Michaela Maláčová a Zdeněk Bakala jsou manželé, vzali se tajně

  12:49aktualizováno  12:49
Michaela Maláčová se tajně provdala za otce svých tří dětí miliardáře Bakalu. "Je to tak, vzali se," potvrdila serveru iDNES.cz mluvčí Michaely Maláčové Dita Fuchsová.

Michaela Maláčová s manželem Zdeňkem Bakalou při vyhlášení České Miss 2010 | foto: Marek Navrátil

Svatba Michaely Maláčové a jednoho z nejbohatších Čechů Zdeňka Bakaly proběhla v naprostém utajení před médii. Komorní svatba proběhla v zahraničí, jak informoval server motejlek.com. "Nemají zájem o zveřejnění jakýchkoli informací. Mohu jen potvrdit, že se vzali, ale žádné podrobnosti sdělovat nechci," řekla iDNES.cz Fuchsová s tím, že svatba se konala už před nějakou dobou. "Nebylo to o prázdninách," uvedla.

Manželé spolu se čtyřletou dcerou Anabel, dvouletým synem Aronem a ročním Aramem žijí ve Švýcarsku u Ženevského jezera. Rodina se tam přestěhovala kvůli větší anonymitě. "Chceme naše tři malé děti ochránit od toho, aby byly středem zájmu médií a veřejnosti. Ve Švýcarsku je lidem jedno, jak se jmenují a kdo jsou jejich rodiče," řekla ke stěhování Maláčová. Honosné sídlo v Národním parku Šumava si ale manželé nechali.

Michaela Maláčová Zdeněk Bakala

Maláčová byla už jednou provdaná. Jedním z důvodů rozchodu byla i neúspěšná snaha o dítě. Asi rok po rozvodu se dala dohromady s finančníkem Bakalou, jehož majetek se odhaduje téměř na 23 miliard korun, a spolu počali tři děti. I Bakala už měl za sebou jedno manželství, z něhož má syna.

Oba tehdy tvrdili, že svatba není pro vztah podstatná. "Jsme životní partneři. On je můj muž, já jsem jeho žena. Svatba je veřejné přiznání k tomu, že dva lidé k sobě patří a jsou rodina. My to dáváme najevo stejně. Opravdu nepatřím k ženám, které sní o svatbě v bílém, jež je zárukou štěstí. Není," řekla tehdy Maláčová.

Nakonec se ale přeci jen rozhodli svůj svazek potvrdit i formálně. Maláčová zažívá úspěšný rok jak v soukromé, tak v pracovní oblasti. V květnu se jí podařilo koupit konkurenční Miss ČR a spojit ji se svou Českou Miss.

Česká Miss World 2010 Veronika Machová dostala korunku od ředitelky soutěže Michaely MaláčovéČeskou Miss 2010 Jitku Válkovou vyhlásila úřadující Miss Universe Stefania Fernández z Venezuely

Teď právě slaví úspěch letošní České Miss Jitky Válkové, která se dostala do finálové patnáctky na Miss Universe. "Bylo příjemné být osobně v Las Vegas, fandit jí a přijímat pozitivní ohlasy na Jitku. Již se těším na nadcházející ročník České Miss a podzimní finále Miss World, kde nás bude reprezentovat Veronika Machová," řekla Maláčová.

Michaela Maláčová

V roce 1991 se stala brněnská rodačka Michaela Maláčová federální královnou krásy. Následně pomáhala s organizací Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech a působila jako mluvčí společnosti Motokov. Od roku 2000 pracovala dva roky pro občanské demokraty jako tisková mluvčí. V roce 2005 odstartovala projekt Česká Miss. Letos se stala majitelkou soutěže Miss ČR a vlastní licence na účast českých zástupců v soutěžích Miss Universe, Miss World a Mr. World.

Autor:

Nejčtenější

Soud vyhověl Plekancovi. Vondráčková má manželovi odevzdat pasy dětí

Tomáš Plekanec (26. 11. 2018)

Soud v Kanadě rozhodl, že hokejistovi Tomáši Plekancovi (36) vydá pasy jeho synů, šestiletého Matyáše a tříletého...

Vypadají na třicet, ale mají po padesátce. Producent hodnotí herečky

Kateřina Brožová

Herečky mnohdy nevypadají na svůj věk. A neplatí to jen o těch světových. Za jejich krásou jsou rady výživového...

Původně jsem šla na konkurz na Dášu, prozradila Romana ze seriálu Most!

Zdeněk Godla, Michal Isteník, Dominika Býmová a Cyril Drozda v seriálu Most!...

Dominika Býmová (31) je jednou z hvězd seriálu Most!. Herečka prozradila, že nejdřív šla na konkurz na jinou postavu....

Stát se matkou pro mě bude velká výzva, říká Taťána Gregor Brzobohatá

Taťána Gregor Brzobohatá na tiskové konferenci nadace Krása pomoci a AEGON...

Taťána Gregor Brzobohatá (31) je dosud jedinou Češkou s titulem Miss World. Ten získala topmodelka již v osmnácti...

Nechápala jsem, že mě lidé obviňují, říká Rytmusova snoubenka Alagič

Jasmina Alagič (Party finalistů SuperStar, Fashion klub Kotva, 9. 5. 2018)

Jasmina Alagič (29) našla podle svých slov v Rytmusovi (42) ideálního partnera. Přestože jejich vztahu nikdo nevěřil,...

Další z rubriky

Neumannová: Holky ve sportu jsou cílevědomější, proto vozí více ocenění

Kateřina Neumannová

Běžkařská legenda Kateřina Neumannová oslavila 15. února své 46. narozeniny. V rozhovoru na Rádiu Impuls přiznala, že...

Stát se matkou pro mě bude velká výzva, říká Taťána Gregor Brzobohatá

Taťána Gregor Brzobohatá na tiskové konferenci nadace Krása pomoci a AEGON...

Taťána Gregor Brzobohatá (31) je dosud jedinou Češkou s titulem Miss World. Ten získala topmodelka již v osmnácti...

SOCKY: Propagátoři trendu bosé chůze a nahá chodidla ve výtahu

SOCKY (únor 2019)

Chození naboso, dokonce i v zimě, se těší stále větší oblibě. Moderátor Dominik Vršanský zjistil, kteří čeští umělci...

ČPZP se stará o zdraví a pohodu nastávajících maminek i jejich dětí
ČPZP se stará o zdraví a pohodu nastávajících maminek i jejich dětí

Začátek nového života přináší do rodiny spoustu radosti, ale i starostí. Doprovází ho obavy o zdraví, změna režimu a zařizování nezbytné výbavičky pro miminko. Pomoc přichází z nejrůznějších stran. Od rodiny, přátel. Víte ale, že Česká průmyslová zdravotní pojišťovna nabízí maminkám až 3 000 Kč?

Najdete na iDNES.cz