Rád bych dcery odvedl k oltáři, přiznal na premiéře nové pohádky Gott

  8:47aktualizováno  8:47
Karel Gott (79) ve středu zavítal na slavnostní premiéru dlouho očekávané pohádky Když draka bolí hlava. S dcerami Charlottou Ellou (12) a Nelly Sofií (10) se totiž ocitl před filmovou kamerou coby král a kovář.

Po delší pauze dostal Karel Gott opět filmovou roli. Tentokrát si nezahrál sám sebe, jak tomu bylo například ve filmu Dědictví aneb Kurvahošigutntag. „Naposledy jsem měl v pohádce Z pekla štěstí 2 dvojroli Lucifera a Pánaboha. Celá rodina se na premiéru nové pohádky Když draka bolí hlava moc těšila. Já osobně jsem byl zvědavý hlavně na reakci diváků. Snad jsem svým hereckým výkonem nezklamal,“ řekl krátce po premiéře Gott, který doufá, že nová česko-slovenská pohádka bude bavit i dospělé.

Fotogalerie

A jaké pocity měl zpěvák z výkonu svých dcer? „S Charlottkou jsem už měl možnost zahrát si ve filmu Decibely lásky. S Nellinkou jsme se ale na place potkali poprvé. Obě holčičky jsou velmi talentované a z mého pohledu pro diváky i věrohodné. Zda se jednou vydají touto cestou, to už nechám jen na nich, hlavně aby je jejich budoucí povolání bavilo,“ řekl Gott.

Během premiérového večera v kině Lucerna došlo i na krájení slavnostního dortu. Toho se ujal sám Karel Gott. Má ještě sám osobně nějaké životní nesplněné přání? „Určitě bych moc rád chtěl přivést obě dcery k oltáři. Doufám, že se mi toto přání ještě splní,“ prozradil zpěvák, který si prý natáčení užíval doslova královsky.

Sám Gott sleduje pohádky rád. Především ty, kde vítězí láska nad zlem. „S takovou pohádkou se ztotožňuji a takovým pohádkám věřím,“ dodal zpěvák. Toho na slavnostní premiéru přišla podpořit nejen jeho žena Ivana, ale i přátelé a kolegové, jako například Kateřina Brožová, Jana Švandová, Eva Vejmělková, Osmani Laffita a mnoho dalších.

FOTOGALERIE Z NATÁČENÍ

Vlasatý Karel Gott hraje v nové česko-slovenské pohádce Když draka bolí hlava.

Titulní píseň, kterou nazpívali Karel Gott a jeho dcera Charlotte Ella Gottová, se již stala hudebním hitem a vznikl k ní i povedený videoklip. Hudbu k písničce složil Lešek Wronka, textem ji opatřil Petr Šiška. Samotný příběh, ve kterém se vedle Gotta představí i Kamila Magálová, Miroslav Šimůnek, Zuzana Mauréry, Ján Koleník či Igor Timko, režijně zpracoval Dušan Rapoš. Snímek vznikl mimo jiné ke 100. výročí vzniku samostatného Československa.

Autoři: ,

Nejčtenější

Soud vyhověl Plekancovi. Vondráčková má manželovi odevzdat pasy dětí

Tomáš Plekanec (26. 11. 2018)

Soud v Kanadě rozhodl, že hokejistovi Tomáši Plekancovi (36) vydá pasy jeho synů, šestiletého Matyáše a tříletého...

Řepka jde za mříže. Soud mu změnil dvě podmínky na devět měsíců vězení

Tomáš Řepka

Tomáš Řepka (45) si podle úterního rozhodnutí pražského soudu odpyká devět měsíců ve věznici s ostrahou. Za řízení auta...

Stát se matkou pro mě bude velká výzva, říká Taťána Gregor Brzobohatá

Taťána Gregor Brzobohatá na tiskové konferenci nadace Krása pomoci a AEGON...

Taťána Gregor Brzobohatá (31) je dosud jedinou Češkou s titulem Miss World. Ten získala topmodelka již v osmnácti...

Původně jsem šla na konkurz na Dášu, prozradila Romana ze seriálu Most!

Zdeněk Godla, Michal Isteník, Dominika Býmová a Cyril Drozda v seriálu Most!...

Dominika Býmová (31) je jednou z hvězd seriálu Most!. Herečka prozradila, že nejdřív šla na konkurz na jinou postavu....

Jiřina Bohdalová žaluje Komerční banku za padělané obrazy

Herečka Jiřina Bohdalová na snímku z 5. února 2019

Herečka Jiřina Bohdalová (87) zažalovala Komerční banku kvůli prodeji padělaných obrazů, informoval ve čtvrtek...

Další z rubriky

Řepka jde za mříže. Soud mu změnil dvě podmínky na devět měsíců vězení

Tomáš Řepka

Tomáš Řepka (45) si podle úterního rozhodnutí pražského soudu odpyká devět měsíců ve věznici s ostrahou. Za řízení auta...

Po nedávných fámách o jeho skonu potěšil Gott fanoušky aktuální fotkou

Karel Gott (Praha, 26. června 2018)

Karel Gott (79) potěšil o víkendu všechny své příznivce. Po fámách o jeho úmrtí, které se šířily na sociálních sítích v...

Hackeři zveřejnili intimní video Lewise Hamiltona a Nicole Scherzingerové

Lewis Hamilton a Nicole Scherzingerová (Filmový festival v Cannes, 22. 5. 2014)

Na internetu se v uplynulých dnech objevilo video zachycující intimní chvíli mezi bývalou zpěvačkou skupiny Pussycat...

Najdete na iDNES.cz