Julian Záhorovský: Jsem stále volný

  9:17aktualizováno  9:17
Julianu Záhorovskému jsou fanynky věrné i po skončení soutěže SuperStar. Stále dostává téměř padesát dopisů denně, pořád ho dívky a ženy na ulici zastavují a přinejmenším žádají o podpis.

Juliana to však neobtěžuje. Naopak. "Je mi to příjemné. Jen na ty dopisy už konečně musím začít odepisovat. Jestli mě už nějaká fanynka uhnala? Kdepak. Jsem pořád volný. Ani s Anetou nebo Šárkou jsem nikdy nic neměl. Někomu se možná něco zdálo, ale to se mu fakt jenom zdálo. Byly to všechno fámy, my byli jen kamarádi," říká Julian, u kterého má šanci dívka sympatická a se smyslem pro humor. "Vyhraněný typ nemám. Holka mě musí zaujmout na první pohled."

Julian má sice prázdniny, ale moc volna ho nečeká. "Pojedu na týden s kamarády na chatu na Seč, kde máme vždycky obrácený harmonogram. Ve dne tak do dvou odpoledne spíme a pak vydržíme sedět i do šesti do rána. Kluci moc hudebně nadaní nejsou, tak si občas zalezu někam do kouta a budu si brnkat na kytaru, zatímco oni budou kouřit a hrát karty," plánuje Julian, kterého o prázdninách nemine ani učení. "Nemám ještě uzavřenou klasifikaci za minulý rok, a tak mě v srpnu čekají zkoušky ze dvou předmětů - radioelektrických zařízení a elektrických měření, což nebude jednoduché. A v září z nich budu maturovat a k tomu ještě z češtiny a angličtiny. Uvidíme, jak dopadnu. Snad mi budou hvězdy nakloněny jako doteď."

Není co závidět

Myšlenky na studium však Julianu Záhorovskému hodně narušují myšlenky na jeho budoucnost na poli showbyznysu. "Všichni, co jsme se zúčastnili soutěže, jsme teď na startovní čáře a všechno nám teprve začíná. Já na sobě musím hlavně makat. Už jsem si například sehnal učitelku zpěvu, začínám pracovat na nějakých nápadech a skládám písničky, abych měl co hrát s novou kapelou, kterou chci dát dohromady. Rád bych totiž co nejdřív vydal desku. Během soutěže jsem neměl po večerech na nic chuť, navíc jsem v hotelu v Praze ani neměl kytaru. Na to musí být trpělivost. Nestačí pět minut hrát, aby to naskočilo. Trvá třeba i hodinu, než mě něco napadne," říká Julian.

Záhorovský by rád vystoupil také na koncertu několika finalistů soutěže Česko hledá SuperStar nazvaném "Leoš Mareš uvádí SuperPrázdniny" 15. července v ostravské ČEZ Aréně. "Koncertování mě baví a jsem moc rád, že by mě Janis Sidovský, jeden z pořadatelů koncertu, rád viděl vedle původně plánovaných pěti účinkujících - Anety Langerové, Šárky Vaňkové, Sámera Issy, Martiny Balogové a Tomáše Savky. Ale musím počkat na vyjádření Honzy Musila, i když jsem s jeho agenturou, která mě zastupuje, ještě nepodepsal smlouvu. Můžu upřímně říct, že na to, jestli podepsat nebo nepodepsat smlouvu někomu jinému, myslím každý den. Nemám v těch věcech vůbec jasno. Je to těžký. Ať nám to nikdo nezávidí."

Julian Záhorovský, 19letý semifinalista z Pardubic

Julian Záhorovský se do soutěže Česko hledá SuperStar přihlásil hlavně proto, že hudbu dělá už od mala a chtěl by v ní něco dokázat. Jeho největší pěvecký úspěch? "Vyhrál jsem karaoke v jednom podniku," říká 19letý Pardubičák. Když zazpíval Strojvůdce od Chinaski a Modrou od Žlutého psa, řekl mu Ondřej Soukup: "Písně jsou přirozené a některé zní lépe než originály."

Martina Balogová a Julian Záhorovský. (29.3.2004)

Julian Záhorovský

Julian Záhorovský a Aneta Langerová se podepsali společně na Anetinu fotografii. (20.5. 2004)

Julian Záhorovský

OBDIVOVANÝ. Julian Záhorovský má fanynky snad mezi všemi věkovými kategoriemi ženského pohlaví. A je mu to prý příjemné.

Pátým z finalistů, který se rozloučil se soutěží Česko hledá SuperStar, je Julian Záhorovský.

IDOL JAKO IDOL. Fanynky Sámera Issy si v pořadu SuperESO na své nepřijdou. Zato si užijí všechny, které zbožňují Juliana Záhorovského.

Julian Záhorovský

Julian Záhorovský

Julian Záhorovský

Julian Záhorovský

Autoři: , pro iDNES.cz

Nejčtenější

Hodně záleží na tom, jestli je dítě počato vědomě a láskyplně, říká Dušek

Jaroslav Dušek

Improvizátor a herec Jaroslav Dušek (58) je i velký samorost. Chystá knížku První dotek, v níž budou některé jeho...

Manželé Miley Cyrusová a Liam Hemsworth se necelý rok po svatbě rozešli

Liam Hemsworth a Miley Cyrusová (2012)

Zpěvačka Miley Cyrusová (26) a její manžel Liam Hemsworth (29) se necelý rok po svatbě rozešli. „Rozhodli se, že toto...

Libor Bouček se potřetí oženil. Držte nám palce, vzkázal

Gabriela Bendová a Libor Bouček

Moderátor Libor Bouček (38) se v sobotu oženil. Po pětiletém vztahu si vzal finalistku soutěže krásy z roku 2014...

Ženy obvinily Dominga ze sexuálního obtěžování. Vždy souhlasily, tvrdí pěvec

Plácido Domingo s tanečnicemi ze skupiny The Rockettes (New York, 27. února...

Operního zpěváka a dirigenta Plácida Dominga (78) obvinili, že nutil ženy k sexuálním stykům. Údajně jim nabízel práci...

Vondráčkovou spojují s parkouristou Zonygou. Je to známý, tvrdí zpěvačka

Tomáš Zonyga a Lucie Vondráčková (Praha, 13. srpna 2019)

Lucie Vondráčková (39) odletěla do Kanady. Na letišti ji vyfotili s parkuristou Tomášem Zonygou (26). Podle bulváru...

Další z rubriky

Po hraní se mi nestýská. Žiji si svůj život, prohlašuje Cameron Diazová

Cameron Diazová (Los Angeles, 1. května 2019)

Herečka Cameron Diazová (46) se ve filmu naposledy objevila před pěti lety. Od té doby se stáhla do ústraní, stihla se...

Prince Andrewa natočili v Epsteinově domě. Nařčením se brání

Princ Andrew (1. října 2013)

Buckinghamský palác v pondělí označil za odporné naznačování, že by princ Andrew (59) mohl mít cokoli společného se...

Spousta lidí se na Instagramu mění v chodící reklamu, míní Vagnerová

Hana Vagnerová

Herečka Hana Vagnerová (36) nedávno fotila charitativní kalendář. Přiznala, že si to užila a rozpovídala se také o...

60 % žen předstírá orgasmus. Proč tomu tak je?
60 % žen předstírá orgasmus. Proč tomu tak je?

Na 8. srpna připadá mezinárodní den ženského orgasmu! Jak svátek vznikl a proč ženy orgasmus někdy předstírají?

Najdete na iDNES.cz