Bránila mi vídat syna, pustil se do Ochotské exmanžel Rosol

  8:45aktualizováno  8:45
Mezi exmanžely Michaelou Ochotskou (34) a Lukášem Rosolem (33) se na sociálních sítích rozpoutala ostrá výměna názorů. Vše odstartovalo, když si moderátorka postěžovala na těžký život samoživitelky. Tenistova současná manželka Petra (25) jí ovšem vytkla, že od Rosola dostává dost peněz.

Michaela Ochotská a Lukáš Rosol | foto: Marek Navrátil pro iDNES.cz

Michaela Ochotská před pár dny sdílela na Instagramu příspěvek, v němž coby ambasadorka organizace pomáhající matkám samoživitelkám uvedla, že sama dobře ví, jak to mají těžké.

To se ovšem nelíbilo Petře Rosolové, která prohlásila, že moderátorka za posledních 21 měsíců dostala na výživném a na zajištění budoucích studií syna Andrého (4) více než dva miliony korun. 

Fotogalerie

„Tvrdí, že je matka samoživitelka?! Samoživitelka znamená SAMA ŽIVIT DÍTĚ, kolikrát nemít ani na základní životní potřeby...,“ rozhořčila se na sociálních sítích tenistova současná manželka.

Nyní se do Michaely Ochotské ostře pustil i Lukáš Rosol, kterého si moderátorka vzala v roce 2015 a s nímž se rozvedla loni.

„Okolnosti posledních dnů mě donutily veřejně reagovat, a to primárně na veřejné vyjádření mé bývalé ženy, které je bohužel už několikáté. V první řadě jsem šťastný za to, že mi má žena ukázala, že člověk umí dávat a ne pouze brát. Proč ona i já reagujeme na vyjádření paní Ochotské? Ve vlně zlostných komentářů a vyjádření mé bývalé ženy šlo prý o postesknutí, postěžování si, jaké to je být na výchovu dítěte sám a dokonce v jejím vyjádření padlo mé jméno,“ začal tenista svůj příspěvek na Instagramu.

„V době, kdy paní Ochotská zůstala údajně sama a bez pomoci, vydávala jedno předběžné opatření za druhým, aby mi byl zakázán kontakt a styk se synem, a to bez jakéhokoliv důvodu. Posledních několik dlouhých měsíců o kontaktu s mým synem rozhodoval soud a zdlouhavé psaní právních zástupců. Matka našeho syna investovala spoustu času taháním Andrého po doktorech, aby získala důkazy o tom, že jsem pro syna traumatem, fyzicky ho ohrožuji a podobně.“

Podle něj naštěstí odborníci a lidé na svém místě toto chování shledali jako účelové a díky nim syna mohl vidět. Je přesvědčený, že Ochotská se pouze snaží sebe vykreslit coby oběť, aby získala podporu. Vysvětlil také, že kdyby jeho exmanželka neustále neprovokovala a nezmiňovala ho ve svých příspěvcích, nikdy by se k ničemu takovému nevyjadřoval. V tento moment to bere jako nutnost. 

28.března 2019 v 18:58, příspěvek archivován: 29.března 2019 v 08:24

„Takových případů je víc, než si možná všichni myslíme, a kdyby to mohlo pomoci i jednomu jedinému tatínkovi, který byl použit jako dárce biologického materiálu a tím jeho role vlastně měla skončit, bude to jedině dobře. Dítě má nárok na oba rodiče a rodiče mají oba stejný nárok na své dítě, pokud toto není respektováno, je porušován jeden z nejvyšších lidských zákonů. Jsem šťastný, že mi povolaní lidé umožnili spravedlivě trávit čas se synem, a to za lidských podmínek, ne pouze pod diktaturou matky, která určí místo, čas a kontroluje to. André bude vždy součástí mé skvělé rodiny,“ dodal a poděkoval své nynější manželce.

Michaela Ochotská s Lukášem Rosolem si řekli své ano v roce 2015:

Autor:

Nejčtenější

S veganstvím končím. Díky masu se mi restartoval mozek, říká Hathawayová

Anne Hathawayová na premiéře filmu Debbie a její parťačky (New York, 5. 6. 2018)

Anne Hathawayová (36) se svěřila s tím, proč se po několika letech vzdala veganství. Přiznala, že svým způsobem za to...

Rytmus se oženil, vzal si svou těhotnou lásku Jasminu

Patrik „Rytmus“ Vrbovský a Jasmina Alagič se vzali 18. května v Pezinku.

Moderátorka Jasmina Alagič (29) a raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský (42) si dnes odpoledne řekli „ano“. Obřad proběhl na...

Úspěšná show po čtrnácti letech končí. Kvůli podezřelé smrti účastníka

Moderátor Jeremy Kyle (5. března 2018)

Britská televize ITV oznámila, že po čtrnácti letech vysílání ruší úspěšný pořad The Jeremy Kyle show. Ten podle...

Meditující Brenda i vyčerpaná Donna. Beverly Hills má novou upoutávku

Tori Spellingová, Jason Priestley, Gabrielle Carterisová, Ian Ziering, Jennie...

Televize Fox představila novou upoutávku na pokračování seriálu Beverly Hills 90210, které bude mít premiéru letos v...

Nechtěli mě v televizi, tak jsem se stal zpěvákem, říká Leoš Mareš

Leoš Mareš

Léta se snažil dokázat, že není zpívající blázen v kožichu, nýbrž především moderátor. A pak se před třemi lety něco...

Další z rubriky

Scarlett Johanssonová se bude potřetí vdávat. Vezme si komika

Scarlett Johanssonová a Colin Jost na světové premiéře filmu Avengers: Endgame...

Scarlett Johanssonová (34) se zasnoubila s komikem Colinem Jostem (36). O víkendu to potvrdil hereččin mluvčí Marcel...

Je slušnost přizpůsobit se místním poměrům, říká Patrasová o cestování

Dagmar Patrasová (Tunisko, 16. května 2019)

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová (63) miluje cestování. Jejím snem je Japonsko. Nyní ovšem vyrazila do Tuniska, kde...

Krampolovou propustili z nemocnice. Hanička se má dobře, říká herec

Hana Krampolová a Jiří Krampol (20. května 2019)

Hana Krampolová (57) přecenila své síly a v Tunisku, kam odcestovala s manželem Jiřím Krampolem (80), a skončila v...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz