Rytmus o účasti v SuperStar: Mám čas a dobře mi zaplatí

  0:03aktualizováno  0:03
Třiatřicetiletý slovenský raper Rytmus je prý jeden z nejvulgárnějších umělců ve svém oboru. Co na srdci, to na jazyku, platí pro něj. Když se ho zeptáte, proč přijal nabídku k porotcování v SuperStar, dočkáte se přímé odpovědi. "Dobře mi zaplatí," řekl iDNES.cz.

Rytmus | foto: Tomáš Martínek

Pro české publikum vzhlížející k hip hopu a slovenské tvorbě skupiny Kontrafakt není Patrik Vrbovský alias Rytmus žádný nováček. Kdo v Česku v souvislosti s jeho jménem ještě tápe, stačí zmínit videoklip Zlatokopky s Agátou Hanychovou. A je jasno.

"Myslím, že jsem v hip hopu dosáhl všeho, co jsem chtěl. Třeba Príbeh, který jsem natočil s Tinou (slovenská zpěvačka, která bude zároveň s Leošem Marešem SuperStar moderovat - pozn. red.), je písnička, která je nejhranější v Česku i na Slovensku. A je to první song, ve kterém jsem si zazpíval. Mám za sebou pět úspěšných alb, spoustu klipů i další práce," objasňuje, proč do Česko Slovenské SuperStar vůbec naskočil.

Rapper Rytmus, Helena Zeťová, Tina - to jsou hlavní tváře SuperStar

Jedním dechem ale dodává, že by se do podobných projektů nemusel vůbec zapojovat. Další popularitu prý nepotřebuje. "Teď nemám nic na práci, tak jsem si řekl, proč do toho nejít. Zároveň potřebuju oddych a změnu. A navíc mi dobře zaplatí. Všichni jsme tam pro peníze, tak to je. Nebudu říkat nic falešnýho," zdůrazňuje slovenský raper.

V porotě další řady hudební soutěže se představí také Gábina Osvaldová, Helena Zeťová a Pavol Habera. Právě pro frontmana skupiny Team bude Rytmus představovat pomyslného konkurenta v ostrých názorech, na kterých si ostatně vybudoval image. "Budu říkat, co se mi líbí, nebo nelíbí. Žádná role. Nepřemýšlím nad tím, jak to říct. Co cítím, to říkám," naznačuje, jak budou vypadat jeho hodnotící výroky.

SuperStar je pro Novu klíčovou událostí nadcházejícího jara. Konkurence ze strany Primy se komerční jednička bát nemusí. Alespoň ne žánrové. Dříve avizovaný X Factor, jehož licenci nyní vlastní právě Prima, totiž televize odsunula na později. "Majitel licence si nepřál, aby jeho soutěž šla do přímého souboje se SuperStar," vysvětlil ředitel Primy Marek Singer se slibem, že o soutěž diváci určitě nepřijdou .

Reality show Šéfka se slovenskou podnikatelkou Norou Mojsejovou

Reality show Šéfka se slovenskou podnikatelkou Norou Mojsejovou

Ze širšího pohledu konkurenčního souboje dvou nejúspěšnějších televizí v Česku je potřeba zmínit, že Prima boj o přízeň diváků rozhodně nevzdává. Jejím tahákem má být reality show Šéfka s kontroverzní slovenskou podnikatelkou Norou Mojsejovou v hlavní roli. Podobně jako Rytmus razí stejnou teorii: "Peníze až na prvním místě".

Nejčtenější

Soud vyhověl Plekancovi. Vondráčková má manželovi odevzdat pasy dětí

Tomáš Plekanec (26. 11. 2018)

Soud v Kanadě rozhodl, že hokejistovi Tomáši Plekancovi (36) vydá pasy jeho synů, šestiletého Matyáše a tříletého...

Vypadají na třicet, ale mají po padesátce. Producent hodnotí herečky

Kateřina Brožová

Herečky mnohdy nevypadají na svůj věk. A neplatí to jen o těch světových. Za jejich krásou jsou rady výživového...

Stát se matkou pro mě bude velká výzva, říká Taťána Gregor Brzobohatá

Taťána Gregor Brzobohatá na tiskové konferenci nadace Krása pomoci a AEGON...

Taťána Gregor Brzobohatá (31) je dosud jedinou Češkou s titulem Miss World. Ten získala topmodelka již v osmnácti...

Původně jsem šla na konkurz na Dášu, prozradila Romana ze seriálu Most!

Zdeněk Godla, Michal Isteník, Dominika Býmová a Cyril Drozda v seriálu Most!...

Dominika Býmová (31) je jednou z hvězd seriálu Most!. Herečka prozradila, že nejdřív šla na konkurz na jinou postavu....

Nechápala jsem, že mě lidé obviňují, říká Rytmusova snoubenka Alagič

Jasmina Alagič (Party finalistů SuperStar, Fashion klub Kotva, 9. 5. 2018)

Jasmina Alagič (29) našla podle svých slov v Rytmusovi (42) ideálního partnera. Přestože jejich vztahu nikdo nevěřil,...

Další z rubriky

SOCKY: Propagátoři trendu bosé chůze a nahá chodidla ve výtahu

SOCKY (únor 2019)

Chození naboso, dokonce i v zimě, se těší stále větší oblibě. Moderátor Dominik Vršanský zjistil, kteří čeští umělci...

Herec Orlando Bloom a zpěvačka Katy Perry se na Valentýna zasnoubili

Orlando Bloom a Katy Perry (Monako, 26. září 2018)

I když odborníci tvrdí, že dvojice, které se zasnoubí na svatého Valentýna, se častěji rozvádějí, britský herec Orlando...

Neumannová: Holky ve sportu jsou cílevědomější, proto vozí více ocenění

Kateřina Neumannová

Běžkařská legenda Kateřina Neumannová oslavila 15. února své 46. narozeniny. V rozhovoru na Rádiu Impuls přiznala, že...

Najdete na iDNES.cz