Narození dítěte vám změní život, říká Martin Chodúr

  13:14aktualizováno  13:14
Martin Chodúr (29) má s partnerkou Ivonou Selníkovou (45) syna Martina, který na Nový rok oslaví třetí narozeniny. Zpěvák přiznal, že otcovství mu změnilo pohled na svět. A také ho inspiruje v další práci, stejně jako u nového vánočního CD Hallelujah.

Ivona Selníková a Martin Chodúr (20. listopadu 2018) | foto: Herminapress

„Když se vám narodí dítě, změní se vám život. A vy společně s tím človíčkem objevujete znovu svět v jeho jednoduchosti a kráse. A to byla pro mě velká inspirace. S producentem Janem Adamem jsme CD připravovali dva roky. Splnil jsem si sen a vánoční písně jsem si nazpíval s velkým tělesem, s Janáčkovou filharmonií Ostrava. A lidovou koledu jsme nazpívali spolu s  talentovanou zpěvačkou Adélkou Řehořovou. Jsem spokojený,“ uvedl Martin Chodúr.

Fotogalerie

Zpěvákova partnerka Ivona Selníková prozradila, že hektické tvůrčí období na vánočním albu částečně zasáhlo také do jejich rodinného života. 

„Martin tou hudbou žije, je pro něj důležité stále něco vymýšlet a tvořit a seznamovat nás s tím. Toto léto bylo specifické, protože venku bylo vedro, zahradník nám upravoval zahradu a Martin si zpíval Pásli ovce valaši. Je hodně pracovitý a cílevědomý a termíny opravdu plnil do posledního puntíku. Zorganizovat tolik lidí bylo opravdu velké dílo a s panem Adamem to zvládli na jedničku. Dalo se to vydržet,“ řekla.

„Martin se nestáhl do tvůrčí ulity, klidně něco chystal a spolu s tím hlídal Martínka. Stalo se mi, že jsem Martínka vezla do školky, pouštěla jsem si v autě Martinovo CD a najednou ze zadního sedadla slyším, jak si syn brouká tátovy písničky. To bylo moc hezké,“ dodala.

Kmotrovství vánočního cédéčka se ujala herečka Hana Maciuchová. „Když jsem byla vyzvána ke křtu, okamžitě jsem řekla ano. Jako malá jsem zpívala koledy za to, že nás Ježíšek neobešel, ale přišel a podaroval nás. A Martin Chodúr nás také podaroval. Nové album je impozantní záležitost svátečního  charakteru. Můžete ho poslouchat v období adventu, přes Vánoce a vstoupit s ním do nového roku,“ nešetřila chválou herečka.

Na vydání alba naváže několik vánočních koncertů, 6. prosince v Karlových Varech, 12. prosince v Pardubicích, 20. prosince v Ostravě. Na příští rok pak připravuje Martin Chodúr sérii vánočních koncertů se symfonickými orchestry v Čechách, na Moravě a na Slovensku.

Autoři:

Nejčtenější

Soud vyhověl Plekancovi. Vondráčková má manželovi odevzdat pasy dětí

Tomáš Plekanec (26. 11. 2018)

Soud v Kanadě rozhodl, že hokejistovi Tomáši Plekancovi (36) vydá pasy jeho synů, šestiletého Matyáše a tříletého...

Řepka jde za mříže. Soud mu změnil dvě podmínky na devět měsíců vězení

Tomáš Řepka

Tomáš Řepka (45) si podle úterního rozhodnutí pražského soudu odpyká devět měsíců ve věznici s ostrahou. Za řízení auta...

Stát se matkou pro mě bude velká výzva, říká Taťána Gregor Brzobohatá

Taťána Gregor Brzobohatá na tiskové konferenci nadace Krása pomoci a AEGON...

Taťána Gregor Brzobohatá (31) je dosud jedinou Češkou s titulem Miss World. Ten získala topmodelka již v osmnácti...

Původně jsem šla na konkurz na Dášu, prozradila Romana ze seriálu Most!

Zdeněk Godla, Michal Isteník, Dominika Býmová a Cyril Drozda v seriálu Most!...

Dominika Býmová (31) je jednou z hvězd seriálu Most!. Herečka prozradila, že nejdřív šla na konkurz na jinou postavu....

Jiřina Bohdalová žaluje Komerční banku za padělané obrazy

Herečka Jiřina Bohdalová na snímku z 5. února 2019

Herečka Jiřina Bohdalová (87) zažalovala Komerční banku kvůli prodeji padělaných obrazů, informoval ve čtvrtek...

Další z rubriky

Řepka jde za mříže. Soud mu změnil dvě podmínky na devět měsíců vězení

Tomáš Řepka

Tomáš Řepka (45) si podle úterního rozhodnutí pražského soudu odpyká devět měsíců ve věznici s ostrahou. Za řízení auta...

Po nedávných fámách o jeho skonu potěšil Gott fanoušky aktuální fotkou

Karel Gott (Praha, 26. června 2018)

Karel Gott (79) potěšil o víkendu všechny své příznivce. Po fámách o jeho úmrtí, které se šířily na sociálních sítích v...

Hackeři zveřejnili intimní video Lewise Hamiltona a Nicole Scherzingerové

Lewis Hamilton a Nicole Scherzingerová (Filmový festival v Cannes, 22. 5. 2014)

Na internetu se v uplynulých dnech objevilo video zachycující intimní chvíli mezi bývalou zpěvačkou skupiny Pussycat...

Najdete na iDNES.cz