Krásné čarodějky děsí obří ventilátor

  14:33aktualizováno  14:33
Kouzelník Pavel Kožíšek společně s modelkami Jitkou Kocurovou, Andreou Vránovou - Kloboučkovou, Elen Černou a Martinou Poulíčkovou si tento týden mohli pořádně oddychnout. Velké iluzionistická show s názvem Magická esa, v němž chce "český Copperfield" spojit magii s módou a českými kráskami, má už konečně hotové dekorace. FOTOGRAFIE

Podle Pavla Kožíška se všichni milovníci tajemna a krásných žen mají už brzy na co těšit. "Diváci uvidí čtyřmetrovou skluzavku času, záhadné čtení myšlenek divákům v publiku, vystřelení člověka z děla v hledišti či nebezpečné prostoupení obřím ventilátorem," prozrazuje část programu kouzelník.

Právě obrovský větrák ale dělá hlavním protagonistkám největší potíže. "Děvčata se bojí ventilátorem prolézat a při zkouškách se bouří," říká s úsměvem mistr světa ze Světového poháru bavičů a doktor filozofie.

Módní kreace pro Jitku Kocurovou, Andreu Vránovou - Kloboučkovou, Martinu Poulíčkovou a Elen Černou vznikly v ateliéru předního českého návrháře Josef Klíra a Pavel Kožíšek je přesvědčen, že společně s modelkami ohromí návštěvníky Divadla kouzel něčím skutečně výjimečným. "V Magických esech se bude snoubit krása žen s netradičními módními nápady a neobvyklými kouzly. V pořadu bude řada překvapení, nejnovějších triků i nejúspěšnějších světových iluzí. Diváci v sále se také naučí kouzlit a na vlastní nebezpečí možná i zmizí...," líčí kouzelník a dodává, že kromě krásných čarodějnic se v magické show představí i taneční skupina Magic Girls.

V jakých rolích se modelky představí, nechce Kožíšek dopředu prozradit. Naznačil však, že Vicemiss z roku 1999 Jitce Kocurové, která už má za sebou nejednu hereckou či moderátorskou zkušenost, budou  "cestovat" ruce i nohy, Martina Poulíčková se nechá vystřelit z kanonu v hledišti a druhá Vicemiss z roku 2001 a čerstvá novomanželka Andrea Kloboučková si v představení nejen zazpívá, ale díky obří skluzavce času se promění v malou holčičku.

Magická esa budou mít premiéru 16. a 17. listopadu v Divadle kouzel - Magic Hall v Líbeznicích u Prahy a návštěvníci si zde budou moci prohlédnout také výstavu historických kouzelnických rekvizit a dobových plakátů.

V čarodějnickém divadle nechybí ani salonek Harryho Houdiniho, nejslavnějšího kouzelníka všech dob. "Pokud si sáhnete na jeho kouzelnickou hůlku, splní se vám vaše tajné přání," slibuje třiatřicetiletý iluzionista, který prý v osobním životě vůbec nečaruje a snaží se být co nejlepším otcem svému synovi Matyášovi.

Kouzelník Pavel Kožíšek i jeho partnerka Lucie se synem Matyášem.

Pavel Kožíšek, jeho asistentka a modelka Martina Poulíčková a Václav Vydra v Divadle kouzel.

DIVADELNICE. Modelky (zleva) Jitka Kocurová, Andrea Vránová a Martina Poulíčková dostaly příležitost zahrát si v Divadle kouzel.

Módní kreace pro Andreu Vránovou - Kloboučkovou, Elen Černou, Jitku Kocurovou (nahoře s Pavlem Kožíškem) a Martinu Poulíčkovou vznikly v ateliéru předního českého návrháře Josef Klíra (vpravo).

Pavel Kožíšek a modelky Jitka Kocurová, Martina Poulíčková a Andrea Vránová - Kloboučková u obřího ventilátoru, který je součástí představení Magická esa.

Modelky (zleva) Andrea Vránová - Kloboučková, Jitka Kocurová, Elen Černá a Martina Poulíčková dostaly příležitost zahrát si v Divadle kouzel.

Přední české modelky dostaly příležitost zahrát si v Divadle kouzel. (Na fotografii s návrhářem Josefem Klírem.)

Pavel Kožíšek a Jitka Kocurová na zkoušce kostýmů do show Magická esa u návrháře Josefa Klíra.

Autoři:

Nejčtenější

Tereza Voříšková se vdala, její nové příjmení je Ramba

Tereza Voříšková a Matyáš Ramba (Karlovy Vary, 29. června 2018)

Těhotná herečka Tereza Voříšková (30) se na Instagramu pochlubila, že se vdala za svého přítele, tanečníka Matyáše...

Tomáši Řepkovi výrazně zkrátili trest. Ještě letos by mohl být doma

Tomáš Řepka

Fotbalista Tomáš Řepka (45) má šanci, že se dostane na svobodu mnohem dřív než za dva a půl roku. Ještě před nástupem...

Prokuratura stáhla obvinění Kevina Spaceyho ze sexuálního obtěžování

Herec Kevin Spacey u soudu (7. ledna 2019)

Americká prokuratura zbavila herce Kevina Spaceho obvinění ze sexuálního obtěžování. Toho se měl podle obžaloby...

Gott dokázal elegantně spolupracovat i s minulým režimem, říká Fanánek

Lou Fanánek Hagen na křtu CD skupiny Tři sestry Fernet Underground (22. 5. 2015)

I když je kapela Lou Fanánka Hagena (53) tvorbě Karla Gotta (79) vzdálená, mistr má ve Fanánkovi obdivovatele. „V 80....

Oldřich Kaiser prodělal infarkt. Skončil na jednotce intenzivní péče

Oldřich Kaiser (1. března 2017)

Herec Oldřich Kaiser (64) skončil po prodělaném infarktu myokardu na jednotce intenzivní péče v jedné z pražských...

Další z rubriky

Na film jsem moc hezký, žertuje Hejlík. Vedle hraní se projedl republikou

Lukáš Hejlík

Lukáš Hejlík (39) prozradil, že kvůli své Gastromapě projedl za šest let v různých podnicích jeden a půl milionu korun....

OBRAZEM: Aplikace dělá českým celebritám vrásky, realita bývá milosrdnější

Janek Ledecký v 90. letech, po úpravě v aplikaci FaceApp a v roce 2017

Spoustu lidí možná vyděsila fotka upravená v aplikaci FaceApp, která jim přidala desítky let. Realita však bude nejspíš...

Holky ví o všech mých problémech, říká Pártlová o kolegyních ze 3v1

Martina Pártlová, Veronika Arichteva a Nikol Štíbrová na taneční soutěži...

Martina Pártlová (40) je známá mimo jiné jako členka vtipné trojice 3v1, ve které baví fanoušky prostřednictvím videí...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz