Heather Locklearová | foto: Profimedia.cz

Heather Locklearová skončila na psychiatrii, už je tam jako doma

  • 1
Herečka Heather Locklearová (57) se vrátila do psychiatrické léčebny, z níž byla naposledy propuštěna před Vánocemi. Hvězda seriálu Melrose Place pobývá v ústavní péči psychiatrů poslední dva týdny. Dlouhodobě má problém s drogami a léky na předpis, kvůli kterým se chová agresivně a napadá své okolí.

„Nezdá se, že by se její stav nějak lepšil,“ uvádí magazín Access Hollywood. V listopadu minulého roku ji do léčebny proti její vůli odvezla policie. Ta totiž naznala, že je herečka nebezpečná pro své okolí i sama sobě. Napadla policisty a chtěla si ublížit.

Fotogalerie

„Její chování je tak nepředvídatelné a zběsilé, že nikdo neví, co udělá následující sekundu. Všichni se neustále obávají o její bezpečnost. Jediné, s čím zrovna teď souhlasí, je, že potřebuje pomoc. Problém je, že má příšerné výkyvy nálad a nikdo neví, kdy se zase rozhodne, že vlastně žádnou pomoc nepotřebuje,“ sdělil zdroj blízký Locklearové.

Loni v červnu záchranka odvezla Heather do nemocnice kvůli předávkování drogami. Nadopovala se jen pár hodin poté, co ji na kauci propustili z vazby, kam se dostala kvůli útoku na policistu.

Heather prý nezvládá fakt, že už o ni filmoví tvůrci nejeví zájem a její hvězda pomalu zhasíná. Navíc má problém s dcerou, která v pubertě utíkala z domova a požívala omamné látky stejně jako matka.

Oporou je Locklearové rodina a přátelé. Bez nich by prý podle vlastních slov už dávno svůj život ukončila. Herečka doufá, že se objeví zajímavá pracovní nabídka, která ji vytáhne ze dna.

Locklearová si zahrála v legendárním seriálu Melrose Place a ve snímcích Čtyřicítka na krku nebo Scary Movie.