MISS POD LUPOU: Sokolová nejdřív roztleskávala, pak omylem vyhrála

Extra   0:18aktualizováno  0:18
O Miss ČR 2007 Kateřině Sokolové se příliš neví, že byla úspěšnou profesionální roztleskávačkou, která získala i titul mistryně republiky. Do soutěže krásy se přihlásila nedopatřením, když kamarádku doprovázela na casting. Že ji nakonec vyhraje a získá i titul Miss silueta 2007 za dokonalou postavu, rozhodně nečekala.

JAK JSEM SE PŘIHLÁSILA DO MISS

Žila jsem tehdy život normální mladé holky, studovala gymnázium a v patnácti letech se přestěhovala do Prahy. Věnovala jsem se hodně sportu a závodně jsem dělala cheerleading, tedy roztleskávačku. Je paradox, že být miss nikdy nebylo mým snem. I k modelingu jsem se dostala náhodou, právě přes naši trenérku. Ta mi řekla, že mám k modelingu vlohy a že bych to měla zkusit. Bylo mi šestnáct. Moje kamarádka se o dva roky později přihlásila do Miss a řekla mi, ať se přihlásím taky a zkusíme to společně. Na prvním castingu mě ani ve snu nenapadlo, že se zrovna já stanu vítězkou.

JAK JSEM PROŽÍVALA VÍTĚZSTVÍ

Vyhrála jsem velmi mladá, bylo mi čerstvých osmnáct let. Dodnes si pamatuji moment vyhlášení, byl to jeden z nejkrásnějších okamžiků mého života, který mi dost zásadně změnil život. Začala jsem získávat spoustu pracovních nabídek, seznámila se se zajímavými lidmi, začala jsem hodně cestovat. Díky titulu Miss jsem se osamostatnila, relativně rychle dospěla a získala cenné zkušenosti.

MISS POD LUPOU: Kateřina Sokolová

MISS POPRAVILA VZTAH

Přítele jsem v době vítězství v Miss měla, ale tlak médií a všeho toho okolo náš vztah bohužel neustál. Asi půl roku po mém vítězství jsme se rozešli, ale nešlo o vážný vztah, byli jsme spolu jen pár měsíců.

O ŽÁRLIVÉ LÁSCE

Další vztah s tureckým přítelem Ozcanem také nevydržel. Ve vztahu jsem určitý rozdíl mentality pociťovala, protože Ozcan byl v některých situacích až příliš temperamentní a hodně žárlil. Fakt, že byl Turek, ale určitě nebyl důvodem našeho rozchodu. Turecko je navíc hezká země a jsem ráda, že jsem měla možnost poznat ji i z jiného pohledu než každý turista.

MISS POD LUPOU: Kateřina Sokolová

Z KAMARÁDA PARTNER

S mým současným přítelem Robertem jsme se dali dohromady asi před rokem, ale známe se už z minulosti jako kamarádi. Nikdy nás nenapadlo, že by mezi námi mohlo být něco víc, ale stalo se a jsem s ním šťastná a zamilovaná. Bydlíme spolu a největší radost mám, když pro mě něco udělá, aniž bych ho o to žádala. Třeba mi s něčím pomůže, řekne mi něco milého, dá mi kytku, uvaří něco dobrého. Občas je sice nedochvilný, ale to já jsem bohužel někdy taky, takže si nemáme co vyčítat.

BEZ KÁZNĚ V JÍDLE NELZE FUNGOVAT

Bohužel nejsem typ člověka, který by si mohl dát k večeři svíčkovou s deseti knedlíky, aniž by to na mně nešlo vidět. Co se týká postavy, musím se neustále hlídat. Snažím se jíst zdravou a vyváženou stravu, hodně zeleniny a ovoce a ve volném čase chodím ráda na zumbu, aerobik nebo běhám na páse v posilovně. Taky jsem nedávno začala navštěvovat hodiny thajského boxu, moc mě to baví.

MISS POD LUPOU: Kateřina Sokolová

DÍTĚ DO TŘICÍTKY

Letos mě čekají další pracovní povinnosti, jak v Čechách, tak v zahraničí.  Za hlavní cíl mám úspěšné dokončení vysoké školy. Ráda bych se i nadále věnovala vlastní řadě džín, se kterou mám momentálně určité organizační problémy. O dětech a rodině jsem zatím moc nepřemýšlela, myslím si, že na ně mám ještě dost času. První dítě bych chtěla do třicítky. Nezáleží na tom, kolik jich bude, ale hlavně aby byly zdravé.

Autor: pro iDNES.cz

Nejčtenější

Sharon Stone: Po mrtvici na mě všichni zapomněli, přišla jsem o vše

Sharon Stone (Cannes, 20. května 2014)

Sharon Stone (61) cítí velkou křivdu, se kterou se rozhodla vypořádat v rozhovoru pro magazín Variety. Herečka tvrdí,...

Tereza Voříšková se vdala, její nové příjmení je Ramba

Tereza Voříšková a Matyáš Ramba (Karlovy Vary, 29. června 2018)

Těhotná herečka Tereza Voříšková (30) se na Instagramu pochlubila, že se vdala za svého přítele, tanečníka Matyáše...

Tomáši Řepkovi výrazně zkrátili trest. Ještě letos by mohl být doma

Tomáš Řepka

Fotbalista Tomáš Řepka (45) má šanci, že se dostane na svobodu mnohem dřív než za dva a půl roku. Ještě před nástupem...

Prokuratura stáhla obvinění Kevina Spaceyho ze sexuálního obtěžování

Herec Kevin Spacey u soudu (7. ledna 2019)

Americká prokuratura zbavila herce Kevina Spaceho obvinění ze sexuálního obtěžování. Toho se měl podle obžaloby...

Oldřich Kaiser prodělal infarkt. Skončil na jednotce intenzivní péče

Oldřich Kaiser (1. března 2017)

Herec Oldřich Kaiser (64) skončil po prodělaném infarktu myokardu na jednotce intenzivní péče v jedné z pražských...

Další z rubriky

Kojení dětí až do tří let mi připadá úchylné, říká Agáta Prachařová

Agáta Prachařová a její dcera Mia

Podle Agáty Prachařové (34) stačí kojit děti půl roku po jejich narození. „Když některé ženy nemají mléko vůbec, nemusí...

Změny ve výuce na českých školách jsou pomalé a nesystémové, říká Kovy

Karel Kovář alias Kovy

Youtuber Karel Kovář (22) známý jako Kovy se snaží své sledující nejen bavit, ale v mnoha směrech také vzdělávat a...

Když bude nedostatek nabídek, napíšu si něco sám, říká Polívka

Bolek Polívka vyjde v sobotu na Hudební scénu Městského divadla Brno v titulní...

Herec Boleslav Polívka oslaví 31. července 70. narozeniny. Ať už jsou velké, anebo komorní, oslavy spojené s kulatými...

NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?
NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?

Jaké léky s sebou berete na dovolenou pro děti?

Najdete na iDNES.cz