Námořnice Tereza Maxová by chtěla další dítě

  1:00aktualizováno  1:00
Ojedinělou jachtařskou party v Hergetově Cihelně ozdobila Tereza Maxová. Pro svou nadaci tu vydražila vlastní fotku od Bryana Adamse.

Tereza Maxová na jachtařské párty v Hergetově Cihelně | foto: Míla Lepší

Tereza Maxová si přišla převzít šek na 56 000 korun pro svůj nový ING Wholesale Banking Fond. Výtěžek byl z odpoledního golfového turnaje na Konopišti, který party uzavírala.

Zlatým hřebem večera se pak stala dražba její vlastnoručně podepsané fotografie od jejího kamaráda, slavného hudebníka Bryana Adamse. Fotografie byla vydražena za 124 000 korun, úspěšný dražitel může za odměnu s Terezou povečeřet.

Možná se tak zařadí mezi několik málo blízkých přátel, jejichž přízeň si Tereza hýčká. Mezi ně právě patří i monacký princ Albert. "S Bryanem se známe patnáct let a často se vídáme. Řešíme spolu všechny problémy, znám i jeho rodinu," svěřila se Tereza. "Také prince Alberta můžu počítat mezi své přátele a myslím, že se na něj můžu vždy s důvěrou obrátit. Samozřejmě i on na mě."

Tereza stráví léto na jachtě
Mezi stylově v proužkách oblečenými návštěvníky jachtařské party se Tereza ve svém námořnickém oblečku vyloženě vyjímala. Půvabná modelka, která veškeré své aktivity směřuje ke své nadaci na pomoc dětem z dětských domovů, si ale zanedlouho užije na opravdové jachtě.

"S Tobíkem a několika přáteli a jejich dětmi se budeme dva týdny plavit po moři mezi Tureckem a Řeckem," prozradila své plány na léto. Šestiletý Tobias právě zdárně zakončil svůj první rok v mezinárodní škole, tak to pro něj bude hezká odměna.

"Jako každé dítě jeho věku má stavy, že je mu všechno jedno, chce spíš lajdačit a moc se mu nechtějí dělat úkoly, raději by šel ven, nebo se díval na televizi. Ale je velmi ctižádostivý a ve škole se snaží, aby neměl špatné známky. Jen od počítače ho občas honím a k jídlu ho musím nutit," přiblížila Tereza své typicky maminkovské starosti s malým školákem.

Správný tatínek prý zatím chybí
S tatínkem, tenistou Frederikem Fetterleinem, se prý vídá pravidelně - zrovna před pár dny se přijel na synka podívat. "Je to přeci jen náročnější, protože žijeme každý v jiné zemi, ale snažíme se pro to udělat maximum," vysvětluje Tereza, která se s Fetterleinem nedávno rozvedla.

K tomu, aby Tobiasovi pořídila sourozence, jí zatím chybí ten správný tatínek. "Určitě bych si už dala říct," přiznává. "Člověka taky tlačí věk. Ale tyhle věci jsem nikdy neplánovala, tak uvidím. Když na mě přijde chuť mít další děcko, můžu si zajít do domova a tam si nějaké pochovat. Brácha teď má pětiměsíční holčičku, tak si jí užívám," uzavírá Tereza.

Autor:

Nejčtenější

Soud vyhověl Plekancovi. Vondráčková má manželovi odevzdat pasy dětí

Tomáš Plekanec (26. 11. 2018)

Soud v Kanadě rozhodl, že hokejistovi Tomáši Plekancovi (36) vydá pasy jeho synů, šestiletého Matyáše a tříletého...

Vypadají na třicet, ale mají po padesátce. Producent hodnotí herečky

Kateřina Brožová

Herečky mnohdy nevypadají na svůj věk. A neplatí to jen o těch světových. Za jejich krásou jsou rady výživového...

Původně jsem šla na konkurz na Dášu, prozradila Romana ze seriálu Most!

Zdeněk Godla, Michal Isteník, Dominika Býmová a Cyril Drozda v seriálu Most!...

Dominika Býmová (31) je jednou z hvězd seriálu Most!. Herečka prozradila, že nejdřív šla na konkurz na jinou postavu....

Stát se matkou pro mě bude velká výzva, říká Taťána Gregor Brzobohatá

Taťána Gregor Brzobohatá na tiskové konferenci nadace Krása pomoci a AEGON...

Taťána Gregor Brzobohatá (31) je dosud jedinou Češkou s titulem Miss World. Ten získala topmodelka již v osmnácti...

Nechápala jsem, že mě lidé obviňují, říká Rytmusova snoubenka Alagič

Jasmina Alagič (Party finalistů SuperStar, Fashion klub Kotva, 9. 5. 2018)

Jasmina Alagič (29) našla podle svých slov v Rytmusovi (42) ideálního partnera. Přestože jejich vztahu nikdo nevěřil,...

Další z rubriky

Albert Černý: Rádi bychom na Eurovizi měli úspěch jako Mikolas Josef

Albert Černý ze skupiny Lake Malawi v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou na ÓČKO...

Albert Černý a skupina Lake Malawi budou hájit české barvy na letošním ročníku semifinálového klání mezinárodní hudební...

Princ Philip nebude kvůli lednové autonehodě trestně stíhán

Princ Philip na svatbě své vnučky princezny Eugenie (Windsor, 12. října 2018)

Manžel britské královny Alžběty (92) princ Philip (97) nebude trestně stíhán v souvislosti s nedávnou autonehodou...

Herec Orlando Bloom a zpěvačka Katy Perry se na Valentýna zasnoubili

Orlando Bloom a Katy Perry (Monako, 26. září 2018)

I když odborníci tvrdí, že dvojice, které se zasnoubí na svatého Valentýna, se častěji rozvádějí, britský herec Orlando...

Najdete na iDNES.cz