Paris Hiltonová má za sebou první noc ve vězení

  14:57aktualizováno  14:57
Dědička sítě luxusních hotelů se nevyhnula svému trestu a skutečně nastoupila do věznice Lynwood v jižní části Los Angeles. Paris Hiltonová v neděli krátce před půlnocí pokorně médiím sdělila, že je připravena nést svůj trest minimálně 23 dní. Vězeňská služba ji převzala 22 minut před půlnocí.

Šestadvacetiletá skandalistka si začala trest odpykávat od první minuty 4. června 2007. Propuštěna by tedy při dobrých mravech mohla být o půlnoci z 26. na 27. června.

„Jsem připravena čelit následkům nedodržení podmínky. Během několika posledních týdnů jsem měla spoustu času k přemýšlení a zjistila jsem, že jsem udělala několik chyb. Je to důležitý bod mého života a potřebuji převzít zodpovědnost za všechny své činy. V budoucnosti plánuji, že převezmu aktivnější roli v rozhodnutích, která učiním. Chci poděkovat své rodině, přátelům a fanouškům za jejich pokračující podporu. Ačkoli se bojím, jsem připravena začít své uvěznění,“ vzkázala novinářům Paris prostřednictvím svého právníka Richarda A. Huttona jen chvíli předtím, než se za ní zavřely dveře věznice Lynwood.

Paris odjela za mříže poté, co se objevila ještě na předávání cen MTV Movie Awards. Poslední dny si také s přáteli užívala na večírcích.

Hiltonová byla předána Mužské centrální věznici v Los Angeles, odkud ji převezli do Lynwoodu. Tam jí doprovázející osoba vyzvedla všechny civilní věci a oblečení, zcela nahá pak Paris prošla vstupní kontrolou a dostala vězeňské oblečení. Představitelé věznice však přiznali, že Paris nebude s běžnými smrtelníky, ale dostane se do oddělení pro VIP osobnosti, aby nebyla šikanována kvůli svému společenskému postavení.

Do vězení byla zavřena skandalistka za porušení podmínky, kdy si sedla za volant s pozastaveným řidičákem. Podmínku na ni dříve soudce uvalil za řízení v opilosti. Soud na počátku května rozhodl, že si Hiltonová odsedí 45 dní. Za dobré chování ji ale propustí již za 23 dní, jak je podle kalifornských zákonů zvykem.

Ve vězení bude mít Paris jen minimální kontakt s ostatními, „abychom tak zajistili její bezpečí a také bezpečí zaměstnanců věznice,“ prohlásil mluvčí věznice Steve Whitmore.

Paris stráví denně 23 hodin v cele o rozměrech 3,6krát 2,4 metru, šedesát zbývajících minut má pak na relaxaci a odpočinek v prostorách věznice. Jíst ale bude přímo v cele. Pokud bude navštěvovat nápravné kurzy, může odejít z cely i mimo vyhrazenou hodinu na zábavu.

„Se vší pravděpodobností nebude mít spoluvězeňkyni. V tuto chvíli máme dost místa,“ přiznala kapitánka Alice Scottová, která na věznici v tuto chvíli dohlíží.

Autor:

Nejčtenější

Soud vyhověl Plekancovi. Vondráčková má manželovi odevzdat pasy dětí

Tomáš Plekanec (26. 11. 2018)

Soud v Kanadě rozhodl, že hokejistovi Tomáši Plekancovi (36) vydá pasy jeho synů, šestiletého Matyáše a tříletého...

Stát se matkou pro mě bude velká výzva, říká Taťána Gregor Brzobohatá

Taťána Gregor Brzobohatá na tiskové konferenci nadace Krása pomoci a AEGON...

Taťána Gregor Brzobohatá (31) je dosud jedinou Češkou s titulem Miss World. Ten získala topmodelka již v osmnácti...

Původně jsem šla na konkurz na Dášu, prozradila Romana ze seriálu Most!

Zdeněk Godla, Michal Isteník, Dominika Býmová a Cyril Drozda v seriálu Most!...

Dominika Býmová (31) je jednou z hvězd seriálu Most!. Herečka prozradila, že nejdřív šla na konkurz na jinou postavu....

Nechápala jsem, že mě lidé obviňují, říká Rytmusova snoubenka Alagič

Jasmina Alagič (Party finalistů SuperStar, Fashion klub Kotva, 9. 5. 2018)

Jasmina Alagič (29) našla podle svých slov v Rytmusovi (42) ideálního partnera. Přestože jejich vztahu nikdo nevěřil,...

Jiřina Bohdalová žaluje Komerční banku za padělané obrazy

Herečka Jiřina Bohdalová na snímku z 5. února 2019

Herečka Jiřina Bohdalová (87) zažalovala Komerční banku kvůli prodeji padělaných obrazů, informoval ve čtvrtek...

Další z rubriky

Šťastný otec Richard Gere prozradil jméno svého novorozeného syna

Richard Gere a Alejandra Silva (San Sebastian, Španělsko, 24. září 2016)

Richard Gere se stal počátkem února ve svých devětašedesáti letech dvojnásobným otcem. Pro první dítě, které má s...

Neumannová: Holky ve sportu jsou cílevědomější, proto vozí více ocenění

Kateřina Neumannová

Běžkařská legenda Kateřina Neumannová oslavila 15. února své 46. narozeniny. V rozhovoru na Rádiu Impuls přiznala, že...

Po nedávných fámách o jeho skonu potěšil Gott fanoušky aktuální fotkou

Karel Gott (Praha, 26. června 2018)

Karel Gott (79) potěšil o víkendu všechny své příznivce. Po fámách o jeho úmrtí, které se šířily na sociálních sítích v...

Najdete na iDNES.cz