Nezáleží na tom, kolikátá manželka v pořadí jsem, říká Petra Rosolová

  9:25aktualizováno  9:25
Manželka tenisty Lukáše Rosola (33), bývalá tenistka Petra Rosolová (25), se v aktuálním rozhovoru svěřila s tím, kde se poprvé setkala se svým mužem. Zmínila také, že život se sportovcem je náročný. „Občas se dozvím, že jedeme pryč na pět týdnů a jsem schopna se sbalit do dvaceti minut,“ říká.

Lukáš Rosol s manželkou Petrou (5. 12. 2018. ACE club, Praha). | foto: Profimedia.cz

Manželka tenisty Lukáše Rosola Petra Rosolová se věnovala sportu na profesionální úrovni od svých pěti let. V osmnácti letech bohužel musela kariéru tenistky ukončit.

Fotogalerie

„Musela jsem přestat, protože jsem byla po dvou operacích. Tím, že mé tělo dostávalo odmalička takový záběr, přišly zdravotní problémy a už je nešlo řešit jinak než radikálně. Bohužel už pak nebyla možnost se vrátit zpátky,“ svěřila se Rosolová v rozhovoru pro pořad TOP STAR. 

Svým oblíbeným kurtům u Stromovky vděčí Petra i za to, že se poprvé setkala s nynějším manželem, tenistou Lukášem Rosolem. „Úplně poprvé jsme se tam potkali před osmi lety. Já jsem tehdy byla opravdu hrozně mladá. Podívala jsem se na něj a říkala jsem si: ‚Jé, to je ten slavný tenista‘. Naše cesty se však spojily až o trochu později. V pravý čas a na pravém místě,“ vzpomíná Petra Rosolová. 

Život s tenistou je prý těžký a dává pořádně zabrat. Ale jako manžela si Petra nemůže Lukáše vynachválit. I proto se rozhodla, že se jeho životnímu stylu podřídí a za prací bude cestovat společně s ním. „Občas jedeme někam třeba na měsíc nebo na pět týdnů a já jsem schopna se sbalit do dvaceti minut,“ říká.

Oba partneři si pro svůj životní den a uzavření manželství vybrali Maledivy, kde se v lednu 2018 tajně vzali. „Nevěděly to ani naše rodiny, takže to pro ně bylo velké překvapení. Myslím si však, že to bylo to nejrozumnější, co jsme mohli udělat. Všichni nám pak naštěstí odpustili,“ vzpomíná Rosolová. 

Petra Rosolová je třetí ženou Lukáše Rosola. Tenista byl již dvakrát ženatý. Moderátorku Michaelu Ochotskou si vzal v létě 2015 na farmě Čapí hnízdo. Zasnoubili se už v roce 2013, ale svatbu odsunuli kvůli těhotenství. Moderátorka tehdy řekla, že svatba pro ni už není tak důležitá, ale do sňatku vstoupí hlavně kvůli synovi Andrému. Jeho první ženou byla atletka Denisa Ščerbová, kterou si vzal v listopadu 2008. Rozvedli se o tři roky později.

21.března 2019 v 05:02, příspěvek archivován: 18.dubna 2019 v 07:26

„S manželem je nám spolu dobře a jestli mám být třetí, první nebo desátá... Nikdy není záruka toho, že kdybych byla první, tak prožijeme společný život šťastně. Myslím si, že na tom, kolikátá jsem, v tomto případě opravdu nezáleží,“ dodává Petra Rosolová. 

Mezi exmanžely Michaelou Ochotskou (34) a Lukášem Rosolem se na sociálních sítích nedávno rozpoutala ostrá výměna názorů. Vše odstartovalo, když si moderátorka postěžovala na těžký život samoživitelky. Tenistova současná manželka Petra jí ovšem vytkla, že od Rosola dostává dost peněz. Rosolová tvrdí, že Ochotská za posledních jedenadvacet měsíců dostala na výživném a na zajištění budoucích studií syna Andrého (4) více než dva miliony korun. 

Do Ochotské se následně ostře pustil i bývalý manžel Lukáš Rosol. „V době, kdy paní Ochotská zůstala údajně sama a bez pomoci, vydávala jedno předběžné opatření za druhým, aby mi byl zakázán kontakt a styk se synem, a to bez jakéhokoliv důvodu. Posledních několik dlouhých měsíců o kontaktu s mým synem rozhodoval soud a zdlouhavé psaní právních zástupců. 

Matka našeho syna investovala spoustu času taháním Andrého po doktorech, aby získala důkazy o tom, že jsem pro syna traumatem, fyzicky ho ohrožuji a podobně. Jsem šťastný, že mi povolaní lidé umožnili spravedlivě trávit čas se synem, a to za lidských podmínek, ne pouze pod diktaturou matky, která určí místo, čas a kontroluje to. André bude vždy součástí mé skvělé rodiny,“ napsal tehdy tenista na sociálních sítích. 

Autor:

Nejčtenější

Vyčítala jsem si, že jsem své dítě neochránila, říká Helena Houdová

Helena Houdová, Miss ČR z roku 1999 má tři děti a je velkou propagátorkou...

Helena Houdová (39) se společně se svými dětmi objevila po dlouhé době v Praze. V aktuálním rozhovoru modelka...

Jágr, Bohdalová, Mareš. Karel Gott oslavil osmdesátiny s přáteli

Karel Gott (oslava 80. narozenin, Divadlo Na Jezerce, Praha, 21. 6. 2019)

Karel Gott (79) slavil v pátek s předstihem významné kulaté životní jubileum. Oslava zpěvákových osmdesátin se konala v...

Vlastní výdaje a cesty po světě jsem si platila sama, brání se Kopřivová

Veronika Kopřivová na otevření music baru a restaurantu PRAH (Praha, 9. 3. 2018)

Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra (47) Veronika Kopřivová (28) se pokusila vyvrátit spekulace, že ji nejbohatší český...

Hvězda Ulice Solaříková se vdala. Ano si s Pagáčem řekli v lese

Patricie Solaříková se snoubencem Tiborem Pagáčem (2018)

Hvězda seriálu Ulice, herečka Patricie Solaříková (30) oznámila na Instagramu šťastnou zprávu. Má za sebou sňatek s...

Změnu příjmení jsem si po svatbě ještě nestihla užít, říká Tatiana Dyková

Tatiana Vilhelmová, Vojtěch Dyk, z veletrhu si nesou audioknihy pro syna,...

Jedna z nejobsazovanějších současných českých hereček Tatiana Vilhelmová (40), nosí již více než měsíc příjmení svého...

Další z rubriky

Hormony vládnou světu a o premenopauze nechce nikdo mluvit, říká Cruzová

Penélope Cruzová

Žádné téma týkající se lidského těla, sexuality či emocí by podle Penélope Cruzové (45) nemělo být při společenské...

Očkování nepodceňujeme. Syn je naše největší štěstí, říká Lašková

Gabriela Lašková a její syn Benedikt (15. června 2019)

Moderátorka a Česká Miss 2013 Gabriela Lašková (29) porodila loni v dubnu syna Benedikta. „S manželem jsme nikdy nebyli...

Dceři Lauře se ode mě a od táty dlouho nikam nechtělo, říká Dara Rolins

Dara Rolins (Praha, 25. 9. 2018)

Dara Rolins (46) se svěřila s tím, jak bude trávit prázdniny její jedenáctiletá dcera Laura. Tu má s muzikantem z...

Najdete na iDNES.cz