Milionový pár představil své hvězdy

  18:10aktualizováno  18:10
"Milionový pár nebudu uvádět sám, mám čtyři kolegy - recepční Janu, barmana Vladimíra, údržbáře Tomáše a kuchaře Josefa," prozradil ve čtvrtek na tiskové konferenci Robert Hégr, moderátor první české reality seznamky, kterou začne od 16. září vysílat televize Nova. FOTOGRAFIE

"Skutečný moderátor je jen Robin Hégr, my ostatní budeme spíš glosovat. Naším úkolem je spíš tak trošku něco napráskat na účinkující," upřesňuje herečka Jana Durčáková alias slečna recepční, která bude po celou dobu natáčení v Penzionu Osamělých srdcí sledovat osudy čtyřiadvaceti mladých lidí.

V novém seznamovacím pořadu Milionový pár budou dvojice, jejichž složení určí los, plnit různé úkoly. Po přímém televizním přenosu diváci rozhodnou, koho vyřadí. Během třinácti dílů vypadne každý týden jedna žena a jeden muž s nejmenším počtem dosažených hlasů. Výsledky budou zveřejněny tentýž večer.

Pokud se vítězný pár rozhodne pro společný život a uzavře sňatek, získá hlavní výhru jeden milion korun - půl částky v den sňatku, zbytek po roce manželství.

První česká reality show
"Jedná se o původní a hlavně první skutečnou reality show u nás," uvedla na tiskové konferenci programová ředitelka Libuše Šmuclerová. Nedávná soutěž Česko hledá SuperStar byla podle zástupců televize Nova spíše castingovou záležitostí.

Na Milionovém páru pracuje publicistický štáb, včetně publicistů z pořadu Na vlastní oči. "Bude to tak pozoruhodná sonda o tom, jak žijí a jak se seznamují mladí lidé v tomto tisíciletí," řekl vedoucí projektu Radek John. "Nešijeme žádnou kulišárnu, diváky rozhodně nečeká závěrečné překvapení v podobě chudého či zadluženého ženicha. Účinkující mohou také kdykoliv ze soutěže odstoupit," dodává.

Milionový pár bude televize Nova vysílat od 16. září každý čtvrtek od 20 hodin. Následující den dorazí vyřazený pár do redakce iDNES, kde bude čtenářům odpovídat v on-line rozhovoru.

Tvůrci pořadu v této souvislosti upozornili na pokoj číslo 13, který je určen pro první pár, co se do sebe zamiluje a rozhodne se dál nepokračovat. "Této dvojici pak zaplatíme svatbu i svatební cestu," slibuje John.

Podle konzultanta projektu Michaela Čecha byli za přítomnosti psychologa vybráni pouze lidé, kteří se chtějí opravdu seznámit a užít si trochu dobrodružství. "V konkurzu jsme vybrali čtyřiadvacet lidí, kteří spolu potencionálně mohou vytvořit páry," vysvětlil Čech.

Kamarádka se mi smála
Pořadem bude provázet devětadvacetiletý Robert Hégr z Brna, bývalý rozhlasový moderátor a nyní spolumajitel reklamní agentury. Během soutěže mu se svými postřehy pomůžou čtyři herci v rolích kuchaře, údržbáře, barmana a recepční.

"Moje kamarádka se mi smála, protože zhruba před rokem a půl jsem neměla moc práce a přemýšlela jsem i o tom, že bych dělala recepční. Vůbec se mi do toho ale nechtělo. Když jsem jí pak řekla, co budu v Milionovém páru hrát, řekla: Tak vidíš, kam jsi to dotáhla," líčí se smíchem osmadvacetiletá Jana Durčáková, kterou diváci mohou vidět také v seriálu Rodinná pouta, kde hraje zdravotní sestřičku.

A co když se v Penzionu Osamělých srdcí zamiluje i slečna recepční. "Jsem sice svobodná, ale nemyslím si že bych se tu zamilovala, mám totiž partnera a jsem s ním šťastná," uzavírá půvabná černovláska.

Penzion Osamělých srdcí v Jílovišti u Prahy.

Osmadvacetiletá herečka Jana Durčáková alias slečna recepční z Penzionu Osamělých srdcí. (2.9.2004)

Osmadvacetiletá herečka Jana Durčáková alias slečna recepční z Penzionu Osamělých srdcí. (2.9.2004)

Moderátor Milionového páru Robert Hégr (vlevo) se svým kolegou barmanem Vladimírem. (Penzion Osamělých srdcí, 2.9.2004)

Moderátor Milionového páru Robert Hégr (vlevo) se svým kolegou barmanem Vladimírem. (Penzion Osamělých srdcí, 2.9.2004)

Personál Penzionu Osamělých srdcí: recepční Jana se svým kolegou barmanem Vladimírem. (Penzion Osamělých srdcí - Jíloviště u Prahy, 2.9.2004)

Penzion Osamělých srdcí v Jílovišti u Prahy. (2.9.2004)

Penzion Osamělých srdcí v Jílovišti u Prahy, kde bude od 16. září čtyřiadvacet mladých lidí hledat svého partnera. (2.9.2004)

Osmadvacetiletá herečka Jana Durčáková alias slečna recepční z Penzionu Osamělých srdcí. (2.9.2004)

Interiér Penzionu Osamělých srdcí v Jílovišti u Prahy. (2.9.2004)

Libuše Šmuclerová téměř jedenáct let ovlivňovala vysílání Novy, dlouho jako pravá ruka Vladimíra Železného. Málokdo měl takový vliv na nejsledovanější televizi jako tato dvaačtyřicetiletá žena. Po prosincovém příchodu americké společnosti CME se dohodla s novými vlastníky, že skončí. Nyní nastoupila ke svému manželovi Romanu Šmuclerovi, který buduje v Praze kliniku astetické medicíny. Se svým druhým manželem, který je rovněž známý jako moderátor Novy, má třiapůl letou dceru Justinu.

Vedoucí projektu Milionový pár Radek John.

Moderátor Milionového páru Robert Hégr v Penzionu Osamělých srdcí.

Vedoucí projektu Radek John, programová ředitleka Novy Libuše Šmuclerová a konzultant Michael Čech představili 2. září první českou reality show Milionový pár.

Libuše Šmuclerová a Radek John na tiskové konferenci v Penzionu Osamělých srdcí v Jílovišti u Prahy představili 2. září první českou reality show Milionový pár.

Tvůrci pořadu Milonový pár a moderátor Robert Hégr (vpravo) na tiskové konferenci v Penzionu Osamělých srdcí v Jílovišti u Prahy představili 2. září první českou reality show.

Penzion Osamělých srdcí - pokoj číslo 13, který byl určen pro první pár, co se do sebe během soutěže zamiluje a rozhodne se dál nepokračovat.

Moderátor Milonového páru Robert Hégr v pokoji číslo 13, který je určen pro první pár, co se do sebe během soutěže zamiluje a rozhodne se dál nepokračovat. (Penzion Osamělých srdcí, 2.9.2004)

Moderátor Milonového páru Robert Hégr v pokoji číslo 13, který je určen pro první pár, co se do sebe během soutěže zamiluje a rozhodne se dál nepokračovat. (Penzion Osamělých srdcí, 2.9.2004)

Autoři:

Nejčtenější

Soud vyhověl Plekancovi. Vondráčková má manželovi odevzdat pasy dětí

Tomáš Plekanec (26. 11. 2018)

Soud v Kanadě rozhodl, že hokejistovi Tomáši Plekancovi (36) vydá pasy jeho synů, šestiletého Matyáše a tříletého...

Řepka jde za mříže. Soud mu změnil dvě podmínky na devět měsíců vězení

Tomáš Řepka

Tomáš Řepka (45) si podle úterního rozhodnutí pražského soudu odpyká devět měsíců ve věznici s ostrahou. Za řízení auta...

Stát se matkou pro mě bude velká výzva, říká Taťána Gregor Brzobohatá

Taťána Gregor Brzobohatá na tiskové konferenci nadace Krása pomoci a AEGON...

Taťána Gregor Brzobohatá (31) je dosud jedinou Češkou s titulem Miss World. Ten získala topmodelka již v osmnácti...

Původně jsem šla na konkurz na Dášu, prozradila Romana ze seriálu Most!

Zdeněk Godla, Michal Isteník, Dominika Býmová a Cyril Drozda v seriálu Most!...

Dominika Býmová (31) je jednou z hvězd seriálu Most!. Herečka prozradila, že nejdřív šla na konkurz na jinou postavu....

Jiřina Bohdalová žaluje Komerční banku za padělané obrazy

Herečka Jiřina Bohdalová na snímku z 5. února 2019

Herečka Jiřina Bohdalová (87) zažalovala Komerční banku kvůli prodeji padělaných obrazů, informoval ve čtvrtek...

Další z rubriky

Je náročné sledovat partnera, jak se pere a zápasí, říká Bagárová

Monika Bagárová s přítelem Makhmudem Muradovem na Česko-Slovenském plese v...

Zpěvačka Monika Bagárová (24) si potrpí na hezké šaty, ke kterým si mnohdy vytvoří takový vztah, že je po zapůjčení...

Agáta Prachařová bude radit matkám. Do vaření zapřáhla babičku i syna

Agáta Prachařová a její babička Olga Žilková

Agáta Prachařová (33) se pochlubila svojí babičkou Olgou Žilkovou (94), kterou si pozvala do nového pořadu Máma nad...

Móda z plesu: Verešová a Puhajková za hvězdy, Gelemová přestřelila

Česko-Slovenský ples (Obecní dům, Praha, 16. 2. 2019)

Dokonalé róby, sladěné doplňky i make-up, ale také několik přešlapů k zamyšlení. Luxusní modely, ve kterých se slavné...

Najdete na iDNES.cz