Hana Reinders Mašlíková (2019) | foto: café Butterfly

Na své pozadí jsem pyšná, říká moderátorka Hana Reinders Mašlíková

  • 19
Ač se to mnohým ženám zdá nemyslitelné, moderátorka a bývalá modelka Hana Reiders Mašlíková (37) si dala za cíl zvětšit své pozadí. Konečně se jí to povedlo. „Pevné hýždě jsem si vydřela pravidelným cvičením,“ svěřila se pro iDNES.cz.

Zatímco se většina žen dře v posilovně, aby co nejvíce zhubly, Hana Mašlíková má zcela jiné potřeby. „Už delší dobu sním o tom, že si zvětším zadeček. Líbí se mi taková ta kulatá svalnatá pozadí. Konečně se mi to povedlo,“ pochvaluje si moderátorka.

Fotogalerie

„Je pravda, že si ve světě nechávají ženy často dávat implantáty. To bych však určitě nikdy nechtěla. Raději jsem si pevné hýždě vydřela pravidelným cvičením,“ přiznala Mašlíková na otevření nové kavárny, kde se ujala moderování. 

V poslední době si bývalá modelka užívá především roli matky. V srpnu 2017 porodila syna Andrease a od té doby jsou pro ni práce a večírky druhořadou věcí. „Syn je to nejdůležitější, asi jako pro každou mámu. Takže většinou trávím čas s rodinou. Po delší době jsem teď ve společnosti a docela hodně si to užívám,“ přiznala Mašlíková.

Dvouletý syn půjde podle moderátorky nejspíš ve šlépějích svého táty Andrého Reinderse (38), bývalého bojovníka smíšených bojových umění. „Andreas zdědil vášeň pro zápas a doma neboxuje už jen tatínka, ale chvaty zkouší i na své prarodiče,“ dodává moderátorka.

28.listopadu 2019 v 08:51, příspěvek archivován: 02.prosince 2019 v 09:18