S Lennonem jsme masturbovali nad Bardotkou, vzpomíná McCartney

  12:51aktualizováno  12:51
Orgie, prostitutky, drogy, večírky. Paul McCartney (76) zavzpomínal na staré časy s kapelou Beatles. S Johnem Lennonem například pořádali večírek, kde hromadně masturbovali a fantazírovali o Brigitte Bardotové.

McCartney propaguje nové album Egypt Station a u té příležitosti se  rozpovídal o tom, jak si s kolegy užívali. Pro časopis GQ prozradil, že jednou v domě Johna Lennona se skupinou přátel hromadně masturbovali. 

Fotogalerie

„Místo toho, abychom se jen strašně opili a bavili, ani nevím, jestli jsme tam přespávali, ale najednou jsme byli všichni v křeslech, zhasnutá světla a někdo začal masturbovat, takže jsme se všichni přidali,“ řekl. 

Navzájem se povzbuzovali a vykřikovali jména osob, které je vzrušovaly. Často zaznělo jméno francouzské herečky Brigitte Bardotové. Zábavu ovšem „překazil“ Lennon, když v žertu vykřikl jméno Winston Churchill.

„Je spousta věcí, o kterých si při pohledu zpátky řeknete: To jsme opravdu  dělali? Ale byla to dobrá, neškodná zábava. Nikomu to neublížilo. Ani Brigitte Bardotové,“ prohlásil hudebník. 

Paul McCartney tvrdí, že kapela v době své největší slávy neprožívala žádné  extrémní orgie.

„Byla to sexuální setkání nebeského druhu a byly groupies,“ uvedl s tím, že on sám v Las Vegas si dopřál „trojku“ se dvěma prostitutkami, ale podobné věci nejsou nic pro něj.

Drogy a reinkarnace

Nedávno se slavný Brouk rozpovídal také o svých zkušenostech s drogami.  Věří, že díky silnému přírodnímu halucinogenu DMT podobnému LSD, který si  dopřál v šamanském nápoji ayahuasca, spatřil Boha, či jinou vyšší bytost, kterou označil jako stvořitele vesmíru. Drogám ovšem prý nikdy nefandil, ale  halucinogen DMT z amazonské „liány duše“ rád zkusil.

„Okamžitě jsem ztuhl na pohovce a viděl jsem Boha, tu úžasnou obří nade  mnou se tyčící věc. Cítil jsem velkou pokoru,“ uvedl McCartney v rozhovoru pro deník The Times.

Ayahuasca je prastará lehce psychotropní medicína. Získává se z liány, která roste jen v amazonských pralesích. Lektvar z ní připravený působí na každého jinak. Jsou lidé, kteří zažili úžasné stavy rozšířeného vědomí už při prvním vypití ayahuascy, někteří třeba až po desátém a někteří nikdy.

Muzikant věří v nějaký vyšší princip, jakéhosi stvořitele, ale nepřijímá žádnou z vizí, které předkládají náboženství. Tvoří si prý vlastního Boha a z každého náboženství si bere jen to, co mu přijde univerzálně pravdivé. 

„Všichni by řekli, že to bylo tou drogou, že to byla jen halucinace, ale Robert Fraser a já jsme ve stejnou chvíli řekli: Viděli jste to? Měli jsme oba pocit, že cítíme a vidíme něco vyššího,“ dodal McCartney. 

Člen The Beatles také věří, že existuje život po životě a tvrdí, že si je jistý tím, že zesnulá manželka Linda se mu jednou zjevila jako bílá veverka.

Autoři: ,

Nejčtenější

Manžel žil tajný život s několika dalšími ženami, přiznala Houdová

Helena Houdová, Miss ČR z roku 1999, žije v Americe, má tři děti a je velkou...

Modelka a bývalá miss Helena Houdová (39) se po rozvodu s manželem Omarem Amanatem (46) odstěhovala se svými třemi...

Karel Gott zrušil velkolepý koncert ke svým 80. narozeninám

Karel Gott a jeho manželka Ivana Gottová

Kvůli doporučení lékařů si fanoušci bohužel musí vymazat v kalendáři jeden z nejočekávanějších koncertů letošního roku....

Přiznávám, že jsem pila hodně, říká Dagmar Patrasová k autonehodě

Dagmar Patrasová na oslavě 80. narozenin Jiřího Krampola (12. 6. 2018,...

Dagmar Patrasová (62) měla na druhý svátek vánoční autonehodu nedaleko svého bydliště na Vinohradech. Policisté jí...

Bojujte proti falešnému pornu, vyzývá ženy Scarlett Johanssonová

Scarlett Johanssonová na promo fotografiích značky DOLCE AND GABBANA (2009)

Hollywoodská herečka Scarlett Johanssonová (34) nabádá ženy, které se staly oběťmi falešného porna, aby se k celé věci...

Novotného sestra: Byl vždycky trochu hovado, ale manželka ho zpracovala

Pavel Novotný a jeho sestra Lenka Fialová

Někdejší protekční fracek, král bulváru a pokerová star Pavel Novotný (37) je nyní starostou pražských Řeporyjí. Jeho...

Další z rubriky

Ronaldo nemusí do vězení. Za daňové úniky má podmínku a vysokou pokutu

PÁTÝ TRIUMF. Cristiano Ronaldo se svým pátým Zlatým míčem.

Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo (33) u soudu v Madridu přiznal vinu za daňové úniky z doby působení v Realu....

Žádná žena není jen něčí manželka, říká Claire Foyová

Herečka Claire Foyová přebrala cenu #SeeHer na Critics Choice Awards (13. ledna...

Claire Foyová (34) zazářila v životopisném dramatu První člověk jako manželka astronauta Neila Armstronga. Britka...

Vždycky jsem byl ten herec, co se na všechno moc ptá, říká Orozovič

Igor Orozovič

Igor Orozovič (34) sice chtěl být veterinářem, ale stal se hercem. Kromě velkých divadel už deset let hraje v Cabaretu...

Najdete na iDNES.cz