S Lennonem jsme masturbovali nad Bardotkou, vzpomíná McCartney

  12:51aktualizováno  12:51
Orgie, prostitutky, drogy, večírky. Paul McCartney (76) zavzpomínal na staré časy s kapelou Beatles. S Johnem Lennonem například pořádali večírek, kde hromadně masturbovali a fantazírovali o Brigitte Bardotové.

McCartney propaguje nové album Egypt Station a u té příležitosti se  rozpovídal o tom, jak si s kolegy užívali. Pro časopis GQ prozradil, že jednou v domě Johna Lennona se skupinou přátel hromadně masturbovali. 

Fotogalerie

„Místo toho, abychom se jen strašně opili a bavili, ani nevím, jestli jsme tam přespávali, ale najednou jsme byli všichni v křeslech, zhasnutá světla a někdo začal masturbovat, takže jsme se všichni přidali,“ řekl. 

Navzájem se povzbuzovali a vykřikovali jména osob, které je vzrušovaly. Často zaznělo jméno francouzské herečky Brigitte Bardotové. Zábavu ovšem „překazil“ Lennon, když v žertu vykřikl jméno Winston Churchill.

„Je spousta věcí, o kterých si při pohledu zpátky řeknete: To jsme opravdu  dělali? Ale byla to dobrá, neškodná zábava. Nikomu to neublížilo. Ani Brigitte Bardotové,“ prohlásil hudebník. 

Paul McCartney tvrdí, že kapela v době své největší slávy neprožívala žádné  extrémní orgie.

„Byla to sexuální setkání nebeského druhu a byly groupies,“ uvedl s tím, že on sám v Las Vegas si dopřál „trojku“ se dvěma prostitutkami, ale podobné věci nejsou nic pro něj.

Drogy a reinkarnace

Nedávno se slavný Brouk rozpovídal také o svých zkušenostech s drogami.  Věří, že díky silnému přírodnímu halucinogenu DMT podobnému LSD, který si  dopřál v šamanském nápoji ayahuasca, spatřil Boha, či jinou vyšší bytost, kterou označil jako stvořitele vesmíru. Drogám ovšem prý nikdy nefandil, ale  halucinogen DMT z amazonské „liány duše“ rád zkusil.

„Okamžitě jsem ztuhl na pohovce a viděl jsem Boha, tu úžasnou obří nade  mnou se tyčící věc. Cítil jsem velkou pokoru,“ uvedl McCartney v rozhovoru pro deník The Times.

Ayahuasca je prastará lehce psychotropní medicína. Získává se z liány, která roste jen v amazonských pralesích. Lektvar z ní připravený působí na každého jinak. Jsou lidé, kteří zažili úžasné stavy rozšířeného vědomí už při prvním vypití ayahuascy, někteří třeba až po desátém a někteří nikdy.

Muzikant věří v nějaký vyšší princip, jakéhosi stvořitele, ale nepřijímá žádnou z vizí, které předkládají náboženství. Tvoří si prý vlastního Boha a z každého náboženství si bere jen to, co mu přijde univerzálně pravdivé. 

„Všichni by řekli, že to bylo tou drogou, že to byla jen halucinace, ale Robert Fraser a já jsme ve stejnou chvíli řekli: Viděli jste to? Měli jsme oba pocit, že cítíme a vidíme něco vyššího,“ dodal McCartney. 

Člen The Beatles také věří, že existuje život po životě a tvrdí, že si je jistý tím, že zesnulá manželka Linda se mu jednou zjevila jako bílá veverka.

Autoři: ,

Nejčtenější

Až mi bude lékař nutit léky, abych přežil, vyhledám jiného, říká Dušek

Herec Jaroslav Dušek

Jaroslav Dušek (57) má svůj svět. Alternativní, pro někoho možná podivínský. „Od roku 1991, kdy jsem poprvé šel přes...

Manžel žil tajný život s několika dalšími ženami, přiznala Houdová

Helena Houdová, Miss ČR z roku 1999, žije v Americe, má tři děti a je velkou...

Modelka a bývalá miss Helena Houdová (39) se po rozvodu s manželem Omarem Amanatem (46) odstěhovala se svými třemi...

Pravda vyjde najevo a my nebudeme za bestie, říká Šafářová o vztahu

Na utkání se Spartou nechyběla ani tenistka Lucie Šafářová, fanynka Komety Brno...

Tenistka Lucie Šafářová (31) promluvila o vztahu s Tomášem Plekancem (36). Hokejista, který se rozvádí se zpěvačkou...

John Travolta odložil paruku a od fanoušků sklidil pochvalu

John Travolta v lednu 2019 a v prosinci 2018

Herec John Travolta (64) je známý tím, že rád ukrývá svou pleš. V zásobě má spoustu paruk a příčesků, kterými maskuje...

Přiznávám, že jsem pila hodně, říká Dagmar Patrasová k autonehodě

Dagmar Patrasová na oslavě 80. narozenin Jiřího Krampola (12. 6. 2018,...

Dagmar Patrasová (62) měla na druhý svátek vánoční autonehodu nedaleko svého bydliště na Vinohradech. Policisté jí...

Další z rubriky

Z Eminemovy dcery Hailie je úspěšná modelka a influencerka

Eminem a jeho dcera Hailie

Před sedmnácti roky rapoval Eminem (46) o tehdy šestileté dceři Hailie Scottové (23) v jednom ze svých největších hitů....

ANKETA: Hlasujte pro nejkrásnější finalistku Miss Czech Republic 2019

Finalistky soutěže Miss Czech Republic 2019

Už příští měsíc bude mít Česká republika novou královnu krásy. Soutěž Miss Czech Republic 2019 má deset finalistek,...

Manžel britské královny Alžběty II. měl nehodu, auto skončilo na boku

Princ Philip na svatbě své vnučky princezny Eugenie (Windsor, 12. října 2018)

Manžel britské královny Alžběty princ Philip (97) měl ve čtvrtek odpoledne nehodu, když řídil vůz nedaleko venkovského...

ZE ŽIVOTA: Manželský maraton, nebo překážkový běh?
ZE ŽIVOTA: Manželský maraton, nebo překážkový běh?

Jmenuju se Iva a v listopadu jsem nastoupila do redakce eMimina. Rozhodla jsem se vystoupit z anonymity a podělit se s vámi o svůj příběh, tentokrát na téma manželství. Můj deníček není nijak výjimečný, není ani pesimistický, ani vyloženě optimistický. Možná se v některých slovech taky najdete. :)

Najdete na iDNES.cz