Lady Gaga při svém vystoupení na filmovém festivalu v Cannes

Lady Gaga při svém vystoupení na filmovém festivalu v Cannes | foto: AP

Lady Gaga bude vražedkyní, chce ji režisér Quentin Tarantino

  • 12
Zpěvačka Lady Gaga, která vystoupila na filmovém festivalu v Cannes, okouzlila režiséra Quentina Tarantina. Ten je tak unesen z její image a kariéry, že s ní počítá ve svém příštím filmu. Zpěvačka by si měla zahrát vražedkyni.

Tarantino se zná s Lady Gaga už od natáčení jejího videoklipu k písni Telephone. tenkrát jí půjčil Pussy Wagon ze svého filmu Kill Bill. Teď by se měla zpěvačka objevit i na filmovém plátně.

Benátky 2010 - předseda filmové portoy Quentin Tarantino

Režisér Quentin Tarantino

"Quentin ji už přizval k několika projektům, v jednom by si mohla zahrát vražedkyni," uvedl známý režiséra.

Zpěvačka vždycky snila, že propojí pěveckou kariéru s dramatickým uměním. Za herectví totiž považuje i své extravagantní kostýmy a vystupování v nich.

Díky známosti s Tarantinem se navíc Lady Gaga splnil i další sen. Na její show se objevil pár Brad Pitt a Angelina Jolie, kterou zpěvačka zbožňuje.

"Když se doslechla, že jsou oba také v Cannes, tak se hned zmínila, že by je moc ráda přivítala na své show. Tak Quentin zavolal svému kamarádovi Bradovi a požádal ho, aby přišel," uvedl zdroj z Cannes.

Lady Gaga při svém vystoupení na filmovém festivalu v Cannes

Lady Gaga při svém vystoupení na filmovém festivalu v Cannes

Brad Pitt a Angelina Jolie

Brad Pitt a Angelina Jolie

Na after party koncertu se pak objevili také Uma Thurmanová, Johnny Depp či Kanye West. Gaga prý ale věnovala pozornost jen Angelině Jolie.