Regina si v Berlíně užívala popularitu

  1:00aktualizováno  1:00
Regina Holásková se po vyřazení z vily VyVolených ještě nedostala do rodného Brna, zato prožila jako VIP host mezinárodní barmanské soutěže Mattoni Grand Drink 2005 víkend plný nostalgie v Berlíně. Je to totiž rok, co v hlavním městě Německa půl roku žila. O své zážitky se podělila i s dalším vyvoleným, Rosťou Alkou.

FOTOGRAFIE ZDE

Do Berlína se Regina přesunula kvůli své bývalé lásce. „Můj přítel, v té době student práv, hrál házenou a dostal nabídku působit v místním oddíle. Šla jsem s ním. Bydleli jsme tu od srpna do prosince, pak ten vztah skončil,“ říká Regina.

Sama si našla práci tanečnice v Tabu baru, jednom ze dvou nejprestižnějších podniků v Berlíně. Za zábavou ovšem nejraději chodila do vyhlášeného klubu Alex. Nyní ho nemohla neukázat svému nejlepšímu kamarádovi Alexi Agiovi, kterého vzala na akci do Berlína s sebou. „Jmenuje se přece jako on,“ vysvětlovala.

Drink si v něm dala i s Rosťou, kterého doprovázela jeho o šest let starší sestra Monika. Alex, kterého Regina zná už od sedmé třídy a jehož fotografii měla při sobě i ve vile, je mimo jiné vizážista a kadeřník. Regině tak odpadl problém s krášlením se na slavnostní galavečer. Program ve stylu Ein Kessel Buntes se konal v hlavním sále hotelu Grand Hyatt, kde byli hosté ubytováni.

Malý problém měla pouze s oblečením. „Ještě jsem si nestihla zajet do Brna. Mám pořád ty samé věci jako ve vile a zdá se mi, že jsou vyšlé z módy. Musím si rychle něco koupit,“ plánovala. Do obchodů sice vyrazila, ale odnesla si jen dvě kabelky. Zato Rosťa si pořídil košili a sestře udělal radost také kabelkou.

V Německu Regina žila ráda ze tří důvodů. „Líbila se mi němčina, byla měkčí, než jakou jsme se učili ve škole. Dál mě nadchla spousta zeleně a pak hlavně lidi. Jsou pohodoví a milí. Měla jsem skvělé kolegy, společně jsme si užívali i volno. A vánoční výzdoba Berlína? Ta byla kouzelná.“

Fotograf Šteindler

Milí byli k Regině vesměs i hosté devátého ročníku prestižní soutěže v míchání nealkoholických nápojů z řad známých tváří českého showbyznysu. Hned na uvítací „Underground“ party v prostorách nepoužívané stanice berlínského metra se na ni doslova vrhla europoslankyně Jana Bobošíková. „Naše dcera sleduje VyVolené a hrozně vám fandila,“ vyhrkla na ni a už vytáčela telefon domů. Její jedenáctiletá dcera Pavla nemohla překvapením málem mluvit. Bobošíková jí pak domů vezla kromě autogramu i dopis psaný Regininou rukou.

Své sympatie dal Regině najevo i herec Milan Šteindler. „Sleduju VyVolené, mí favorité už ale vypadli,“ naznačil, kdo ho ve vile nejvíc zajímal. Stejně jako svým fotoaparátem mapoval při cestě vyhlídkovou lodí památky Berlína, tak si zdokumentoval Reginu a Rosťu. A nakonec se s nimi společně s manželkou Janou nechal vyfotit. 

Zpěvačka Iva Frühlingová, která byla vedle Kate Ryanové, Heleny Vondráčkové nebo Jiřího Korna jednou z účinkujících, se po skončení programu sháněla po Regině. Chtěla se s ní seznámit. Objevila ji na diskotéce v jednom z hotelových sálů. „Koukám na to každý den, hrozně jsem ti fandila,“ přiznala jí. „Děkuju, ale já byla takový magor,“ reagovala omluvně Regina. „Já mám magory ráda,“ uklidnila ji Frühlingová.

Zdaleka ne všichni ovšem zvědavě pozorovali hvězdy reality show VyVolení. Někteří je ani neznali. Vlastimil Harapes nebo Světlana Nálepková například poskytovali autogram Rosťovi, aniž tušili, o koho jde. Ani Helena Vondráčková Rosťu nepoznala.

Zatímco Regina si svou lehce nabytou slávu užívala i za hranicemi a chovala se nápadně, ale velmi přívětivě, Rosťovi byla náhlá popularita na obtíž. „Proč bych se měl fotit s Helenou Vondráčkovou, takovou dámou? Ona je celebrita, já ne,“ bránil se novinářům, kteří je chtěli vyfotit spolu.

Moderátorka Jana Nováková a její partner, režisér Jiří Adamec.

Daniela Šinkorová s přítelem na mezinárodní barmanské soutěži Mattoni Grand Drink 2005 v Berlíně.

Zpěvačka Iva Frühlingová na mezinárodní barmanské soutěži Mattoni Grand Drink 2005 v Berlíně.

Vlastimil Harapes, Gabriel Guzzo - zástupce karlovarských minerálních vod Mattoni, a Světlana Nálepková na mezinárodní barmanské soutěži Mattoni Grand Drink 2005 v Berlíně.

Bobošíkovi a Regina Holásková na mezinárodní barmanské soutěži Mattoni Grand Drink 2005 v Berlíně.

Miss Lucie Králová s přítelem Zdeňkem Kaufmannem na mezinárodní barmanské soutěži Mattoni Grand Drink 2005 v Berlíně.

Leona Machálková s maminkou na mezinárodní barmanské soutěži Mattoni Grand Drink 2005 v Berlíně.

Regina Holásková s přítelem na mezinárodní barmanské soutěži Mattoni Grand Drink 2005 v Berlíně.

Regina a Rosťa laškují na mezinárodní barmanské soutěži Mattoni Grand Drink 2005 v Berlíně.

Helena Vondráčková (na fotografii se svým vizážistou Zdeňkem Fenclem) VyVoleného Rosťu nepoznala - mezinárodní barmanská soutěž Mattoni Grand Drink 2005 v Berlíně.

Petra Voláková a Lucie Králová na mezinárodní barmanské soutěži Mattoni Grand Drink 2005 v Berlíně.

Milan Šteindler a Petr Vachler na mezinárodní barmanské soutěži Mattoni Grand Drink 2005 v Berlíně.

Autoři: , pro iDNES.cz

Nejčtenější

Soud vyhověl Plekancovi. Vondráčková má manželovi odevzdat pasy dětí

Tomáš Plekanec (26. 11. 2018)

Soud v Kanadě rozhodl, že hokejistovi Tomáši Plekancovi (36) vydá pasy jeho synů, šestiletého Matyáše a tříletého...

Stát se matkou pro mě bude velká výzva, říká Taťána Gregor Brzobohatá

Taťána Gregor Brzobohatá na tiskové konferenci nadace Krása pomoci a AEGON...

Taťána Gregor Brzobohatá (31) je dosud jedinou Češkou s titulem Miss World. Ten získala topmodelka již v osmnácti...

Původně jsem šla na konkurz na Dášu, prozradila Romana ze seriálu Most!

Zdeněk Godla, Michal Isteník, Dominika Býmová a Cyril Drozda v seriálu Most!...

Dominika Býmová (31) je jednou z hvězd seriálu Most!. Herečka prozradila, že nejdřív šla na konkurz na jinou postavu....

Jiřina Bohdalová žaluje Komerční banku za padělané obrazy

Herečka Jiřina Bohdalová na snímku z 5. února 2019

Herečka Jiřina Bohdalová (87) zažalovala Komerční banku kvůli prodeji padělaných obrazů, informoval ve čtvrtek...

Připadá mi, že pěstujeme kult ošklivosti, říká Jaromír Hanzlík

Jaromír Hanzlík

V sedmdesáti letech si vyzkoušel novou disciplínu. Přesycen kriminálkami napsal scénář k romantické komedii Léto s...

Další z rubriky

Móda z plesu: Verešová a Puhajková za hvězdy, Gelemová přestřelila

Česko-Slovenský ples (Obecní dům, Praha, 16. 2. 2019)

Dokonalé róby, sladěné doplňky i make-up, ale také několik přešlapů k zamyšlení. Luxusní modely, ve kterých se slavné...

Sledovat partnera, jak se pere a zápasí, je náročné, říká Bagárová

Monika Bagárová s přítelem Makhmudem Muradovem na Česko-Slovenském plese v...

Zpěvačka Monika Bagárová (24) si potrpí na hezké šaty, ke kterým si mnohdy vytvoří takový vztah, že je po zapůjčení...

Můj manžel je taková paní Columbová, říká tenistka Sestini Hlaváčková

Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková se svým manželem Fabriziem na tiskové...

Andrea Sestini Hlaváčková (32) nejčastěji běhá na kurtech za míčky. Pro příležitost, jakou byl Česko-Slovenský ples, se...

Najdete na iDNES.cz