Miss Blond se těší na Ples v Opeře

  18:14aktualizováno  18:14
"V únoru bych se měla účastnit ve Vídni Plesu v Opeře. Vyhrála jsem čestné místo v top lóži vedle lóže prezidentské. Velice se těším," řekla osmnáctiletá Jana Příhodová, držitelka titulu Miss Blond 200O International, poté, co se domů, do Hradce Králové, vrátila ze sobotního plesu Miss Austria Corporation. Ten se uskutečnil v sále Empire v Linci.
"Ples byl nádherný. Setkala jsem se tam s Martinem Fritzem, což je nositel titulu je Mr. Austria 2000. Milý hoch s osobitým kouzlem a šarmantním vystupováním. Při jeho volbě jsem byla členkou poroty. Setkala jsem se i s Miss Austria 2000 Patricií Kaiser, tančila jsem s Emilem Bauerem, ředitelem Miss Austria Corporation," svěřila se Jana (85 - 60 - 90). Za celý večer se nedotkla alkoholu, pila jen jen pomerančový džus.

Ples Miss Austria Corporation, což je rakouská organizace pořádající soutěže Miss Austria, Mr. Austria, Miss Blond International a další, trval do jedné hodiny v noci. Poté v lineckém Empire následovaly módní přehlídky a diskotéka. Vše pod dohledem televizních kamer a fotoreportérů.

Na plese se představily i finalistky soutěže Miss Horní Rakousko, která se uskuteční 10. února. Miss Blond 2000 International Janě Příhodové byla nabídnuta účast v porotě. Ale nejen ta!

"Během plesu jsem dostala řadu nabídek, mezi nimi i na práci v porotě Miss Austria 2001. Pracovní nabídky zvažuji, nabídky k sňatku ale ne!" rozesmála se nejkrásnější blondýnka Evropy. Tento titul získala loni v létě v rakouském Veldenu.

Jana s vyznamenáním studuje Střední odbornou školu oděvní v Třebechovicích pod Orebem, sama si navrhuje šaty. Svých úspěchů by prý nedosáhla bez podpory rodičů, ale také ředitele školy ing. Václava Kohouta a pedagogického sboru.

Miss Blond International 2000 mluví anglicky a částečně francouzsky, její oblíbenou knihou je Moc podvědomí, kterou napsal Josephe Murphy. Tančí klasické i latinskoamerické tance, stepuje, ráda hraje na kytaru a zpívá. "Mám ráda Lucii Bílou. Nejen krásně zpívá, ale má i krásné srdíčko, snaží se pomáhat," uvedla Jana.
S potěšením cestuje, poznává nové země, lidi, kultury, zvyky.
 
"Moc se mi líbilo v Dominikánské republice, jednou bych se chtěla podívat do Thajska. Kam pojedu letos na dovolenou, to ještě netuším, snad na týden do Chorvatska. Pokud to půjde, chtěla bych jezdit na závody trucků," dodala česká světlovlasá krasavice.

Autor:

Nejčtenější

Soud vyhověl Plekancovi. Vondráčková má manželovi odevzdat pasy dětí

Tomáš Plekanec (26. 11. 2018)

Soud v Kanadě rozhodl, že hokejistovi Tomáši Plekancovi (36) vydá pasy jeho synů, šestiletého Matyáše a tříletého...

Vypadají na třicet, ale mají po padesátce. Producent hodnotí herečky

Kateřina Brožová

Herečky mnohdy nevypadají na svůj věk. A neplatí to jen o těch světových. Za jejich krásou jsou rady výživového...

Původně jsem šla na konkurz na Dášu, prozradila Romana ze seriálu Most!

Zdeněk Godla, Michal Isteník, Dominika Býmová a Cyril Drozda v seriálu Most!...

Dominika Býmová (31) je jednou z hvězd seriálu Most!. Herečka prozradila, že nejdřív šla na konkurz na jinou postavu....

Stát se matkou pro mě bude velká výzva, říká Taťána Gregor Brzobohatá

Taťána Gregor Brzobohatá na tiskové konferenci nadace Krása pomoci a AEGON...

Taťána Gregor Brzobohatá (31) je dosud jedinou Češkou s titulem Miss World. Ten získala topmodelka již v osmnácti...

Nechápala jsem, že mě lidé obviňují, říká Rytmusova snoubenka Alagič

Jasmina Alagič (Party finalistů SuperStar, Fashion klub Kotva, 9. 5. 2018)

Jasmina Alagič (29) našla podle svých slov v Rytmusovi (42) ideálního partnera. Přestože jejich vztahu nikdo nevěřil,...

Další z rubriky

Soud vyhověl Plekancovi. Vondráčková má manželovi odevzdat pasy dětí

Tomáš Plekanec (26. 11. 2018)

Soud v Kanadě rozhodl, že hokejistovi Tomáši Plekancovi (36) vydá pasy jeho synů, šestiletého Matyáše a tříletého...

Co neovlivním, beru s nadhledem, říká Klára Doležalová

Klára Doležalová

Moderátorka Klára Doležalová (45) sice vystudovala herectví, ale její hlavní profesí se stalo moderování. Dvojnásobná...

Česko-Slovenský ples: Trávníček na parketu, Švantnerová se šperky za 4,5 milionu

Hvězdy na Česko-Slovenském plese 2019 (Obecní dům, Praha, 16. 2. 2019)

Praha je stále bez tradičního Plesu v Opeře, proto se 16. února 2019 vydaly známé tváře na šestý ročník...

Najdete na iDNES.cz