Mildred Baena a nemanželský syn Arnolda Schwarzeneggera Joseph

Mildred Baena a nemanželský syn Arnolda Schwarzeneggera Joseph | foto: HELLO!

Schwarzeneggerova milenka poprvé o nevěře: Nebyla to jen jeho chyba

  • 70
Slzy, lži a hrozící rozvod. To všechno doprovázelo odhalení Arnolda Schwarzeneggera, že má se svou služkou nemanželské dítě. Po týdnech mlčení se rozhodla promluvit také padesátiletá Mildred Baena. Pořád věří, že Arnold je dobrý člověk a s jeho manželkou Marii Shriverovou si společně pobrečely.

Matka třináctiletého hercova nemanželského syna Josepha už nemohla snést řeči, které se o ní poslední dobou šířily. Proto se rozhodla promluvit a vysvětlit, jak to všechno bylo. Přiznala, že jak chlapec rostl, bylo čím dál víc zřejmé, kdo je jeho otcem. 

Mildred 'Patty' Baena se synem

Mildred 'Patty' Baena se synem

"Ta podoba mě nejdřív překvapila. Věděla jsem, že Arnold je otec. Když byl Joseph už trochu starší a začal vypadat jako on, tak nad tím možná také uvažoval. Ale nikdy mi nic neřekl," svěřila se magazínu Hello!

Asi před rokem prozradila synovi, že jeho otcem je Terminátor. "Bezva!" zněla prý jeho první reakce. Pak bylo jen otázkou času, kdy se o tom dozví i ostatní.

Schwarzeneggerova manželka Maria Shriverová nesla celou aféru velmi těžce. Rodila totiž ve stejnou dobu jako jeho milenka a nemanželský syn vyrůstal v jejich domě. Přesto po odhalení neztropila žádnou scénu a zůstala klidná.

"Byla tak silná," řekla Baena. "Padla jsem před ni na kolena. Marie brečela se mnou a řekla, abych vstala. Pevně jsme se držely a řekla jsem jí, že to není jen Arnieho chyba. K tomu jsou zapotřebí dva."

Arnold Schwarzenegger a Maria Shriverová
Maria Shriverová a Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger a Marie Shriverová

Mildred Baena ale přesto pořád věří, že je Schwarzenegger dobrý člověk. "Vím, že taky trpí. Miluje Marii. Doufám, že časem se všechno v klidu vyřeší," dodala.

Maria Shriverová zatím o rozvod nepožádala, ale najala si právníky a podle některých je to jen otázkou času. Hercův majetek se odhaduje na 6,7 miliardy korun a jeho manželka má 1,8 miliardy. Kolik by Shriverová vysoudila, zatím není jasné.