Hrubešová: konečně už není prostitutka

  17:01aktualizováno  17:01
Pod záminkou minigolfového turnaje se u skleničky vína a grilovaného masa sešly hvězdy Hudebního divadla Karlín, aby si sdělily své zážitky z prázdnin a neformálně zahájili novou divadelní sezonu.

Novomanželé Markéta a David Kraus s osmnáctiměsíční dcerkou Christel na minigolfu Hudebního divadla Karlín | foto: Michaela Feuereislová

S kolegy se tentokrát výjimečně nepřišla pobavit stálice této scény Tereza Duchková, která si užívá poslední volné dny u svého přítele v Belgii.

Se svými zážitky z nedávné svatby se ale pochlubila Markéta Hrubešová - nyní už Kraus, která přivedla celou svou rodinku včetně maminky. Přestože se jí dařilo svatbu do poslední chvíle tajit, pár minut před obřadem se provalila a novináři nakonec stihli udělat svou práci. "Ale fotili nás, až když se David kvůli horku převlékl ze svatebního obleku do pohodlnějšího oblečení a pak všude psali, že se ženil v košili a džínách - to mě hodně mrzelo," říká na adresu svého muže fotografa Davida Krause, s nímž má osmnáctiměsíční dcerku Christel.

Už může bez problémů cestovat
Ta se na minigolfovém hřišti zabavila na pískovišti s babičkou a Markéta zatím vysvětlovala, proč si vlastně nechala zapsat manželovo jméno v nepřechýlené podobě, jak je u nás zvykem. "Ráda cestuju a pokaždé, když jsem jela přes hranice, tak mi to -ová dělalo problém. Mysleli si, že jsem prostitutka z Ukrajiny nebo Čečny a chci se jim tam usadit. Nezajímalo je, že mám v pase Česká republika." Z tohoto důvodu nechala nepřechýlené příjmení zapsat i své dcerce a nyní celá rodinka "Kraus" může bez problémů cestovat, aniž by se někdo nad jménem pozastavil, protože je prakticky mezinárodní.

Zatímco doma je Markéta spořádanou manželkou a maminkou, která se víc než příkladně stará o svou rodinu, na divadelním pódiu to zase od září začne rozjíždět jako barová tanečnice Tornado Lou v Limonádovém Joeovi. "Mám dvě alternace, tak to časově není žádný problém. Zvládám skvěle rodinu i natáčení Ulice," usmívá se.

Sisu podvedli a okradli
Naopak s nepříjemným zážitkem přispěla slovenská zpěvačka Sisa Sklovská, která se v Hudebním divadle Karlín brzy představí v hlavní ženské roli operety Čardášová princezna. Sisa sice už nějaký čas žije v Praze, ale práce ji stále přivádí i domů na Slovensko. A právě jedna noční cesta do Bratislavy se jí nevyplatila. "Byla jsem už strašně unavená, a aby se mi něco nestalo, zastavila jsem u benzinky, že si zdřímnu," vypráví.

"Když jsem pak chtěla jet dál, zjistila jsem, že mám píchlou pneumatiku. Byla jsem ráda, když mi tam jeden muž nabídl pomoc, ale neprozřetelně jsem nechala otevřené auto. Za chvíli byl pryč i s mou kabelkou, kterou jsem hloupě nechala na sedadle. Došlo mi, že tu pneumatiku vlastně propíchl on, ale už bylo pozdě," dodává.

Autor:

Nejčtenější

Děkuji, byla jsi super, vzkázal Jágr expřítelkyni Kopřivové

Jaromír Jágr s Veronikou Kopřivovou

Jaromír Jágr (47) se zastal své bývalé přítelkyně Veroniky Kopřivové (28). Jeho přiznání, že už netvoří pár, totiž...

Meghan popřála Harrymu ke Dni otců. Zveřejnili fotku syna Archieho

Vévodkyně Meghan, princ Harry a jejich syn Archie Harrison Mountbatten-Windsor...

Vévodkyně Meghan (37) v neděli na sociálních sítích popřála svému manželovi ke Dni otců a zároveň se s fanoušky...

Jágr, Bohdalová, Mareš. Karel Gott oslavil osmdesátiny s přáteli

Karel Gott (oslava 80. narozenin, Divadlo Na Jezerce, Praha, 21. 6. 2019)

Karel Gott (79) slavil v pátek s předstihem významné kulaté životní jubileum. Oslava zpěvákových osmdesátin se konala v...

Modelky i známé moderátorky. Podívejte se, s kým randil Jaromír Jágr

Jaromír Jágr a jeho expřítelkyně

Jaromír Jágr o víkendu potvrdil rozchod s přítelkyní Veronikou Kopřivovou. Co se týče delších vztahů, měl před ní...

Vlastní výdaje a cesty po světě jsem si platila sama, brání se Kopřivová

Veronika Kopřivová na otevření music baru a restaurantu PRAH (Praha, 9. 3. 2018)

Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra (47) Veronika Kopřivová (28) se pokusila vyvrátit spekulace, že ji nejbohatší český...

Další z rubriky

Fridrichová vymění 168 hodin za StarDance. Tancovat moc neumím, říká

Nora Fridrichová a Jan Kohout (StarDance 2019)

Nora Fridrichová (41) se stává další z tváří, které budou tančit v nové řadě StarDance. Po loňské Daniele Písařovicové...

Vyčítala jsem si, že jsem své dítě neochránila, říká Helena Houdová

Helena Houdová, Miss ČR z roku 1999 má tři děti a je velkou propagátorkou...

Helena Houdová (39) se společně se svými dětmi objevila po dlouhé době v Praze. V aktuálním rozhovoru modelka...

Láska se nedá plánovat, říká Jaromír Jágr po rozchodu s Kopřivovou

Jaromír Jágr (1. 12. 2018)

Jaromír Jágr (47) se po rozchodu s Veronikou Kopřivovou (28) nebrání novému vztahu. Láska se však podle něj nedá...

Najdete na iDNES.cz