Móda z plesu: Kynychová i Boudová šláply vedle, Mašlíková na jedničku

  • 24
Plesová sezona je plném proudu a do Obecního domu se sešly známé tváře na Český ples. Druhý ročník společenské akce prověřil také jejich vkus. Na výběr šatů se zaměřil módní policista Jakub Eliáš.

Případ první: VERONIKA CHMELÍŘOVÁ


80 %
Veronika Chmelířová na Českém plese (Praha, 2. února 2019)

Šaty od Beáty Rajské na modelce Veronice Chmelířové krásně září a moc jí sluší. Bohužel nejsou vhodné na její typ postavy. Je vidět, že je model dělaný na ženu s větším poprsím, celkově by tak více vynikl krásný střih a všechny detaily šatů. V zadní části róba přechází v plášť, což je poslední dobou velice oblíbené. Určitě bych zvolil decentnější psaníčko, jelikož šaty už jsou zlaté až až. Vizáž ze salonu Michala Zapoměla je bezkonkurenční a kreativní. Příště ale přeji šťastnější ruku při výběru šatů.

Případ druhý: JANA BERNÁŠKOVÁ


80 %
Jana Bernášková na Českém plese (Praha, 2. února 2019)

Herečka a matka dvou dětí Jana Bernášková se po delší době ukázala na společenské akci a musím říct, že jí to moc sluší. Výběr šatů je sexy a dělá jí krásnou postavu. Určitě bych dal pryč sponu, která modelu spíše škodí. Místo ní bych radši přidal jemný náhrdelník. Sukně mě baví a kombinace s extravagantnějším psaníčkem je správně zvolená. Vlasy bych dal na jednu stranu, aby více vynikl krk. Ale i tak to Janě sluší a make-up je prozářující a jemný.

Případ třetí: NELA BOUDOVÁ


40 %
Nela Boudová na Českém plese (Praha, 2. února 2019)

Šaty, které oblékla herečka Nela Boudová, jsou samy o sobě pěkné a dělají krásnou postavu. Hluboký výstřih a dlouhá černá vlečka jsou krásným a zajímavým prvkem, ovšem v přední části jsou šaty krátké, a tak ukazují dosti nevhodnou barvu bot s nepohodlně vysokým podpatkem. Psaníčko nevypadá o moc lépe než boty. Kdyby se barva psaníčka sladila s hezkými botami ve stejné barvě, budiž. Ale toto ve spojení s náhrdelníkem, opravdu nevím. Vizáž byla podle mě dělaná po domácku, což není nic špatného, ale myslím, že Nele by určitě více slušel jiný účes.

Případ čtvrtý: HANA MAŠLÍKOVÁ


100 %
Hana Mašlíková na Českém plese (Praha, 2. února 2019)

Moderátorka Hana Mašlíková má tu výhodu, že jí sluší snad úplně vše. Poslední dobou se obléká čím dál lépe a tento model je toho důkazem. Perfektně si vybrala barvu i střih šatů s polospadlými ramínky. Zdobení je na mě místy až moc, ale je jemné a příjemně přechází do čisté vrstvené sukně. Jako doplněk moderátorka perfektně zvolila jemné šperky Nia. Vypadá jako princezna, čemuž dopomáhá také krásný, jemný make-up. Vše je doladěné do posledního detailu. 

Případ pátý: IVETA VÍTOVÁ


50 %
Iveta Vítová na Českém plese (Praha, 2. února 2019)

Říká se, že každý den není posvícení, a to platí i zde. Tolik chválené návrhářské duo Poner je podle mého názoru špičkou v oboru, ale toto prostě není můj šálek kávy. Volány na sukni jsou velice oldschoolové a věřím, že k vrchní části šatů by šlo určitě vymyslet něco více sexy. Těžko říct, zda šaty byly na přání miss a moderátorky Ivety Vítové, či již byly vytvořené. Jemnost diamantových šperků Dolcze Ivetě velice sluší a v kombinaci s krásným make-upem a vizáží je aspoň toto trefa do černého.

Případ šestý: ZDEŇKA ŽÁDNÍKOVÁ-VOLENCOVÁ


0 %
Zdeňka Žádníková-Volencová na Českém plese (Praha, 2. února 2019)

Herečka Zdeňka Žádníková-Volencová si nejspíš spletla Český ples s westernovou přehlídkou nevkusu a pohřebištěm tylu. Stejně tak asi někde zaslechla, že jsou letos moderní ledvinky, a tak si cosi v tomto stylu přilepila na pravý bok. Ve stejném obchodu sehnala nejspíš i strašlivý náhrdelník. Herečce můžeme pogratulovat k výhře Zlaté maliny v oblasti fashion.

Případ sedmý: VERONIKA KAŠÁKOVÁ


20 %
Veronika Kašáková na Českém plese (Praha, 2. února 2019)

Šaty modelky Veroniky Kašákové ve mě vyvolávají poněkud smíšené pocity. Vypadají chaoticky a nesmyslně. Absolutní neforemnost v oblasti prsou a sukně deformují postavu. Šaty jsou navíc za krkem moc utažené, a tak to vypadá, jako kdyby se Veronika hrbila. Tento materiál vypadá příjemně asi jako drátěný toaletní papír. Šaty bych nazval takovou rychlokvaškou. Make-up a vlasy jsou nádherné. Absence šperků není úplně sympatická a připadá mi, jako by se modelka na ples moc nepřipravovala. 

Případ osmý: PAVLÍNA NĚMCOVÁ


95 %
Pavlína Němcová na Českém plese (Praha, 2. února 2019)

Návrhář Miroslav Bárta se nejspíš nechal inspirovat stylem Dolce&Gabbana a vytvořil tento skvostný kousek, který Pavlína Němcová vynesla jako hvězda. Styl šatů je sice už mírně okoukaný, ale i tak musím říct, že se róba povedla a precizní krejčovina je zde vidět. V kombinaci se psaníčkem Dolce&Gabbana je tento look hoden potlesku. Uhlazené vlasy k tomuto stylu šatů jsou perfektní a sexy volbou. Kadeřník Michal Zapoměl opět předvedl, že ví, co dělá. Stejně tak make-up artistka Eliška Matějková, která vytváří neskutečně krásné looky, což předvedla také u modelky.

Případ devátý: HANKA KYNYCHOVÁ


15 %
Hanka Kynychová na Českém plese (Praha, 2. února 2019)

S výběrem těchto šatů cvičitelka Hanka Kynychová šlápla vedle. Látka vypadá jako uvadlá květinová stěna z loňského plesu. Bohužel jí šaty nesedí ani v jedné tělesné partii a zbytečně rozšiřují. Model z dílny Marty Musilové má velké mínus. Naopak šperky od Jitky Kudláčkové jsou vybrané skvěle a sluší. Boty, ze kterých kouká palec, bych vyhlásil za nejhorší přešlap večera. Vizáž je přitom velice svěží a Hanku rozjasňuje, což je super. Tým z Franck Provost odvedl dobrou práci.

Případ desátý: NIKOL MORAVCOVÁ


95 %
Nikol Moravcová na Českém plese (Praha, 2. února 2019)

Těhotná blogerka Nikol Moravcová vypadá naprosto božsky. Požehnaný stav jí sluší. Šaty z Oui boutique Prague z lesklého sametu z Nikol udělaly klenot večera. Krásný detail vykrojeného rukávu je sexy a fashion. Šperky Gucci z Klenoty Aurum celkový rich look jen dotahují k dokonalosti. Jediný problém mám s barevně nehodícím se psaníčkem Jimmy Choo. Je to už trochu moc. O účes se opět postaral vlasový mág Michal Zapoměl, jemuž se dá gratulovat k skvělému dílu.

Která z dam měla nejhezčí šaty?

celkem hlasů: 4948

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:00 středa 31. července 2019. Anketa je uzavřena.

Hana Mašlíková
Hana Mašlíková 1832
Nikol Moravcová
Nikol Moravcová 1232
Zdeňka Žádníková-Volencová
Zdeňka Žádníková-Volencová 490
Pavlína Němcová
Pavlína Němcová 423
Jana Bernášková
Jana Bernášková 297
Iveta Vítová
Iveta Vítová 279
Veronika Chmelířová
Veronika Chmelířová 210
Veronika Kašáková
Veronika Kašáková 89
Hanka Kynychová
Hanka Kynychová 51
Nela Boudová
Nela Boudová 45