Rozhodně neplánuji vyhrát, ale přežít to, vtipkuje o StarDance Vágner

  0:02aktualizováno  0:02
Rybář Jakub Vágner (37) musí na tanečních trénincích podstupovat nejrůznější mučení. Postěžoval si, že jeho partnerka ze StarDance Michaela Nováková (25) je hodně přísná. Připustil však, že právě to na něj platí.

Jak se cítíte v roli tanečníka?
Jakub: Má role tanečníka je děsivá a spíše velmi náhodná. Už mám naplánované, že jakmile mě vyhodí, udělám obrovskou vatru, hodím tam ty boty a budu vzývat, ať hrozně rychle shoří, abych se už nikdy k tanci nemohl vrátit. 

Fotogalerie

Je na tom Jakub opravdu tak špatně, nebo to hraje?
Michaela: Myslím, že to hraje a má tanec rád. Jestli bude dělat ten oheň, čemuž tedy věřím, tak kolem toho ohně bude tančit. 

Co je pro vás na tanci nejtěžší?
Jakub: Samotná existence. Nejhorší je, že tady v sále, kde trénujeme, nejsou okna. Vůbec žádné denní světlo. Venku prší, vy to nevíte, je krásně, nevíte to. Jste tady zavření v takovém mikrosvětě. Byl jsem vždycky zvyklý, že jsem venku, někde v pralese, na otevřených pláních, zvířata kolem mne. Najednou je to největší zvíře Míša a tady je taneční parket a nikde nic.

Jak často trénujete?
Michaela: Když je možnost, tak se snažíme trénovat každý den. Jednou týdně si dáváme volno. Čtyři hodiny jsou pro nás minimum, protože Jakub chce jít hodně do detailů. 

Na sociálních sítích jste se ukazoval s netradiční pomůckou, koštětem.
Jakub: Můj Instagram byl zahlcen koštětem a až pak mnou. Přišla s tím Míša. Tím koštětem mi první den chtěla zlomit záda. Přišel jsem domů, sedl si v těch botičkách na gauč a v šest hodin ráno jsem se vzbudil ve stejné poloze. Pak jsem k tomu smetáku našel niterný vztah, bylo mi ho líto, jak tady stál opřený o zeď. Říkal jsem si, trpíš tady chudáčku úplně stejně jako já, nikdo si tě nevšímá. Tak jsem ho adoptoval a veřejně řekl, že po konci StarDance jde tento smeták se mnou, nezůstane tady v televizi.

Je Míša přísná trenérka?
Jakub: Míša na mne nepoužila jenom koště! Svazovala mě k fošně, svazovala mi nohy. Nebo mě postavila a musel jsem třeba dvacet minut držet v určitém postavení ruce. Ale jinak je skvělá trenérka, musím říct, že jí to jde skvěle.
Michaela: Jakub to potřebuje. Je zvyklý na těžké podmínky i z Amazonie.
Jakub: Viděla jsi film Diktátor? Tak se na něj podívej! Ale jinou trenérku bych nechtěl. Na mne se musí tlakem. 

Těšíte se na první díl?
Michaela: Na první díl se moc těším. Pro mne je to hrozně velká šance, vlastně takový splněný dětský sen. Ale zároveň vím, že budeme víc pod tlakem, než jsme na tréninku. Pokud nám nejde nějaká zvedačka, tak uvažuji, jestli ji tam dáme, nebo ji vyměníme za něco jiného. Stres bude hrát velkou roli u obou.

Jaké tance předvedete jako první?
Michaela: Začínáme cha-chou a pak to bude valčík.

Máte nějaký vytoužený cíl?
Michaela: Oba jsem muzikanti, nebo spíš máme blízko k hudbě. Na každé kolo jsme si vybrali hudbu, která je pro nás důležitá. Budeme se těšit co kolo na další skladbu. Chceme dojít až nejvýš, protože každé kolo bude naše oblíbená písnička. Takže samozřejmě do finále, protože tam bude ta naše nejlepší.

Jste na tom stejně?
Jakub: Já to mám jinak. Rozhodně neplánuji vyhrát, ale přežít to. Řekl jsem, že Míšu nenechám ve štychu. Když už jsem se do toho StarDance uvrtal, teď bych ten souhlas přehodnotil, protože tanec bolí, tak už ji v tom nechci nechat. Jestli má sen jít co nejdál, tak se budu snažit jí pomoci. Ačkoliv bezpečně vím, že ze mne tanečník nikdy nebude. My jsem tu pro lidi, ti se musí bavit, to je náš cíl.

Autoři: ,

Nejčtenější

Režisér byl po inhalaci u pramene 40 minut bez kyslíku. Je v kritickém stavu

Záchrana muže, který se v Mariánských Lázních otrávil v šachtě, když inhaloval...

Režisér Jan Kačena (37) skončil po inhalaci výparů z Ferdinandova pramene v Mariánských Lázních ve velice vážném stavu...

Karel Gott trpí akutní leukémií, léčí se ambulantně v nemocnici

Osmdesátiny Karla Gotta se slavily 21. června 2019 v pražském Divadle Na...

Karel Gott trpí akutní leukémií a podstupuje ambulantní léčbu ve Všeobecné nemocnici v Praze. Zpěvák to potvrdil na...

Manželka je mentálně nemocná. Syna jsem neviděl dva měsíce, tvrdí Janeček

Karel Janeček a jeho syn Yanis

Karel Janeček (46) zveřejnil na sociálních sítích informaci o tom, že jeho manželka Mariem Mhadhbi (35) na něj podala...

Vondráčková a Michal prohráli spor s televizí Nova. Žalují i Primu

Martin Michal a Helena Vondráčková (20. listopadu 2017)

Vrchní soud v Praze v pondělí pravomocně zamítl žalobu zpěvačky Heleny Vondráčkové a jejího manžela Martina Michala na...

Táta si na mou práci zvykl, říká dcera exministra obrany Jana Tvrdíková

Jaroslav Tvrdík s manželkou a dcerou Janou Tvrdíkovou na 25.ročníku finále...

Modelku Janu Tvrdíkovou (18), jejímž otcem je exministr obrany Jaroslav Tvrdík (51), teprve čeká maturita. Již nyní má...

Další z rubriky

OBRAZEM: Ohlédněte se za životem prince Harryho. Slaví pětatřicet let

Princ Harry

Přesně před pětatřiceti lety se princi Charlesovi a princezně Dianě narodil druhý syn, který dostal jméno Henry Charles...

S Ashtonem jsme čekali dítě. Potratila jsem v šestém měsíci, přiznala Moore

Demi Moore a Ashton Kutcher v době, kdy tvořili pár.

Šestapadesátiletá herečka Demi Moore vydává knihu o svém životě, která informuje o dosud nevyřčených tajemstvích....

Občas kašlu na domácí práce a jdu s dětmi spát, říká Michaela Tomešová

Michaela Tomešová s manželem Romanem Tomešem a syny Kristiánem a Jonášem na...

Bývalá hvězda seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě Michaela Tomešová (28) má s manželem Romanem (31) dva malé...

Najdete na iDNES.cz