Sarah Fergusonová (Londýn, 20. září 2019) | foto: Profimedia.cz

Vždy jsem spoléhala na botox, přiznala vévodkyně z Yorku Sarah Fergusonová

  • 9
Sarah Fergusonová (59) se svěřila s tím, že v minulosti podstoupila hned několik estetických zákroků. „Musela jsem přírodě hodně pomoci, abych takto vypadala v šedesáti letech,“ přiznala vévodkyně z Yorku.

Bývalá manželka britského prince Andrewa (31) a matka princezen Eugenie (29) a Beatrice (31) Sarah Fergusonová vypadala loni na svatbě své mladší dcery podle mnoha britských novinářů na svůj věk velice dobře.

Fotogalerie

„Že jsem byla celá rozzářená? Ano, bude to asi proto, že jsem spolu se svou dcerou šťastná. Ale musím přiznat, že mám za sebou také několik kosmetických procedur, které mi k tomu, jak dnes vypadám, rozhodně také velkou mírou pomohly,“ řekla vévodkyně z Yorku v rozhovoru pro britský deník Daily Mail.

Doktorku Gabrielovou, které se Fergusonová svěřila do péče, potkala vévodkyně již v roce 1992. „Byla mou blízkou přítelkyní. Když otevřela svou první kliniku estetické chirurgie, stala jsem se tak jednou z jejích prvních klientek. Nedokážu dlouho v klidu posedět, tak to se mnou neměla zrovna lehké. Jsem hrozný pacient,“ vzpomíná.

Sarah Fergusonová přiznala, že si v minulosti nechala pravidelně vyhlazovat vrásky v obličeji injekcemi botulotoxinu. Nyní prý upřednostňuje spíše laserové omlazení povrchu pokožky. 

„Vždy jsem spoléhala na botox. Využívala jsem ho však kdysi, když nebylo dostupné nic jiného. Byla jsem takový pokusný králík. Dnes je věda i její možnosti naštěstí opět o krok dál, takže pokud do těla nemusím dostávat toxiny, nedělám to,“ vysvětluje vévodkyně, která ve středu oslaví šedesátiny.

28.ledna 2019 v 21:50, příspěvek archivován: 13.října 2019 v 18:14

„Kromě lehkých zákroků se snažím o svou pleť denně pečovat s pomocí krémů, sér i vitamínů. Nikdy se také neopaluji. Jako rusovláska mám velmi citlivou pleť. Takže pokud často vypadám, jako bych právě přišla z pláže, mohu vás ujistit, že za to vždy může samoopalovací krém,“ dodává Fergusonová.

VIDEO: Sarah Fergusonová má za sebou několik kosmetických úprav: