Už se nesnažím vypadat každý den dokonale, říká bývalá miss Chopra

  15:23aktualizováno  15:23
O indické herečce a Miss World roku 2000 Priyance Chopra (36) se v poslední době píše hlavně v souvislosti s jejím o více než deset let mladším partnerem, zpěvákem Nickem Jonasem (25). Chopra si kdysi prošla šikanováním ze strany spolužáků a dnes se snaží bojovat za práva všech žen.

Podle herečky si musí ženy víc věřit. „I v dnešním vyspělém světě se často setkávám s názorem, že pokud chtějí ženy být úspěšné, mají si hrát na naivní hlupačky a dělat to, co se jim řekne. Ženy musí vědět, že to rozhodně není jediná možnost, jak se prosadit,“ řekla Chopra rozhovoru pro digitální vydání magazínu Allure.

Fotogalerie

Podle herečky není důležité vypadat stále dokonale, ale ženy by o sebe měly s láskou pečovat. „Ráda se hezky oblékám. Neříkám, že by se z vás měly stát narcistické krásky, ale občas je dobré se zastavit, podívat se na sebe z pohledu někoho jiného a věnovat nějaký čas jen sobě,“ myslí si herečka.

Producenti podle ní nejen pro velké filmové role záměrně vybírají stále ty samé typy dokonalých umělých žen. „Měl by se změnit náš celkový pohled na věc. Ženy nosící větší velikosti by neměly být v nějaké speciální škatulce, stejně jako například ženy různých barev pleti. Všem se nelíbí to samé, jak si někdy filmová a seriálová produkce myslí,“ domnívá se Chopra. 

Sama má prý na práci většinou důležitější věci než péči o sebe. Uvědomění ale přišlo až společně s věkem. „Samozřejmě si mohu obléknout krásné šaty, upravit si obočí, nabarvit vlasy a oholit nohy, ale upřímně... Mám mnohem lepší, zábavnější nebo důležitější věci na práci, než se denně hodiny zabývat svým zevnějškem a vypadat, jak nejlépe umím. Pořád méně a méně řeším, jak vypadám. Protože ve výsledku má každý svých starostí dost, takže to nikoho nezajímá,“ tvrdí Chopra.

18.srpna 2018 v 14:38, příspěvek archivován: 22.srpna 2018 v 12:52

Na konci května se bollywoodská hvězda objevila na královské svatbě Meghan Markle (37) a prince Harryho (33). Teď se bude sama vdávat. Chopra a Jonas svůj vztah veřejně potvrdili letos v květnu, když se spolu objevili na prominentním večírku Met Gala. Seznámil je prý společný přítel - podobně jako prince Harryho a Meghan. Na konci července oznámili zasnoubení.

Autor:

Nejčtenější

Soud vyhověl Plekancovi. Vondráčková má manželovi odevzdat pasy dětí

Tomáš Plekanec (26. 11. 2018)

Soud v Kanadě rozhodl, že hokejistovi Tomáši Plekancovi (36) vydá pasy jeho synů, šestiletého Matyáše a tříletého...

Vypadají na třicet, ale mají po padesátce. Producent hodnotí herečky

Kateřina Brožová

Herečky mnohdy nevypadají na svůj věk. A neplatí to jen o těch světových. Za jejich krásou jsou rady výživového...

Stát se matkou pro mě bude velká výzva, říká Taťána Gregor Brzobohatá

Taťána Gregor Brzobohatá na tiskové konferenci nadace Krása pomoci a AEGON...

Taťána Gregor Brzobohatá (31) je dosud jedinou Češkou s titulem Miss World. Ten získala topmodelka již v osmnácti...

Původně jsem šla na konkurz na Dášu, prozradila Romana ze seriálu Most!

Zdeněk Godla, Michal Isteník, Dominika Býmová a Cyril Drozda v seriálu Most!...

Dominika Býmová (31) je jednou z hvězd seriálu Most!. Herečka prozradila, že nejdřív šla na konkurz na jinou postavu....

Nechápala jsem, že mě lidé obviňují, říká Rytmusova snoubenka Alagič

Jasmina Alagič (Party finalistů SuperStar, Fashion klub Kotva, 9. 5. 2018)

Jasmina Alagič (29) našla podle svých slov v Rytmusovi (42) ideálního partnera. Přestože jejich vztahu nikdo nevěřil,...

Další z rubriky

Můj manžel je taková paní Colombová, říká tenistka Sestini Hlaváčková

Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková se svým manželem Fabriziem na tiskové...

Andrea Sestini Hlaváčková (32) nejčastěji běhá na kurtech za míčky. Pro příležitost, jakou byl Česko-Slovenský ples, se...

SOCKY: Propagátoři trendu bosé chůze a nahá chodidla ve výtahu

SOCKY (únor 2019)

Chození naboso, dokonce i v zimě, se těší stále větší oblibě. Moderátor Dominik Vršanský zjistil, kteří čeští umělci...

Co neovlivním, beru s nadhledem, říká Klára Doležalová

Klára Doležalová

Moderátorka Klára Doležalová (45) sice vystudovala herectví, ale její hlavní profesí se stalo moderování. Dvojnásobná...

Najdete na iDNES.cz