Johnny Depp: Ženě, kterou miluji, bych nikdy nedokázal fyzicky ublížit

  16:04aktualizováno  16:04
Johnny Depp (55) prolomil mlčení a poprvé promluvil o obvinění z domácího násilí, které na něj v roce 2016 podala jeho tehdejší manželka Amber Heardová (32). Herec si je jistý, že ho kvůli tomu veřejnost vnímá jako děsivého Quasimoda a šílence, který patří za zdi psychiatrické léčebny.

Johnny Depp (Los Angeles, 18. května 2017) | foto: Reuters

Johnny Depp a Amber Heardová se rozvedli v lednu roku 2017 po bouřlivém manželství plném nedorozumění. Heardová Deppa obvinila z ublížení na zdraví. Ten všechna obvinění okamžitě odmítl. V rozhovoru pro listopadové vydání magazínu GQ se herec nyní poprvé otevřeně vyjádřil k celé kauze.

Fotogalerie

Poslední tři roky svého života vnímá Depp jako „perverzní situaci, ve které na něj všichni házejí vinu“. Kvůli obviněním jeho exmanželky Amber Heardové, která podala v květnu 2016 na Deppa žalobu a bulváru poskytla jako důkaz fotky s modřinami, které jí měl herec způsobit, se jeho svět obrátil vzhůru nohama.

„Poté, co mě bývalá manželka obvinila z toho, že jsem jí fyzicky ublížil tím, že jsem jí hodil do obličeje telefon, nastalo šílené období. Kamkoliv jsem přišel, jsem cítil, jak mě lidé probodávají nenávistnými a nedůvěřivými pohledy. Věřím však, že pravda vyjde jednou najevo a já získám zpět svou dobrou hollywoodskou reputaci,“ říká hvězda Pirátů z Karibiku.

Depp také poprvé popsal své pocity po obvinění z násilného chování. „Opravdu to bolí. Když vás média popisují jako někoho, s kým nemáte absolutně nic společného, je to bezmoc. Vztáhnout ruku na ženu, kterou miluji? Fyzicky jí ublížit? To bych nedokázal. Takový opravdu nejsem. Držel jsem raději jazyk za zuby. Nechtěl jsem o tom s nikým ani debatovat. Lidé mají často o všem jasno, aniž by vůbec tušili, jaká je realita,“ pokračuje herec.

Amber Heardová obvinila manžela Johnnyho Deppa z domácího násilí.

Amber Heardová obvinila manžela Johnnyho Deppa z domácího násilí.

Depp vždy věděl, že kvůli svému stylu a rockové kapele mezi hollywoodskými herci nebude nikdy dokonalou Popelkou. To, že se však stane ze dne na den jejím opakem, děsivým Quasimodem, prý nečekal.

„V bulváru se o mně psalo ‚Depp se zbláznil. Pošlete toho magora k psychiatrovi‘. Byl jsem na dně. Ale věděl jsem, jak to doopravdy je a snažil se nenechat se podobnými titulky psychicky úplně zničit,“ vzpomíná herec na bolestivé období.

Herce dohnalo zoufalství až k vyjádření, že v případě dalších konspirací je připraven okamžitě ukončit svou filmovou kariéru. Obchodníků z Hollywoodu, kteří se ho snaží dostat na kolena, má prý už plné zuby.

Autor:

Nejčtenější

Manžel žil tajný život s několika dalšími ženami, přiznala Houdová

Helena Houdová, Miss ČR z roku 1999, žije v Americe, má tři děti a je velkou...

Modelka a bývalá miss Helena Houdová (39) se po rozvodu s manželem Omarem Amanatem (46) odstěhovala se svými třemi...

Karel Gott zrušil velkolepý koncert ke svým 80. narozeninám

Karel Gott a jeho manželka Ivana Gottová

Kvůli doporučení lékařů si fanoušci bohužel musí vymazat v kalendáři jeden z nejočekávanějších koncertů letošního roku....

Přiznávám, že jsem pila hodně, říká Dagmar Patrasová k autonehodě

Dagmar Patrasová na oslavě 80. narozenin Jiřího Krampola (12. 6. 2018,...

Dagmar Patrasová (62) měla na druhý svátek vánoční autonehodu nedaleko svého bydliště na Vinohradech. Policisté jí...

Bojujte proti falešnému pornu, vyzývá ženy Scarlett Johanssonová

Scarlett Johanssonová na promo fotografiích značky DOLCE AND GABBANA (2009)

Hollywoodská herečka Scarlett Johanssonová (34) nabádá ženy, které se staly oběťmi falešného porna, aby se k celé věci...

Novotného sestra: Byl vždycky trochu hovado, ale manželka ho zpracovala

Pavel Novotný a jeho sestra Lenka Fialová

Někdejší protekční fracek, král bulváru a pokerová star Pavel Novotný (37) je nyní starostou pražských Řeporyjí. Jeho...

Další z rubriky

Láska nevypadá jako porno, vysvětluje Pamela Andersonová

Pamela Andersonová (15. listopadu 2018)

Herečka Pamela Andersonová (51) opět brojí proti pornu. Přestože začínala focením pro pánský časopis a později ji...

Vždycky jsem byl ten herec, co se na všechno moc ptá, říká Orozovič

Igor Orozovič

Igor Orozovič (34) sice chtěl být veterinářem, ale stal se hercem. Kromě velkých divadel už deset let hraje v Cabaretu...

Nárožný: Pohádky mám stále rád, ale nelíbí se mi některé moderní prvky

Petr Nárožný

Jeho hlasem mluví večerníčkové postavy a sám se objevil ve spoustě pohádek. I proto herec Petr Nárožný (80) neváhal ve...

Najdete na iDNES.cz