Krajčo je zamilovaný až po uši

  11:28aktualizováno  11:28
Juraj Jakubisko spolu s premiérou svého filmu Post coitum oslavil dodatečně i svoje šestašedesáté narozeniny. Byli u toho jak herci a spolutvůrci zmíněného celovečerního snímku, tak Jakubiskovi přátelé. Mezi jinými Livia Klausová s oběma svými syny a hvězda evropského filmu Ital Franco Nero.

První dáma však pouze zhlédla film. Na večírku v Duplexu se nechala vystřídat manželem Václavem Klausem, který spolu s Jakubiskem šel z Příkopů na Václavské náměstí pěšky.

Na párty přišlo kolem patnácti set lidí, což si pochvalovala zejména producentka filmu Deana Jakubisková. "Je vidět, že se nebojí otázky, jak se jim ten film líbil," prohlásila a ještě během večera zaznamenala řadu pozitivních reakcí.

Nero zhubnul
Franco Nero, doprovázen svými italskými kamarády, tentokrát příjemně překvapil vzhledem. Od poslední návštěvy totiž výrazně zhubnul. Sandra Pogodová, která se ve snímku, jenž je propletencem milostných vztahů, nejvíc odhaluje, dorazila mezi posledními. "Musela jsem jít do hospody a dát si pár panáků, abych ten stres ze sebe setřásla," vysvětlovala.

Lucka přišla s bratrem
Lucie Vondráčková s sebou měla celou rodinu, včetně bratra Davida, a celý večer se po nich zoufale sháněla. Herečka byla nedávno v Římě, kde při té příležitosti kontaktovala Franka Nera a poprosila ho, aby ji provedl městem. "Je velký rozdíl mezi tím, jak se cizinec chová v cizí zemi a jak ve své. Překvapilo mě, jak byl Nero vstřícný," řekla.

Langmajer skrýval jizvy
Herečka Beata Greneche s sebou do Duplexu přivedla manžela, který je Francouzem. Filmovým dialogům sice nerozuměl, ale s "obrázky" byl spokojený. Jiří Langmajer si střídavě sundaval a nasazoval černé brýle, pod kterými skrýval jizvy po operaci, a na večírku trávil nejvíc času s Kristýnou Žantovskou, exmanželkou Michaela Žantovského.

Ivu zasypával polibky
Richard Krajčo zase nespustil oči ze zpěvačky a modelky Ivy Frühlingové, která viděla svého milého před pár dny poprvé na divadle a teď i na plátně. Krajčo, jenž ve filmu ztvárnil rockera, se od ní takřka neodloučil, a když nebyl k sehnání ani ve chvíli, kdy se tvůrci měli představit premiérovému publiku, kdosi z přítomných prohlásil: "Jemu snad měkne mozek." Krajčo je skutečně zamilovaný až po uši a svému okolí to dával patřičně najevo. Po celý večer Ivu zasypával polibky.

Deana Jakubisková se snažila ještě narychlo zorganizovat malou narozeninovou oslavu svému manželovi Juraji Jakubiskovi, který měl 30. dubna šestašedesát let. Její kamarádky mu do VIP salonku přinesly dort. Manželé Duplex opouštěli až kolem šesté hodiny ráno, přičemž Nero se s nimi rozloučil už o pár hodin dříve. Ne však nadlouho. Produkci Jakubisko film nechal na stole dva scénáře. Jeden z nich je komorním příběhem jazzového hudebníka. A právě na něm by chtěl Jakubisko v brzké době začít pracovat. Dokonce si s Deanou naplánoval na červen návštěvu Říma, aby se s Nerem domluvili na podrobnostech.

Richard Krajčo a Iva Frühlingová

Autoři:
  • Nejčtenější

Krajčo věděl o vážném stavu Gotta. Srdce nehasnou musel složit rychle

Naposledy spolupracoval Karel Gott s Richardem Krajčem. Ten pro něj a jeho dceru Charllote Ellu napsal píseň Srdce...

Premium

Výrazný nos, vzdělání sestry. Proto si Gott vybral Ivanu, říká novinářka

Profesní vztah je pojil pětadvacet let, ona ho však osobně poznala už jako holčička. Navzdory všem turbulencím, které...

Kdybych jen ležel a koukal do stropu, to by byl konec, říká Jančařík

Moderátor Michal Jančařík (44) se svěřil s tím, co mu v poslední době dělá největší radost a jak ho v životě posunuly...

Disney hvězdička Bella Thorneová obdržela cenu za svůj první pornofilm

Bývalá Disney hvězdička Bella Thorneová (22) natočila sado-maso film pro známý web s pornem. Film Him And Her s BDSM...

Alkohol už si nedám. Všechno je jen v hlavě, říká Václav Noid Bárta

Václava „Noida“ Bártu (38) čeká jeho první soutěž v kulturistice. Herec se v rozhovoru pro iDNES.cz svěřil s tím, kdy...

Premium

Do luxusu investoval i Jaromír Soukup. Nejdražší byt v Česku je dál na prodej

Na samém vrcholu stometrového mrakodrapu V Tower na pražském Pankráci jsou dva penthousy, obecně považované za...

iDNES Premium už používá 150 tisíc lidí. Cena nebude mít konkurenci

Unikátní služba iDNES Premium funguje měsíc. Už bezmála sto padesát tisíc čtenářů oslovil mix exkluzivního čtení a...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

  • Další z rubriky

Hvězda Kroku za krokem oslavila 73. narozeniny a ukázala se nahá

Herečka Suzanne Somersová, kterou proslavila role Carol Fosterové v seriálu Krok za krokem, ve středu oslavila 73....

Influencerka vyhrožovala konkurenci smrtí, půjde na pět let do vězení

Americká Influencerka Tammy Steffenová (37) stráví pět let za mřížemi za kyberšikanu. Žena si založila na Instagramu...

Vágnera trápí ve StarDance košile sešitá v rozkroku, Khek Kubařovou tréma

Taneční partneři rybáře Jakuba Vágnera a herečky Veroniky Khek Kubařové své svěřence ve StarDance chválí. Michaela...

Alkohol už si nedám. Všechno je jen v hlavě, říká Václav Noid Bárta

Václava „Noida“ Bártu (38) čeká jeho první soutěž v kulturistice. Herec se v rozhovoru pro iDNES.cz svěřil s tím, kdy...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz