Sestřenice Williama a Harryho zdědila lásku k módě po tetičce Dianě

  13:02aktualizováno  13:02
Sestřenici princů Williama a Harryho, lady Kitty Spencerové (27), bylo pouhých sedm let, když její teta, princezna Diana, zemřela při autonehodě v Paříži. Psal se rok 1997. O dvacet let později je jasné, že krásná modelka zdědila po předcích lásku k módě stejně jako její teta.

Podle odborníků je Kitty Spencerová velmi dobrým obchodním artiklem. Je krásná, zdatná na sociálních sítích a má úzké vazby na královskou rodinu. Jestli bude pokračovat v lukrativních smlouvách se známými značkami, mohla by si ročně vydělat až dva miliony liber. Nedávno se stala například tváří šperkařské firmy Bvlgari.

Fotogalerie

„Spolupráce s firmou Bvlgari zdůrazňuje význam ochrany osobních značek spíš než jen prodej zájemci s nejvyšší nabídkou. Její hodnota spočívá ve vzácné kombinaci velké aktivity na sociálních sítích, vazeb na královskou rodinu, úzkého spojení s módními domy a charitativní práce. Je jasné, že dostane ještě mnoho takových nabídek jako od Bvlgari,“ říká Chris Ogle, poradce pro strategii značek ze společnosti Flow Digital.

Vedoucí konzultantka RunRagged, která zajišťuje spolupráci a účast celebrit na nejvýznamnějších akcích, Emma Usherová také potvrzuje, že další nabídky velkých módních domů jsou jen otázkou času. „Je to další milník v kariéře Kitty Spencerové. Znamená to obrovskou publicitu a příležitost do budoucna,“ uvedla pro Hello! magazín.

Neteř lady Diany se na předváděcích molech objevila už loni a také ozdobila titulní stránky například japonského vydání Vogue nebo ruského Elle. 

Kitty Spencerová je nejstarší dcerou Charlese Spencera (mladšího bratra princezny Diany) a jeho první manželky, modelky Victorie Lockwoodové. Za svou kariéru modelky už zdobila módní přehlídky všech velkých návrhářských domů. V únoru byla třeba jednou z hvězd milánského Týdne módy a předváděla tam už potřetí pro značku Dolce & Gabbana.

Když se princezna Diana a princ Charles v roce 1995 rozvedli, rodiče Kitty se rozhodli přestěhovat se do Jihoafrické republiky, aby unikli bulvárním novinářům. Kitty Spencerová tak vyrostla v Kapském městě, kde navštěvovala soukromou školu. Zaměřila se na studium psychologie, politologie a literatury. V dalších letech studovala také ve Florencii dějiny umění a naučila se dobře italsky. V roce 2012 pokračovala na magisterském studiu oboru Management luxusních značek na Regent’s University v Londýně.

Kitty Spencerová (Windsor, 19. května 2018)

Kitty Spencerová (Windsor, 19. května 2018)

Po návratu do Londýna se Kitty Spencerová poprvé objevila na veřejnosti s bratranci, princi Harrym a Williamem, v roce 2007, aby si připomněla 10 let od smrti své tety. Poté začala hrát postupně důležitou roli mezi londýnskou smetánkou a byla časopisem Tatler jmenována mezi 10 nejžádanějších singles Velké Británie. 

Kitty se ráda věnuje charitativním projektům a využívá k získávání sponzorů i své slavné jméno. Je patronkou například sdružení Give Us Time, které pomáhá vojákům trávit více času s rodinami, a také organizace Centrepoint (kde je prezidentem princ William), která podporuje mladé bezdomovce. Kitty si tak vybrala životní cestu velmi podobnou té Dianině, ke které bývá také často připodobňována.

Kromě filantropického nadšení zdědila Kitty Spencerová po předcích, stejně jako princezna Diana, také lásku k módě. Byla tváří mnoha kampaní předních módních značek. Na největších akcích také často sedí v přední řadě vedle dalších současných britských celebrit, jako jsou dcera Kate Mossové Lottie nebo zpěvačka a kytaristka Ellie Gouldingová. Kitty se tak rychle stala velmi známou celebritou. Účastní se řady VIP party a večírků.

Autor:

Nejčtenější

Jaromír Jágr potvrdil rozchod s Veronikou Kopřivovou

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová (6. září 2017)

Jaromír Jágr (47) už netvoří pár s Veronikou Kopřivovou (28). Hokejista to potvrdil serveru Expres.cz. Rovněž modelka...

Děkuji, byla jsi super, vzkázal Jágr expřítelkyni Kopřivové

Jaromír Jágr s Veronikou Kopřivovou

Jaromír Jágr (47) se zastal své bývalé přítelkyně Veroniky Kopřivové (28). Jeho přiznání, že už netvoří pár, totiž...

Meghan popřála Harrymu ke Dni otců. Zveřejnili fotku syna Archieho

Vévodkyně Meghan, princ Harry a jejich syn Archie Harrison Mountbatten-Windsor...

Vévodkyně Meghan (37) v neděli na sociálních sítích popřála svému manželovi ke Dni otců a zároveň se s fanoušky...

Youtuberka Třešničková se ukázala po několikaměsíční léčbě popálenin

Kristýna „Týnuš“ Třešničková (1. května 2017)

Youtuberka Kristýna Třešňáková (23), která je známá pod jménem Týnuš Třešničková, je po měsících strávených v turecké...

My moderní matky se nyní vracíme ke kořenům, říká Kristýna Leichtová

Herečka Kristýna Leichtová

Hvězda seriálu Ohnivý kuře Kristýna Leichtová (33) se před deseti měsíci stala maminkou. Herečka prozradila, že s...

Další z rubriky

Herectví pro mne není jen způsob obživy, říká Jana Stryková

Jana Stryková (2019)

Jana Stryková (40) prozradila, že nikdy neměla problém s matematikou, dokonce ji i doučovala. Ke studiu herectví se...

Herečka Šoposká je znovu těhotná, jako záchranářka z Ordinace má pauzu

Marika Šoposká (Praha, 14. září 2016)

Herečka Marika Šoposká (29) známá jako záchranářka Bibi Mrázková ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se na sociálních...

Hvězda Ulice a Případů 1. oddělení bude ve StarDance. Rodina souhlasila

Miroslav Hanuš a Adriana Mašková ve StarDance X

Nabídku tančit v jubilejní desáté řadě StarDance přijal herec a režisér Miroslav Hanuš (56). Hvězda seriálů Případy 1....

Najdete na iDNES.cz