Jennifer Garnerová (Beverly Hills, 4. března 2018) | foto: Reuters

Hezká jsem si nikdy nepřipadala, říká nejkrásnější žena roku Garnerová

  • 14
Herečka Jennifer Garnerová (47) je podle magazínu People nejkrásnější ženou roku. Ona sama se za hezkou nikdy nepovažovala a prozradila, že ji titul trochu zaskočil.

Když Jennifer Garnerová poprvé slyšela, že bude na obálce magazínu People coby nejkrásnější žena roku, překvapilo ji to. „Zareagovala jsem ve stylu: Počkejte, co prosím? Opravdu? Byla jsem velmi překvapená, chvíli mi trvalo, než jsem to zpracovala,“ cituje Garnerovou magazín.

Fotogalerie

Herečka prozradila, že vzhled se v její rodině nikdy příliš neřešil. Nevzpomíná si, že by jí někdy rodiče řekli, že je  hezká.  „Prostě jsme takto vůbec neuvažovali,“ přiznává Garnerová. „Nebyla jsem jednou z těch hezkých dívek, které se vyhnuly  mindrákům. Nikdy jsem se ani trochu nepovažovala za atraktivní. To nebylo součástí mého života.“

Přestože se ráda na červeném koberci ukáže upravená a v šatech, nejraději nosí triko, džíny a tenisky. Hlavu si neláme ani nad účesem. „Dost tvrdě cvičím, takže si vlasy umývám skoro každý den. Ale nesnáším fénování. Chodím s mokrými vlasy. Ale říkám si: Osprchovala jsem se! Neměla bych dostat pochvalu? Co víc ode mě chcete?“ prohlásila v žertu.

Herečka byla deset let vdaná za kolegu Bena Afflecka. V červnu 2015 se dohodli na rozchodu. Byť se oba dva snažili vztah udržet, nepodařilo se. Důvodem rozchodu byla mimo jiné Affleckova nevěra a jeho alkoholismus. Bývalí manželé mají tři děti, třináctiletou Violet, desetiletou Seraphinu a sedmiletého Samuela.