Scarlett Johanssonová a Colin Jost na světové premiéře filmu Avengers: Endgame (22. 4. 2019, Los Angeles) | foto: Profimedia.cz

Scarlett Johanssonová se bude potřetí vdávat. Vezme si komika

  • 11
Scarlett Johanssonová (34) se zasnoubila s komikem Colinem Jostem (36). O víkendu to potvrdil hereččin mluvčí Marcel Pariseau. Scarlett Johanssonová a Colin Jost, moderátor a scenárista televizní show Saturday Night Live, se dali dohromady počátkem roku 2017.

V květnu se hereččini fanoušci dozvěděli o jejím novém románku díky bulvárním fotografům, kteří vyfotili, jak se s komikem líbá na večírku. Svůj vztah Johanssonová a Jost potvrdili o šest měsíců později, kdy se společně objevili jako partneři na plese newyorského Amerického přírodovědného muzea. 

Fotogalerie

Letos v dubnu spolu vyrazili na premiéru filmu Avengers: Endgame, v němž hraje Johanssonová jednu ze superhrdinek.

„Je těžké si na ni stěžovat nebo říci něco negativního. Je vážně úžasná,“ prohlásil před časem Jost na adresu své slavné partnerky. Podle mluvčího herečky snoubenci zatím nemají jasno v tom, kdy se vezmou. Komik Colin Jost vstoupí do svazku manželského poprvé, pro Johanssonovou to bude její třetí svatba.

Scarlett Johanssonová byla v letech 2014 až 2017 manželkou bývalého francouzského novináře Romaina Dauriaka (37), se kterým má dnes čtyřletou dceru Rose. Rozvedli se v září 2017. Jejím prvním manželem byl v letech 2008 až 2010 herecký kolega Ryan Reynolds (42).