Jaromír Jágr: Neplač, to jsem opravdu nechtěl

  12:01aktualizováno  12:01
Do Litomyšle dorazila Angelika s Golemem, čímž nemyslíme Stanislava Grosse s Michalem Davidem, ale osazenstvo muzikálů, které si zahrálo exhibiční fotbalové utkání proti týmu Jaromíra Jágra. Ten asi poprvé někoho rozplakal tím, že se mu podepsal.

Jaromír Jágr s přítelkyní Innou Puhajkovou na exhibičním fotbalovém utkání v Litomyšli | foto: Ivan Chlud

Hokejista Jaromír Jágr si cestou do Litomyšle udělal s přítelkyní Innou Puhajkovou malý výlet, takže zamilovaný páreček dorazil na hřiště o něco později.

"Omlouvám se, ale znáte mě. Chodím pozdě úplně všude. Jednou jsem dorazil pozdě i do Bílého domu na audienci u amerického prezidenta," zavzpomínal Jágr s klukovským úsměvem ve tváři. To už se ale převlékal do dresu - ještě přehodil brusle za kopačky a za bouřlivého potlesku vyběhl na trávník.

Slavnostní výkop provedla zpěvačka Ilona Csáková. K fotbalovému míči se postavila jako správný chlap a zahajovací výkop zvládla s bravurou, za kterou by se nemusel stydět ani Tomáš Rosický. Utkání Jágrteamu se spojeným družstvem Angeliky a Golema nakonec skončilo remízou 4:4, a tak musely rozhodnout až penalty. Štěstí přálo tentokrát Jágrteamu.

Jágr se smál, holčička plakala
Po skončení zápasu uspořádal Jágr autogramiádu. Fanoušků bylo mnoho a přicházeli i rodiče s dětmi. Jedna maminka však neměla památník, a tak se hokejista podepsal na tričko její malé dcerky. Ta se vzápětí rozplakala s tím, že jí Jágr zašpinil tričko.

"Neplač, to jsem opravdu nechtěl," snažil se rozesmátý Jágr dítě uklidnit, ale bohužel ani omluvy nejlepšího hokejisty světa nezabraly.

Během sportovního odpoledne se po trávníku proběhla celá řada známých tváří z muzikálů. Neratovický revival Jona Bon Joviho v jedné osobě Petr Poláček se šetřil, a tak po většinu zápasu odpočíval u střídačky. Bohouš Josef se hrdě hlásil ke své přítelkyni, zvláště v momentech, kdy mu nosila vychlazené pivo.

Zahrát si s největšími hvězdami NHL bylo zážitkem také pro bývalého premiéra Stanislava Grosse i pro hitmakera Michala Davida. "Moc krásný vidět hokejisty, jak se trápí v kopačkách," komentoval nadšeně Michal David, který po těsně prohraném zápase obdržel alespoň jako cenu útěchy podepsaný Jágrův dres.

Oba týmy přijel podpořit i David Svoboda, dvojnásobný juniorský mistr světa v moderním pětiboji, který před týdnem na evropském šampionátu v Rize vybojoval účast na olympijských hrách v Pekingu. K tomuto úspěchu mu blahopřál i Jaromír Jágr, který mu mimo jiné prozradil, že modernímu pětiboji také hodně fandí.

Autor:

Nejčtenější

Soud vyhověl Plekancovi. Vondráčková má manželovi odevzdat pasy dětí

Tomáš Plekanec (26. 11. 2018)

Soud v Kanadě rozhodl, že hokejistovi Tomáši Plekancovi (36) vydá pasy jeho synů, šestiletého Matyáše a tříletého...

Vypadají na třicet, ale mají po padesátce. Producent hodnotí herečky

Kateřina Brožová

Herečky mnohdy nevypadají na svůj věk. A neplatí to jen o těch světových. Za jejich krásou jsou rady výživového...

Stát se matkou pro mě bude velká výzva, říká Taťána Gregor Brzobohatá

Taťána Gregor Brzobohatá na tiskové konferenci nadace Krása pomoci a AEGON...

Taťána Gregor Brzobohatá (31) je dosud jedinou Češkou s titulem Miss World. Ten získala topmodelka již v osmnácti...

Původně jsem šla na konkurz na Dášu, prozradila Romana ze seriálu Most!

Zdeněk Godla, Michal Isteník, Dominika Býmová a Cyril Drozda v seriálu Most!...

Dominika Býmová (31) je jednou z hvězd seriálu Most!. Herečka prozradila, že nejdřív šla na konkurz na jinou postavu....

Nechápala jsem, že mě lidé obviňují, říká Rytmusova snoubenka Alagič

Jasmina Alagič (Party finalistů SuperStar, Fashion klub Kotva, 9. 5. 2018)

Jasmina Alagič (29) našla podle svých slov v Rytmusovi (42) ideálního partnera. Přestože jejich vztahu nikdo nevěřil,...

Další z rubriky

Neumannová: Holky ve sportu jsou cílevědomější, proto vozí více ocenění

Kateřina Neumannová

Běžkařská legenda Kateřina Neumannová oslavila 15. února své 46. narozeniny. V rozhovoru na Rádiu Impuls přiznala, že...

Albert Černý: Rádi bychom na Eurovizi měli úspěch jako Mikolas Josef

Albert Černý ze skupiny Lake Malawi v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou na ÓČKO...

Albert Černý a skupina Lake Malawi budou hájit české barvy na letošním ročníku semifinálového klání mezinárodní hudební...

Princ Philip nebude kvůli lednové autonehodě trestně stíhán

Princ Philip na svatbě své vnučky princezny Eugenie (Windsor, 12. října 2018)

Manžel britské královny Alžběty (92) princ Philip (97) nebude trestně stíhán v souvislosti s nedávnou autonehodou...

Najdete na iDNES.cz