prokrvují tkáně. Musíte samozřejmě vykonat nějaký pohyb, bez toho to nejde, ale není to pohyb nijak náročný - člověk chodí třeba po pásu a do půli těla je zavřený do takového vajíčka, kde vzniká přetlak a podtlak, a je to super. Vyzkoušel jsem si vaku masáž, to je masáž podobná lymfatické masáži, ale také s přetlakem a podtlakem, která má za cíl na samotné procedury připravit. Je to hrozně příjemné. Každá masáž je dobrá na svaly, takže jsem tam chodil taky kvůli tomu svému nataženému svalu a dá se říct, že mi to pomohlo a regeneraci zrychlilo. "

U slavnostního otevření Šebrleho Sportcentra nechyběli ani jeho kamarádi, herci Mirek Donutil a Martin Dejdar, zpěvák Karel Gott nebo moderátor Marek Eben. Právě on by podle Šebrleho mohl stejně jako prezident Klaus jeho centrum využívat. "Myslím si, že Marek si najde čas na golfový simulátor," uzavírá Šebrle.

Autor:

Nejčtenější

Manžel žil tajný život s několika dalšími ženami, přiznala Houdová

Helena Houdová, Miss ČR z roku 1999, žije v Americe, má tři děti a je velkou...

Modelka a bývalá miss Helena Houdová (39) se po rozvodu s manželem Omarem Amanatem (46) odstěhovala se svými třemi...

Karel Gott zrušil velkolepý koncert ke svým 80. narozeninám

Karel Gott a jeho manželka Ivana Gottová

Kvůli doporučení lékařů si fanoušci bohužel musí vymazat v kalendáři jeden z nejočekávanějších koncertů letošního roku....

Přiznávám, že jsem pila hodně, říká Dagmar Patrasová k autonehodě

Dagmar Patrasová na oslavě 80. narozenin Jiřího Krampola (12. 6. 2018,...

Dagmar Patrasová (62) měla na druhý svátek vánoční autonehodu nedaleko svého bydliště na Vinohradech. Policisté jí...

Bojujte proti falešnému pornu, vyzývá ženy Scarlett Johanssonová

Scarlett Johanssonová na promo fotografiích značky DOLCE AND GABBANA (2009)

Hollywoodská herečka Scarlett Johanssonová (34) nabádá ženy, které se staly oběťmi falešného porna, aby se k celé věci...

Blázen na svobodě, poznamenal Hrdlička, když se viděl slavit

Michal Hrdlička s nevěřícným úsměvem slaví postup své manželky Karolíny...

V úterý odpoledne sbíral Michal Hrdlička míčky na kurtu číslo 21 při tréninku své ženy Karolíny a pak u plotu s úsměvem...

Další z rubriky

Nárožný: Pohádky mám stále rád, ale nelíbí se mi některé moderní prvky

Petr Nárožný

Jeho hlasem mluví večerníčkové postavy a sám se objevil ve spoustě pohádek. I proto herec Petr Nárožný (80) neváhal ve...

Vždycky jsem byl ten herec, co se na všechno moc ptá, říká Orozovič

Igor Orozovič

Igor Orozovič (34) sice chtěl být veterinářem, ale stal se hercem. Kromě velkých divadel už deset let hraje v Cabaretu...

Kdybych nebyl hercem, byl bych pilotem, prozradil Jiří Dvořák

Herec Jiří Dvořák v diskusním pořadu iDNES.tv Rozstřel (13. ledna 2017)

Jiří Dvořák (51) je jednou z hvězd filmu Narušitel, který ve čtvrtek 24. ledna vstupuje do českých kin. Producentem,...

Najdete na iDNES.cz