Reportéři VIP: Jsme krásní a talentovaní, notovali si Vojtek s Hůlkou

  10:10aktualizováno  10:10
Známé osobnosti dostaly od štábu iDNES.tv nelehký úkol - vyzpovídat se navzájem. I přes počáteční obavy, jestli to vůbec zvládnou, se s ním nakonec vypořádaly na jedničku. Rocker Josef Vojtek zpovídal Daniela Hůlku, režisér Libor Vaculík zase reportérku Martinu Jandovou.

"Bavíme se o svátcích, o soukromí, já to neuznávám, nenávidím to a každýmu je do toho prd. Co ty, co budeš dělat?" položil první otázku Josef Vojtek a hned se rozpovídal o tom, jak navštíví všechny své děti, které má pokaždé s jinou partnerkou. "Já děti nemám žádné, ale svátky budou úplně v pohodě. Musím za maminkou - to je povinnost, pak budu ve Špindlu s kamarády, kde si budu užívat a vařit dobré papáníčko," přiznal Daniel Hůlka.

Reportéři VIP

Již v sobotu 26. prosince čekejte další pokračování vánočního speciálu Revue iDNES.cz Reportéři VIP. Tentokrát bude zpovídat Libuše Vojtková Leonu Machálkovou a Vilém Čok Petra Jandu.

"To je super, já jsem byl ve Špindlu minulý rok s Jovankou a bohužel jsem ji vzal na černou sjezdovku, ale nevěděl jsem, že deset let nestála na lyžích, takže jsem to sjel a potupně se pro ni vracel," přihodil vlastní zimní zážitek Josef Vojtek.

"Člověk by se měl bavit, užívat si života a neměl by být zabředlý v nějakých pomluvách a závistích. Myslím, že ani jeden z nás dvou nemá zapotřebí někoho pomlouvat nebo žárlit, oba dva jsme špičkoví ve svém oboru," pokračoval frontman skupiny Kabát. "Řekl si mi to úplně z duše. Jen dodám, že takových krásných a talentovaných zpěváků, kteří jsou ještě skromní, je málo," zakončili vstup se smíchem Josef Vojtek a Daniel Hůlka.

Sex pod stromečkem

Náš mikrofon dostal do ruky i choreograf a režisér Libor Vaculík, který před časem měl spory s Ivetou Bartošovou, jež poté musela opustit muzikál Mona Lisa. Coby hvězdný reportér iDNES.tv vyzpovídal kolegyni z divadel Brodway a Hybernia, reportérku Top Staru Martinu Jandovou.

"Martino, jsi krásná žena, co čekáš od Vánoc?" zeptal se. "Co čekám od Vánoc jako krásná žena? Nevím, jestli to má spojitost, ale čekám hlavně klid a pohodu, protože my si Vánoce hodně užíváme. Plníme všechny zvyky, pečeme kapra, děláme salát, máme dva stromečky, topíme v krbu," odpověděla Jandová.

"Měla si někdy sex pod stromečkem?" přitvrdil Vaculík. "Měla, bylo to krásné, takové vánoční," odpověděla bez červenání Jandová. "A s koulema nebo se špičkou?" pokračoval dvojsmyslně režisér. "Docela to píchalo," smečovala se smíchem Jandová.

Autoři: ,

Nejčtenější

Vyčítala jsem si, že jsem své dítě neochránila, říká Helena Houdová

Helena Houdová, Miss ČR z roku 1999 má tři děti a je velkou propagátorkou...

Helena Houdová (39) se společně se svými dětmi objevila po dlouhé době v Praze. V aktuálním rozhovoru modelka...

Jágr, Bohdalová, Mareš. Karel Gott oslavil osmdesátiny s přáteli

Karel Gott (oslava 80. narozenin, Divadlo Na Jezerce, Praha, 21. 6. 2019)

Karel Gott (79) slavil v pátek s předstihem významné kulaté životní jubileum. Oslava zpěvákových osmdesátin se konala v...

Vlastní výdaje a cesty po světě jsem si platila sama, brání se Kopřivová

Veronika Kopřivová na otevření music baru a restaurantu PRAH (Praha, 9. 3. 2018)

Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra (47) Veronika Kopřivová (28) se pokusila vyvrátit spekulace, že ji nejbohatší český...

Hvězda Ulice Solaříková se vdala. Ano si s Pagáčem řekli v lese

Patricie Solaříková se snoubencem Tiborem Pagáčem (2018)

Hvězda seriálu Ulice, herečka Patricie Solaříková (30) oznámila na Instagramu šťastnou zprávu. Má za sebou sňatek s...

Změnu příjmení jsem si po svatbě ještě nestihla užít, říká Tatiana Dyková

Tatiana Vilhelmová, Vojtěch Dyk, z veletrhu si nesou audioknihy pro syna,...

Jedna z nejobsazovanějších současných českých hereček Tatiana Vilhelmová (40), nosí již více než měsíc příjmení svého...

Další z rubriky

Očkování nepodceňujeme. Syn je naše největší štěstí, říká Lašková

Gabriela Lašková a její syn Benedikt (15. června 2019)

Moderátorka a Česká Miss 2013 Gabriela Lašková (29) porodila loni v dubnu syna Benedikta. „S manželem jsme nikdy nebyli...

Druhé manželství je prý vždy lepší, říká Šeredová o italském miliardáři

Alessandro Nasi a Alena Šeredová (Milán, 21. září 2017)

Modelka Alena Šeredová (41) se svěřila s tím, jak vychází její nový přítel, italský miliardář Alessandro Nasi (45), s...

Dceři Lauře se ode mě a od táty dlouho nikam nechtělo, říká Dara Rolins

Dara Rolins (Praha, 25. 9. 2018)

Dara Rolins (46) se svěřila s tím, jak bude trávit prázdniny její jedenáctiletá dcera Laura. Tu má s muzikantem z...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz